All Articles Ableton Live
تکنیک های تولید DUBSTEP در زنده 9
The Sound Tutor on Thu, June 27th 0 comments
If you're into Skrillex, Doctor P, Flux Pavillion and Excision, you'll love this video course on Dubstep Production in Live 9 by The Sound Tutor. In his own words, he breaks down what you'll learn.

با نفوذ از هنرمندان مانند Skrillex، دکتر P، غرفه و برداشتن شار، مدرس صدا ایجاد مسیر DUBSTEP خود را در سراسر


1 - مقدمه

Many essential techniques for a creative workflow are covered before you get started to help you create a finished track by the end.

بسیاری از تکنیک های ضروری برای یک گردش کار خلاق قبل از اینکه شما شروع به شما کمک کند یک مسیر نهایی تا پایان ایجاد پوشانده شده است.


پس از شنیدن کل آهنگ که در مورد ایجاد شود، ما را از طریق مهارت های عملیاتی هسته ای شما نیاز به یادگیری از طریق دوره دریافت کنید. فوق العاده سریع برای دستورات ویرایش صوتی، MIDI و اتوماسیون همه و همچنین بسیاری از تکنیک های دیگر پوشش داده شده گردش کار خود را به حداکثر رساندن. این تکنیک کلیدی برای گرفتن از اولین ایده شما ممکن است تمام راه را از طریق یک مسیر به طور کامل به پایان رسید. این به شما ابزار شما نیاز به اجتناب از اخذ با مسائل فنی گرفتار هنگامی که شما نیاز به در فضای خلاق تر باشد به من بدهید.


2 - طبل صدا

To focus purely on his drum sound and not rhythm work, TST first uses audio on the track instead of MIDI until all drum parts are sounding finished.

برای تمرکز صرفا بر روی صدای طبل خود را و ریتم کار نیست، TST برای اولین بار با استفاده از صوتی بر روی آهنگ به جای MIDI تا همه قطعات درام صدایی به پایان رسید.


بخش درام در قلب خیلی از هر ماده جامد، بزرگ مسیر DUBSTEP صدایی. در این بخش شما را از طریق ساخت خود را درام برای تلفن های موبایل با لایه ها را به دریافت کنید که تعادل کاملی از ضربه درام، اواسط برد با صدا غذا خوردن و شخصیت اطلاعات در فرکانس های بالاتر هدایت می کند. در کنار نمونه ها به طور مستقیم بر روی آهنگ های صوتی قرار داده شده، دستگاه های زنده برای کار EQ، فشرده سازی، اعوجاج، محیط و سر و صدا برخی از کارهای خلاق هوا بیشتر و عرض استریو استفاده می شود.

پس از گرفتن ضربه و دام به صدا درست، من در آن زمان به استفاده از سنج ها و breakbeats ها برای کار های تزئینی در اطراف ستون فقرات است که ضربه و دام خود را. در نهایت من به شما نشان می دهد که چگونه به نوبه خود تمام کارهای صوتی خود را به قفسه درام در حالی که نگه داشتن تولید صدای طبل. این باعث می شود آن را آسان به خلاقیت بیشتری بدست آورید با MIDI و متوقف کردن فکر و رویا در مورد صدا خیلی.


3 - ملودی و باس

Creative sound-design and MIDI programming are covered when TST explores and finalises his musical components, before performing his first working mix.

خلاق صدا طراحی و برنامه نویسی MIDI پوشش داده شده است زمانی که TST بررسی و نهایی قطعات موسیقی خود را، قبل از انجام اولین ترکیب کار خود را.


شروع با یک ایده موسیقایی، خواهیم صدا سرب را از ابتدا با استفاده از اپراتور مصنوعی زنده ساخت. سپس ما می خواهید از FM به روش های سنتز کاهشی تشکیل دهنده آن با خود ایجاد زیر باس سنگین خود را تغییر دهید. بعد از این ما به بررسی دیگر ایده ها و عناصر طراحی صدا ممکن است قبل از ایجاد لایه های موسیقی به اندازه کافی به تعادل و روند را به مخلوط اولیه به پایین، استفاده از سمت زنجیری شدن و پردازش گروهی.


4 - تنظیم و ویرایش

A few additional layers are added as the arrangement start to take form. Automation and editing are used to develop each idea for variation as the song progresses.

چند لایه های اضافی اضافه شده به ترتیب شروع به فرم گرفتن. اتوماسیون و ویرایش استفاده می شود برای توسعه هر یک از ایده برای تنوع به عنوان آهنگ پیشرفت.


وقتی تمام قطعات موسیقی من در محل با یک صدای خشن هستند، ما پس از آن در یک سرعت سریع حرکت می کند از برخی از ایده های آهنگ به یک آهنگ به طور کامل مرتب. ما به بسیاری از ترفندهای ویرایش با MIDI و اتوماسیون انجام در حالی که بسیاری از ابزار ویرایش منحصر به فرد زنده نیز استفاده شده است. در این بخش به شما راه های زیادی برای تغییر یک ایده اولیه و بررسی برخی از حوادث خوشحال نیز نشان می دهد.


5 - نهایی مخلوط

Various types of mix processing are applied and varied over time to finish the track, whereas others are simply punched in as required.

انواع مختلف پردازش ترکیبی کاربردی و متنوع در طول زمان برای به پایان مسیر، در حالی که برخی دیگر به سادگی به عنوان مورد نیاز است پانچ.


مهم نیست که چه مدت آن ممکن است برای رسیدن به نقطه از مخلوط کردن، آن را همیشه می پردازد به reasses خلقت خود را. این کمک می کند تا برای متوقف کردن شما را که در مسیر خود را به هر قسمت متصل به دلایل صرفا احساساتی، هیچ مهم نیست که چقدر تلاش شما ممکن است در حال حاضر را در آن قرار داده است. من شروع فرآیند اختلاط من با reassesing و اصلاح نقاط خاصی برای بدست آوردن بهترین تعادل در زمینه آهنگ یک بار به طور کامل در نظر گرفته شده است. کانال پردازش، پردازش موازی و بیشتر ارسال FX را به بازی می آیند اینجا.

رم هرگز در یک روز ساخته شده است، پس از چند ساعت از کار اضافی برای نهایی کردن ترکیب، ما البته با راه رفتن را از طریق ترفند های نهایی که ایجاد مسیر شما در اولین ویدیو می شنوید به پایان برسد.

هنگامی که شما این نقطه را در این دوره رسیده ایم شما مهارت ها و اعتماد به نفس برای دیدن آهنگ های خود را از طریق از همان آغاز به پایان. شما همچنین باید درک کنند که چگونه بسیاری از دستگاه ها در زنده را می توان برای برنامه های مختلف استفاده می شود برای به دست آوردن یک مسیر حرفه ای صدایی.

سازمان دیده بان این دوره اینجا را کلیک کنید:

Live 9 406Dubstep Production

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Dubstep Production
Live 9 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Dubstep Production?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: