All Articles Synths & Sound Design
ایجاد جلوه های صوتی رباتیک با MELODYNE
Gary Hiebner on Mon, April 30th 0 comments
Melodyne is best known for its pitch correction tools and makes editing out of tune vocal performances simple! However, it can be used with creative results in mind too, as Gary Hiebner discovers.

MELODYNE تبادل و زمان کشش ابزار است. صوتی تصحیح خودکار ابزار ها این، اگر شما ممکن است. اما همچنین می تواند در شیوه ای خلاق برای ایجاد اثرات منحصر به فرد صوتی روباتیک استفاده می شود. من خواهد شد با استفاده از پلاگین ویرایشگر MELODYNE در منطق، اما این می تواند با محصولات Melodynes دیگر نیز، مانند MELODYNE STUDIO، معاون MELODYNE و MELODYNE اساسی به دست آورد.


گام 1 انتقال وکال

با استفاده از پلاگین ویرایشگر MELODYNE نیاز به تجزیه و تحلیل صوتی قبل از آن می توانید آن را پردازش. شروع توسط فعال شدن دکمه نقل و انتقالات در این افزونه. سپس فایل های صوتی صوتی را بازی کند.

transfer the vocals


MELODYNE این فایل های صوتی و تجزیه و تحلیل حباب های کوچک قرمز رنگ بر روی این افزونه به نمایندگی از تغییرات زمین های صوتی صوتی آوازی ارائه.

Audio in Melodyne


گام 2: پیچ تصحیح آواز

بعد تا من زمین و اصلاح فایل های صوتی مورد تجزیه و تحلیل قرار. با کلیک بر روی دکمه گزارش خطای پیچ. این خواهد آورد تا پنجره که در آن شما می توانید مشخص کنید که چقدر MELODYNE صوتی تصحیح. مرکز گام به ارمغان آورده اند، تا حدود 97٪ (فقط صوتی به طور کامل تصحیح نشده باشد). این به من صدای تن به تن پس از هستم به من بدهید.

Correcting pitch


من همچنین قیر را از برخی از یادداشت ها را ویرایش به طوری که برخی از نوسانات وجود دارد

Changing the pitch


در اینجا این است که آواز های تن به تن من در زمینه آهنگ.

[صوتی ID = "12،074"]


مرحله 3 د زیر و بم آواز

هر خط آوازی است به نوعی از مدولاسیون طبیعی به زمین از خط آوازی است. چیزی که من واقعا ایجاد نتایج جالب توجه این است که د زیر و بم این زمین بر روی صوتی. اگر شما با کلیک بر روی و نگه بر روی ابزار گام خواهید دید که شما می توانید پیچ ​​مدولاسیون ابزار را انتخاب کنید. همه یادداشت ها، انتخاب کنید و سپس با استفاده از ابزار مدولاسیون پیچ میزان مدولاسیون های صوتی را کاهش دهد.

de-modulate the vocals


این همان چیزی است که در آن پس از زمین د مدولاسیون برای تلفن های موبایل.

[صوتی ID = "12،075"]


مرحله 4 ویرایش Formant

ابزار Formant همچنین یک ابزار فوق العاده برای تغییر لحن آوازی خود را در یک مسیر است. تمام یادداشت ها را انتخاب و سپس از ابزار Formant را انتخاب کنید. شروع بالا بردن formant بر روی یادداشت ها و شما به سرعت متوجه خواهید شد کاملا تفاوت در آوازی. عالی سازندهها معمولا به خواننده زن، و سازندهها پایین تر برای خواننده مرد مناسب است. اما شما به وضوح می توانیم این کار را در نقش معکوس اثرات مختلف صوتی استفاده کنید.

من یک آوازی مرد در مسیر من است، اما در صدا مطرح formant به آن لحن مصنوعی بالا می دهد.

Formant editor

Raised formant


در اینجا این است که صداهای آوازی با formant مطرح مانند:

[صوتی ID = "12،072"]


نتیجه

همانطور که می بینید خیلی جالب است نتایج را می توان به دست آورد در هنگام کار با MELODYNE در خواننده خود را. شما می توانید اثر آوازی این دیوانه رباتیک صدایی ایجاد کنید. MELODYNE دارای عالی تبادل الگوریتم، آوازی هنوز بیشتر از شخصیت خود است. پیدا کنم من همیشه می تواند نتایج جالب و خلاقانه در هنگام کار با MELODYNE. سعی کنید آن را در تولیدات بعدی شما.


برای MELODYNE بیشتر از MELODYNE آموزش 101 .


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

More Michael Wohl Final Cut Pro Tips
Final Cut Pro X 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn More Michael Wohl Final Cut Pro Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: