All Articles After Effects
خلق جلوه های فیلم های قدیمی در اثر پس از با ناقص گلوله سحر و جادو
Toby Pitman on Fri, May 3rd 2 comments
Got After Effects? You've probably heard of Red Giant Software then. You may not be aware of their Misfire plug-in which, as Toby Pitman shows, does anything but what its name suggests.

اگر شما به دنبال ایجاد برخی از عوارض فیلم یکپارچهسازی با سیستمعامل شما واقعا نمی تونم به اشتباه با احتراق ناقص در نرم افزار توسط غول پیکر قرمز . این را می توان به طور جداگانه خریداری شده و همچنین با گلوله سوئیت سحر و جادو، غول سرخ مجموعه از پلاگین های تولید فیلم می آید.

دفعات احتراق ناقص تقلید از ساییدگی و پارگی در فیلم قدیمی مانند گرد و غبار، خش، غلات و غیره در این آموزش به خوبی استفاده از احتراق ناقص در ایجاد یک اثر یکپارچهسازی با سیستمعامل و همچنین این کار را با چند ترفند با استفاده از برخی از پس از اینکه اثرات در ویژگی ها و پلاگین ها ساخته شده اند را بالا ببرد.


مرحله 1 - شروع به کار

من دارم میرم که یک ترکیب جدید 900 * 720


بیمار این کشیدن در به جربان من و موقعیت آن.

pic 1


مرحله 2 - رنگ تصحیح این فیلم

به بیمار ایجاد یک لایه تنظیم جدید و نام آن را CC و FXS. به این لایه است که بالاتر از فیلم های قرار داده شده بیمار اضافه کردن سیاه و سفید

pic 2


گام 3 - درخواست برخی از احتراق ناقص در

به این لایه بیمار پس از آن احتراق ناقص در گلوله سحر و جادو اضافه کنید. شما می توانید پارامترهای متعدد وجود دارد را اینجا ببینید. همه این اثرات مختلف نیز می تواند به عنوان پلاگین های فردی لود می شود بیش از حد. بیمار با چک کردن گرد و غبار درخواست شروع و بالا بردن مقادیر سیاه و سفید را به 20٪.

pic 3


بیمار پس از آن شروع به اضافه کردن برخی از سایش بیشتر و پارگی. بیمار مبتلا به برخی از سوسو زدن که برخی از روشنایی تصادفی به هر فریم اضافه کنید آغاز خواهد شد. بیمار نیز ویگنت که اضافه کردن یک اثر تیره به لبه های بیرونی اضافه کنید. بیمار شدت تا 90٪ تنظیم شده است.

pic 4


بعد تا برخی از خش میکرو که می افزاید: برخی از سایش.

pic 5


و در کنار برخی از دانه است. مقادیر قرمز، آبی و سبز تا 25٪ تنظیم و سر و صدا رنگ بدون کنترل است. ما واقعا می تواند در اثر شروع به شکل گرفتن در حال حاضر.

pic 6


در حال حاضر برای خش های عمیق. من دارم میرم این خاکستری رنگی است. این نوع برجسته ترین خش.

pic 7


خش عمومی پوشیدن برخی بیشتر و Ive معکوس این به طوری که آنها ظاهر می شود سیاه و سفید.

pic 8


آخرین اثر کنتراست ارسال اضافه می کند که کنتراست بیشتری به چراغ ها و لباس های تیره است.

pic 9


پس این چیزیه که برای احتراق ناقص در. این راه واقعا سریع و آسان به دیسترس فیلم خود را.


مرحله 4 - ایجاد یک قاب مرزی

در حال حاضر به خوبی سرعت را مرز طرح ریزی. ایجاد یک جامد سیاه بالای لایه FX خود را. ایجاد یک ماسک گوشه گرد در جامد و حالت به تفریق. هنگام ایجاد یک ماسک گوشه گرد شده و یا لایه shape شما می توانید گردی با scolling شما چرخ ماوس را افزایش می دهد.

من دارم میرم ماسک پر ی 20px.

pic 10


اضافه کردن بیان تکان دادن سریع به پارامتر ماسک توسعه توسط گزینه (دگرساز PC) کلیک کردن بر روی ماشین حساب، کرونومتر برای گسترش ماسک. نوشتن در:

تکان دادن (6، -10)؛


این به صورت تصادفی به اندازه ماسک قرارداد های بین 0-10 پیکسل شش بار دوم دادن توهم از فیلم در حال حرکت از طریق یک پروژکتور لرزان.

pic 11


از آنجایی که الحاق تکان دادن صاف است که ما باید به آن کمی بیشتر ناهموار ممکن میکند.


گام 5 - کاهش نرخ فریم

ایجاد یک لایه تنظیم جدید در بالای جامد خود را و اعمال اثر زمان Posterize است که بومی به اثرات پس از. این اجازه می دهد تا شما را به کاهش نرخ فریم درک شده از فیلم. من دارم میرم معدن به 12fps. این برای یک نگاه متلاطم تر می سازد و مرتب کردن صافی از تکان دادن و فیلم را نگاه کمتر سیستم Hi-Fi.

pic 12


در اینجا نتیجه نهایی.

[ویدیو شناسه = "18187"]


شما می توانید این تکنیک بر روی فیلم رنگ بیش از حد اگر شما می خواهید استفاده کنید. در اینجا من از پیش تعیین شده از گلوله سحر و جادو استفاده می شود به نظر می رسد برای ایجاد یک اثر بای سفید کننده در برخی از فیلم های سهام بیشتر رایگان.

[ویدیو شناسه = "18184"]


اصلا احتراق ناقص در داشته باشد؟ شما می توانید از آن را امتحان کنید رایگان به مدت یک ماه غول نرم افزاری قرمز .


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Albert
  As for old film effects, I just discovered filmlooks.com. They have film scans that are freaking amazing. I definitely recommend their dirt and scratches collection. http://filmlooks.com
  • 6 years ago
  • By: Albert
  Reply
 • Tozyboy
  Very cool effect ! Thanks for the tip. When will MPV post After Effects CS6 in-depth tutorials ? I have been waiting for this for quite some time. Hopefully AE CS6 tutorials will be posted soon. Cheers, Muziksculp
  • 6 years ago
  • By: Tozyboy
  Reply
Secrets of Particle Playground
After Effects CS5 203
Dream It. Do It.
Do you want to learn Secrets of Particle Playground?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: