All Articles After Effects
تمدد اعصاب پرتو من Scotty "استار اثر سفر در اثر پس از
Richard Lainhart on Tue, June 28th 0 comments
Space. The final frontier... Ever wanted to beam someone up (or away) Star Trek Style? Richard Lainhart takes you through this classic effect step-by-step in After Effects CS5.

در این خودآموز ویژگی ، خواهیم کاوش چگونه برای شبیه سازی اولیه پیشتازان فضا "پرتو بازگشت به Scotty" اثر پس از اثر . ": اصلی سری شروع سفر به" کانال در یوتیوب در حالی که اثر تا حدی از نشان می دهد متنوع در سری اولیه نشان می دهد ، در اینجا نسخه ، کلاسیک از رسمی CBS :


این اثر در 2:00 نقطه شروع می شود ، و این یکی از ما در اینجا می خواهیم از نو خلق کردن (و یا حداقل بسیار نزدیک) است. ما با شروع به تیر اندازی به برخی از رئال اقدام زنده ، ضبط این قطعه فیلم را به کامپیوتر ، و آوردن آن را به اثر های پس از. خواهیم که قطعه فیلم صحنه خالی برای ایجاد فرایند ، ایجاد مات از رئوس مطالب بازیگر ، سپس برخی از sparkles teleporter مصنوعی انرژی ، ایجاد و در نهایت کامپوزیت کل چیز با هم برای ضربه به پایان رسید. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- تولید

اول ، شما نیاز به ساقه و ضبط برخی از فیلم به عنوان منبع برای اثر خود را. می تواند آن را حیاط خلوت خود ، مجموعه ای ترانسپورتر خانگی ، یا هر چیز دیگری که دوست دارید -- -- این فیلم باید از یک فرد ایستاده در صحنه مورد نظر ، چه در داخل خانه یا خارج شامل برگزاری این موقعیت را برای یک ثانیه یا کمی پس از پیاده روی در خارج از قاب ، با یک زن و شوهر

[ویدئو ID = "7133"]


یک فریم از چند ثانیه مجموعه ای خالی در پایان از شات های زندگی نهایی خواهد بود برای آغاز صحنه ما اثرات به کار رود ، و ما می خواهیم یک ماسک یک فریم از بازیگر برگزار شد که در ابتدا به ضرب گلوله ایجاد کنید از کلیپ به مات در sparkles ما. بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که نورپردازی و موقعیت اشیاء در صحنه را تغییر ندهید (به جز بازیگر) ، همانطور که ما نیاز به ابتدا و انتهای فریم برای مطابقت تا آنجا که ممکن است.


مرحله 2 -- تنظیم پروژه اثر پس از

بعد ، واردات قطعه فیلم خود را به بعد از اثر ، سپس ترکیب 1280x720 10 - دوم ایجاد کنید :


بعدی قطعه فیلم خود را در آغاز COMP اضافه کنید. با استفاده از فرمان گزینه - F را به قطعه فیلم خود را متناسب با فرمت 720P در صورت لزوم. تکراری این قطعه فیلم سه بار ، بنابراین شما باید چهار نسخه از آن را در جدول زمانی خود را :


مرحله 3 -- ساخت بشقاب تمیز

غیرفعال کردن دید برای سه لایه های بالا ، می روم تنها پایین قابل رویت ترین. کشیدن CTI خود را به قاب می خواهید به عنوان شات مجموعه ی شما را خالی (موسوم به بشقاب تمیز) استفاده کنید ، سپس با لایه انتخاب شده ، لایه را انتخاب کنید


با این کار ، از طریق زمان Remapping ، قفل کردن آن لایه را به قاب تک ما مایل به استفاده از. در حال حاضر لایه کشیدن پایان تمام راه را به پایان جدول زمانی ، مدت زمان آن را به مجموعه را به 10 ثانیه کامل از COMP -- از آنجایی که یک قاب تنها در حال حاضر ، ما می توانیم آن را به هر طول که ما می خواهیم.


گام 4 -- ایجاد ماسک

فعال کردن دید برای لایه بالای لایه بشقاب خود را تمیز و در مکانی فریم در قطعه فیلم خود را که در آن بازیگر است در جای خود منجمد ، درست قبل از او شروع می شود در حال حرکت راه رفتن خارج از مجموعه -- در مورد من ، آن را به فریم اول را. درخواست قاب یخ به آن لایه است. بدون حرکت CTI ، قرار دادن یک نشانگر در هر یک از دو لایه در بالا یکی از شما فقط در آن نقطه در زمان (کنترل - 8) مسدود را به علامت آن فریم در قطعه فیلم .

در حال حاضر ، با لایه بالایی انتخاب شده ، استفاده از ابزار Pen از نوار ابزار را انتخاب کنید و در طراحی به طور مستقیم در پنجره COMP ، قرعه کشی طرح کلی ماسک تمام راه را در اطراف شخصیت یخ زده :


(این مکان برای رفتن به اصول اولیه پوشش نمی باشد -- اگر شما ناآشنا با پوشش و رسم اشکال برداری در اثر پس از ، به من اشاره هسته پس از اثر 101 آموزش سری. )

بعد ، رول فلش ماسک برای لایه شما فقط پوشانده ، پر ماسک کردهاید ، و تنظیم آن را به 10 پیکسل یا بیشتر ، برای کمک به مخلوط ماسک را به پس زمینه :


مرحله 5 -- ایجاد Sparkles

سیاه و سفید جدید لایه جامد (فرماندهی - Y) اندازه COMP و آنرا Sparkles :


کشیدن آن ، بین لایه نقاب و بشقاب تمیز به :


و شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :


در حال حاضر خاموش دید برای لایه نقاب -- ما دیگر نیازی به آن را ببینید.

بعد ، انتخاب اثر


در نهایت ، انتخاب اثر


اگر شما حرکت کردن جدول زمانی به نقطه 2 ، شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :


گام 6 -- ماسک Sparkles

بعد ، نمایش ستون TrkMat در پنجره لایه ، اگر آن را در حال حاضر نیست ، در TrkMat پنجره کلیک کنید ، را انتخاب کنید و آلفا مات "(نام لایه بالاتر)" را از لیست به اعمال ماسک ما قبلا به لایه درخشش :و اگر شما پیشنمایش COMP ، شما چیزی شبیه به این را ببینید :

[ویدئو ID = "7132"]


(محو اثر اصلی در ، اما من دوست دارم این اثر از ذرات ایجاد به فاش کردن تصویر است. اگر شما ترجیح می دهید ، احساس رایگان به محو شدن لایه Sparkles بیش از مورد دوم با keyframes کدورت است.)


گام 7 -- مونتاژ شات

OK ، ما باید همه عناصر در جای خود -- این زمان برای جمع آوری شات. ، یا تقریبا تمام -- اول ، قرار دادن یک فایل صوتی را از صدا ترانسپورتر سفر ستاره کلاسیک. که من پیدا کردم یک آنلاین :

[صوتی ID = "7131"]


کشیدن soundfile به COMP و تنظیم آن را به 1 ثانیه وارد شروع به کشیدن در حال حاضر هر دو لایه درخشش است و لایه ماسک به طور مستقیم بالای آن نیز در نقطه دوم شروع.

در حال حاضر روشن دید برای لایه فیلم به طور مستقیم بالای لایه ماسک (در مورد من "Caroline.mov در لایه 2") ، حرکت CTI نشانگر در لایه و لایه را انتخاب کنید

در حال حاضر از 0 ٪ کدورت keyframe در نقطه پنج ثانیه برای لایه تازه منجمد ، و دیگری در 100 ٪ در 6 ثانیه ، به محو شدن در قاب یخ را روی لایه درخشش پوشانده شود ، در اینجا در 5.5 ثانیه نشان داده شده است :در حال حاضر در دید برای لایه بالا به نوبه خود ، و کشیدن آن ، به طوری که نشانگر فریم در خطوط لایه با 6 ثانیه و با Opacity 100 ٪ keyframe در لایه زیر آن :


اگر شما پیش نمایش این همه ، شما باید به یک ثانیه پس زمینه ، پس از آن اثر درخشش ورود در یک ثانیه با صوتی ، سپس یک میان محو شدن را به تطبیق هنوز در 5 ثانیه لایه ، سپس حرکت بدون درز را به رئال حرکت مراجعه کنید در حالی که محو صوتی (های صوتی خود را keyframes سطح در لایه های صوتی از 0dB قرار نیست در 6 ثانیه و 90db در 7 ثانیه به آن را محو شدن از) ، و سپس چند ثانیه پس زمینه دوباره :

[ویدئو ID = "7134"]


و آن! من امیدوارم که شما لذت می برد ، و من شما را تشویق به آزمایش با هر و همه تنظیمات در پلاگین ها ، به ویژه در ذرات سیستم II.

برای دریافت عمیق تر به ذرات در Adobe پس از بررسی اثر من اثر پس از CS5 203 -- اسرار زمین بازی ویدئو در ذرات خودآموز .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: