All Articles Ableton Live
نکات بسیار سریع برای چاق کردن و پا زدن در Ableton زنده
G.W. Childs IV on Tue, November 15th 1 comments
A thin, weak kick drum can single-handedly undermine the impact of a decent mix. GW Childs ditches his diet in a bid to fatten up his kick drum using Ableton's compressor and reverb plugins.

طبل ضربه حساس ، چیزی که شخصی خود را به هر تولید کننده های خارج وجود دارد. چگونه دست و پا زدن برای تلفن های موبایل ، رفتار و درون یک مسیر تقریبا بیشتر از یک امضا از هر وسیله دیگری در داخل یک آرایش است.

سلام تکمیل شده است صدا و پا زدن من برای سال ها ، مانند هر کس دیگری نقل قول آهنگ رقص تولید ، بازترکیبهایی ، و غیره من یک صدای خاص که من دوست دارم ، و اثرات خاص و که من استفاده از برای رسیدن به آن صدای خاص است. اعطا شده ، بیمار تغییر و پا زدن من کمی برای انواع مختلف آهنگ.

اما ، لگد زدن من در نهایت از سیستم به طور منظم برای مدت طولانی سلام شده است که با استفاده از ساقه. مانند آن دستور العمل ، اگر شما به من افراط.

در این آموزش ، شناسه می خواهم به شما یکی از دستور العمل های من برای تکنو / درام و پا زدن به سبک ترنس نشان می دهد.


مرحله 1 -- انتخاب منبع

IM با استفاده از Microtonic از اتهام صوتی ، به عنوان درام واقعی و پا زدن من. ماژول ها مانند Microtonic بزرگ است زیرا شما در واقع می تواند سنتز درام و پا زدن خود را به مشخصات دقیق خود را. اگر شما نیاز به افزایش فروپاشی و پا زدن ، فقط تا فروپاشی است. اگر شما می خواهید یک پاکت واضح تر ، تنظیم میزان از پاکت نامه ، و به همین ترتیب. نکته این است ، شما باید گزینه های مجسمه سازی است که شما به طور منظم نمی اگر شما با استفاده از یک نمونه درام.

Microtonic


سلام بسیار punchy درام و پا زدن های کمی برای آهنگ من است که به عنوان ساده آن را به عنوان تنگ است. نگاهی به گوش...

[صوتی ID = "9989"]


می بینید؟ پایه ، اما punchy!


مرحله 2 -- Reverb استفاده کمی می رود راه طولانی!

بعد تا ، من می خواهم فقط یک مو از Reverb استفاده برای دادن این توهم که درام و پا زدن بسیار مصنوعی ممکن است ریشه طبیعی تر داشته باشند. برای این کار ، به بیمار ی Reverb پلاگین در می آید که شده با Ableton Live را استخدام کنند.

بیمار معمولا از یکی از ایستگاه از پیش تنظیم اتاق که می آیند را برای شما آماده ساخت. اتاق کوچک از پیش تعیین شده ، به ویژه ، فوق العاده است چرا که در سطوح پایین تر مخلوط ، آن را تنها به تصور جزئی از محیط زیست محیط اطراف درام من. همچنین کمی کوچک از بالش ، که علاقه داشتن به من می دهد.

حتی اگر خود را در حال حاضر واقعا کوچک اثر ی Reverb ، بیمار هنوز عقب کشیدن مخلوط که در آن تقریبا نامفهوم. بعدها ، هنگامی که فشرده سازی بیشتر اضافه کنم ، این اثر خواهد شد آورده جلو فوق العاده است.

Adding the reverb


بیمار نیز در پوسیدگی بکشد. به طور جدی ، من فقط می خواهم اشاره ی Reverb ، چرا که آن را کاملا می تواند شستن و پا زدن بسیار خوب است اگر آن را اجازه دهم.

With a hint of reverb


شما ببینید که چرا در گام بعدی بیش از حد. در این میان ، به دست و پا زدن با یک اشاره از Reverb استفاده گوش...

[صوتی ID = "9988"]


بشنو از آن؟ خود را تقریبا به ندرت وجود دارد! اما ، صبر کنید بهتر خواهد شد.


مرحله 3 -- با فشرده سازی بزرگتر

در حال حاضر ، بیمار کمپرسور به زنجیره من اثر اضافه کنید. از آنجا که Reverb استفاده در رفتن را از طریق کمپرسور ، آن را فشرده و همچنین ، دو برابر آنچه تنها یک اشاره از بالش از قبل.

با استفاده از کمپرسور Ableton ، من با استفاده از مدل بازخورد ، به دلیل طراحی خود را به شبیه سازی کمپرسور آنالوگ ، و من ترجیح می دهم که صدای. تاپیک نیز فقط یک اشاره از تلخه تحریف در آن وجود دارد ، که برای من بسیار جذاب برای تلفن های موبایل.

Adding compression


برای تنظیمات فشرده سازی واقعی من ، من به طور کلی نمی با لگد بیش از حد فشرده وجود دارند که آنقدر برجسته در سبک رقص بروید. من می خواهم کمی بزرگتر ، کمی فولر. من با نسبت تراکم استاندارد 2:01 می چسبد. سطح آستانه من نشسته کمی زیر قله.

Compressor settings


حمله به من سریع است ، در پا زدن ، بنابراین یک ضربه محکم و ناگهانی کمی اضافی دریافت کنید من در شروع و پا زدن است. و آزادی من است فقط به اندازه کافی (19.8 MS) که در آن من از برخی از آزادی های اضافی ی Reverb من... اما بیش از حد نیست. تصور درام و پا زدن رانندگی این امکان را میدهد ، اما به اندازه کافی سریع برای اضافه کردن یک مقدار زیادی در اطراف آن است.

[صوتی ID = "9990"]


نتیجه

وجود دارد و شما آن را داشته باشد ، خوب ، لگد زدن و فربه که با هر رقص آمیزد ، ردیابی آن را به شما پرتاب به! و به یاد داشته باشید ، این است که فقط اولویت من ، شما ممکن است راه را برای پا زدن بهتر برای سبک خود را ، شاید اضافه کردن EQ به سلیقه. اما من امیدوارم که این ساده ، اما ترفند موثر کمک می کند!


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Amazing, thanks for the extremely helpful post. I have been using verb and compression on my kicks but with your suggestion I got a more natural results. simple but effective. Just goes to show you that if you know your stuff you can get any sound you are after. Thanks again!!!
    • 8 years ago
    • By:
    Reply
Designing Sounds for Dance Music
Live 8 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn Designing Sounds for Dance Music?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: