All Articles Audio Software
ایجاد آنالوگ برای DAW ضبط جلویی
Joe Albano on Sun, March 23rd 2 comments
Most of us have an in-the-box software-based solution for recording, editing and mixing. And that's great. But, if you're missing that analog warmth, here's how you can add that to your DAW setup.

ضبط فعالیت های دیجیتال امروزه است، و واقعا برای بعضی از زمان حال بوده است. هر سال، ابزار قدرتمند تر به امری عادی تبدیل، مانند زمین و دستکاری زمان و پلاگین در پردازنده های پیچیده تر و صدایی بهتر از همیشه است. این باعث می شود آن را مضحک همه بیشتر است که بسیاری از ابزار دیجیتال کار بسیار سخت برای شبیه سازی صدای ضبط آنالوگ قدیمی و تجهیزات مخلوط کردن، حق را به نقص است که از جمله فوق العاده، شخصیت صوتی گرم داد که دنده. و نه تنها پردازنده های دیجیتال شبیه سازی تجهیزات آنالوگ، اما جهان از چرخ دنده ضبط آنالوگ بزرگتر و بهتر از همیشه، و نه فقط بزرگتر، استودیو های سنتی خود را با استفاده از همه این سخت افزار فیزیکی است.

بسیاری از نصب setups مبتنی بر DAW، با وجود استفاده زیاد از پردازش دیجیتال، هنوز هم حفظ یک مسیر سیگنال آنالوگ، به ویژه برای سیگنال های صوتی در حال ضبط. پردازش های صوتی منبع آنالوگ از طریق چرخ دنده آنالوگ، قبل از آن دیجیتالی شدن در مبدل A / D، این است که چگونه بسیاری از ضبط صدا را ترجیح می دهم به بهره مند ساختن که گرما آنالوگ هنوز هم به دور از ضبط خود را. در حالی که چاه های کوچکتر ممکن است قادر به پرداخت هزینه قفسه ها و قفسه از بالا پایان محصول (یا مدرن) جعبه های آنالوگ است که استودیوهای بزرگتر، اغلب از، بسیاری از حفظ چه معمولا به عنوان یک سری جلو enda آنالوگ از پردازنده های آنالوگ استفاده می شود که اشاره و دوباره مورد استفاده بر روی هر آهنگ. از آنجا که بسیاری ضبط امروزه توسط overdubbing آهنگ یک یا دو در یک زمان مونتاژ، حتی یک پایه جلویی از یک یا دو کانال به ارزش از چرخ دنده کوچک قایق را می توان مورد استفاده برای اضافه کردن که برق آنالوگ به بیشتر از هر چیزیه که خودت آهنگ ضبط شده، و بعد از آن، در مخلوط، هر واحد سخت افزار آنالوگ موجود را می توان به خدمات در حداقل یک یا دو آهنگ کلید، حتی در حالی که بقیه از ترکیبی است که در جعبه پردازش شده است.

Fig 1) Analog hardware

سخت افزار شکل 1) آنالوگ.

بخش جلویی

کنار هم قرار دادن آنالوگ خوب جلویی برای دستگاه DAW کوچکتر معمولا به معنای مونتاژ چند مولفه بسیار بالا پایان، به ویژه آنهایی که برای ترویج یک بیت از شخصیت های آنالوگ به سیگنال های شناخته شده، حتی با حداقل پردازش. عناصر اصلی چنین جلویی میکروفن، قبل از آمپر (MIC قبل و / یا سطوح و ابزار / DI)، کمپرسور، و تجهیزات می باشد. برای که شخصیت آنالوگ کلاسیک، طرح مدار پرنعمت است popularthis می تواند دنده پرنعمت واقعی به معنی (در صورت وجود را می توان بدین مقرون به صرفه یافت، با توجه به هزینه های بالای سخت افزار محصول واقعی در حال حاضر)، و یا طرح های آنالوگ مدرن است که هر دو صادقانه تکثیر مدارهای پرنعمت، و یا استفاده از آنها به عنوان یک نقطه پله کردن برای طرح های که معتقدند که گرما آنالوگ و لبه، بلکه ارائه مزایای طراحی مدرن تر.

نمونه جلویی ممکن است به بیرون گذاشته مانند: میکروفن -

Fig 2) A typical Analog Front-End Setup.

شکل 2) آنالوگ راه اندازی جلویی معمولی.

میکروفون و پیش تقویت کننده می باشد keythese شامل آنالوگ مناسب جلویی خود را دارند. فشرده سازی و EQ انتخابی هستند، و باید ماهرانه به کار در صورت استفاده در recordingit اولیه می تواند مشکل باشد برای خنثیسازی فشرده سازی بیش از حد یا EQ بعد از آن، و با بهترین دنده، شخصیت های آنالوگ مورد نظر را می توان بدون استفاده زیاد از واقعی به دست آورد پردازش. در واقع، بسیاری از مهندسان اجرا سیگنال از طریق قطعات آنالوگ مانند فشرده سازی و یا EQ واقع بدون استفاده از اثر، فقط برای گرفتن مزایای گرمی آنالوگ است که به سادگی از عبور صدا از طریق مدار خود می آید.

سحر و جادو میکروفن

میکروفون است که احتمالا جزء بارز ترین، که آن را به موجب امضای صوتی می آید. در حالت ایده آل، حتی کوچکترین استودیوهای می خواهید به دو یا سه میکروفون با کیفیت بالا: یک میکروفون بزرگ دیافراگم صوتی، احتمالا یک یا دو خازن کوچک دیافراگم، و شاید حتی میکروفون روبان خوب است. اگر بودجه برای انجام این اجازه نمی دهد، پس از آن حداقل یک میکروفن خیلی خوب می توانند این کار را انجام، و من انرا ترس به صرف بخش قابل توجهی از بودجه بر روی آن. خازن بزرگ دیافراگم خدمت به بهترین میکروفون به عنوان آوازی، و همچنین به عنوان ابزار دست زدن، و چیزیه که خودت کد برای.

Fig 3) Some high-end Microphones.

شکل 3) برخی از میکروفن بالا پایان.

در واقعی بالا پایان، $ 2000 $ 3000 شما یک سبک کلاسیک نیومن و یا AKG دریافت کنید، اما همچنین بسیاری از، بسیاری از تولید کنندگان بوتیک وجود دارد، و برخی از طرح های خود را حتی نسبتا وفادار طول می کشد در مدل میکروفن کلاسیک، مانند U47 و یا C -12. روش دیگر، در حدود 1000 $ $ 1500، شما به بسیاری از مدل های عالی از شرکت های مشابه را پیدا کنید. اغلب صدای غیر قابل انتظار است، اما مجموعه ویژگی است smallerusually اولین چیزی که به قابلیت multipattern است، حل و فصل در Cardioid (یک سویه) تنها، اما برای برنامه های کاربردی کوچک استودیو معمولی، این است که احتمالا از نگرانی کم است. حتی میکروفون مناسب و معقول در پایین (زیر-$ 1000) محدوده قیمت وجود دارد، و اگر گردش کار نیاز به انعطاف پذیری بیشتر، و یا ضبط استریو، می گویند، چنین طرح می تواند یک گزینه مناسب رشد و ترقی نیز هست. من معتاد حتی سعی کنید به لیست مارک ها و مدل ها انقدر بیش از حد بسیاری، اما بازدید از فروشگاه های صوتی محلی برای استماع انتخاب، به خصوص اگر میکروفون خواهد شد در درجه اول در صدا و یا ابزار خاص استفاده می شود، بسیار توصیه می شود.

بهشت پیش تقویت کننده

یکی از بخش های کمتر آشکار از آنالوگ خوب جلویی واقعا بالا پایان پیش میکروفون (آمپر) است. بهتر میکروفن (و این مسئله بخصوص با میکروفون مبتنی بر لوله درست است)، بیشتر تفاوت قبل از میکروفن واقعا خوب خواهد شد. آنهایی که خوب در محدوده شخصیت از فوق العاده تمیز و باز، گرم و چربی، با تن از شخصیت های آنالوگ. تفاوت های ظریف خواهد بود (در مقایسه با تفاوت آشکار بین میکروفون بالا پایان)، اما بگریم آنها قطعا چیزی برای سیگنال که شما فقط معتاد از طریق یک کنسول قبل از میکروفن معمولی (به خصوص آنهایی که اغلب در میکسر بودجه استودیو های کوچک پیدا کنید اضافه گاهی اوقات برای مسیر یابی سیگنال استخدام). انتخاب شما باید بر روی نوع شما صدا به دنبال (همانطور که در بالا) بر اساس، و میکروفون اولیه (و یا میکروفون) خواهید در حال اجرا را از طریق آن. برخی از پری امپ فقط صدا بهتر با برخی از میکروفون، و تنها راه که می دانم اگر شما ترکیبی توجه خواهد شد یکی از این جفت ساخته شده در بهشت ​​است به اونا امتحان کنید. (اگر شما از یک رابطه خوب با تجهیزات نماینده محلی خود، تستها آنها را در محیط استودیو خود را آن بهتر از انجام آن با هدفون در فروشگاه های کوچک غرفه امتحان کردن).

Fig 4) Some high-end Mic Pre's.

شکل 4) برخی از بالا پایان میکروفن پیش است.

مبتنی بر لوله MIC قبل را اغلب می تواند گرمای اضافی، کمی اضافه کنید، اما مطمئن شوید که ترکیبی از میکروفون و قبل از شما انتخاب می کنید نمی بیش از حد در این جهت، اگر شما نیز نیاز به باز، soundyou دقیق معتاد به اشتباه با بهترین واحد، اما با واحد بودجه کمی بیشتر، شما می خواهید به تماشای از برای آن. فشار مقدار امپدانس میکروفن یک عامل بزرگ در این است که چگونه آن زوج با یک میکروفون (به خصوص با میکروفون محصول) برخی از بالا پایان میکروفن پیش در یک گزینه امپدانس متغیر، و این نه تنها می تواند شما را به طیف وسیع تری از افزایش مربوطه به اهنگ صدا ظریف، بلکه به طور بالقوه آنها را به یک بازی بهتر برای تنوع وسیع تری از مدل های میکروفون را. همان طور که با میکروفون، قیمت متفاوت است، از $ 1000 $ 2000، به پایین 600 دلار 800 دلار در پایان پایین تر از پایان بالا است. با احتیاط با آن واقعا ارزان قیمت مبتنی بر لوله MIC قبل از این که شما برای 100 $ 150 $ یا بیشتر را ببینید، به خصوص آنهایی که توسط زگیل دیوار شده است. آنها ارائه ولتاژ کمتر به لوله، که می تواند آنها را صدا سخت اگر شما فشار سطح سیگنال بیش از حد سخت است. برخی از آنها می تواند گرمای زیبا را اضافه کنید، دوباره، چیزی است که شما معتاد به از پایین پایان پیش از کنسول قابل مقایسه کنید، اما می تواند در هزینه از وضوح و صراحت آمده است. من دارم میرم که آنها را خودم در زمان استفاده می شود، اما برای جلویی مسیر اصلی سیگنال قرار دارند، شما قطعا می خواهید چیزی را در محدوده بالاتر از قیمت و کیفیت صدا.

و دیگر لوازم جانبی بخش جلویی

کمپرسور آنالوگ و EQ واحد می تواند حتی بیشتر در ترویج است که سحر و جادو آنالوگ، اما در مرحله ضبط اولیه، شناسایی آنها توصیه می کنند با صرفهجویی مصرف شوند، اگر در فشرده سازی allespecially. آن خیلی آسان به بیش از فشرده سازی سیگنال، حتی اگر شما تعداد زیادی از شخصیت های آنالوگ خوبی در این روند، و می توان آن را بسیار دشوار است برای خنثیسازی فشرده سازی بعد از آن، هنگامی که آن را تبدیل به مشکل می شود در مخلوط. گفته می شود، فشرده سازی کمی آرام، بیش از حدود 23 دسی بل کاهش بهره، در راه در، از یک واحد آنالوگ خوب است، واقعا می تواند در گرم کردن یک مسیر سادگی. کمپرسور شخصیت اغلب انتخاب herethey ممکن است لوله ها و یا ترانزیستور به کار، و طرح مدار مختلف وجود دارد، با ویژگی های فشرده سازی متفاوت و مجزا. کمپرسور نوری، معروف ترین محصول Teletronix LA-2A (چاپ مجدد در حال حاضر توسط تولید جهانی صوتی )، استفاده از یک مدار نوری تخصصی برای فشرده سازی سیگنال، و یک مسیر سیگنال مبتنی بر لوله برای گرما. این امر می تواند انتخابی compressionyou ظریف تقریبا نمی تونم دریافت صدای بد با یک مثال خوب از این طرح، حتی اگر شما یک کمی منصفانه از فشرده سازی.

Fig 5) Some high-end Compressors.

شکل 5) بعضی از کمپرسورهای بالا پایان.

علاوه بر چاپ مجدد UA، تعدادی از شرکت هایی که کمپرسور أبت، در 1000 $ 1500 $ دلار قیمت وجود دارد، و هر یک از آنها می تواند یک شرط خوب برای دکل جلویی. روش دیگر، سریع تر، تهاجمی تر FET کمپرسور (مبتنی بر ترانزیستور) مانند UREI محصول 1176 (نیز UA درخواست صدور مجدد، و مدل های بسیاری از شرکت های دیگر، مانند بنفش صوتی ) می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اما شما را باید خیلی بیشتر مراقب باشید بیش از حد فشرده سازی در راه در، به خصوص در آهنگ های مانند خواننده. اگر بعد از آن در مخلوط استفاده می شود، هر چند، نمونه های خوبی از این نوع طراحی می تواند شگفتی را انجام دهد زمانی که سخت تحت فشار قرار دادند. برای هر کسی که ممکن است کم تجربه با فشرده سازی، کد نشان می دهد خوب أبت کمپرسور، و از لمس نور.

از جمله محبوب ترین رابطه شخصیت قایقران طرح که لوله ها، اغلب پس از مدل EQP-1A Pultec کلاسیک مدل به کار می باشد. یکی دیگر از گزینه طرح EQ که بر روی رابطه در بعضی از کنسول های کلاسیک، مانند Neve 1073 بر اساس است، و API 550.

Fig 6) Some high-end EQs.

شکل 6) بعضی از رابطه بالا پایان.

این معادلات مختلف در دسترس از طیف گسترده ای از شرکت ها، و هر یک صدای متفاوت داشته باشد، اما، مانند با اجزای دیگر، شما اصلا به انجام بسیاری از EQing سنگین به گرفتن برخی از کیفیت آنالوگ از آنها، به خصوص لوله بر اساس طرح Pultec سبک. من اغلب از طریق یک EQ لوله های فن آوری Pultec سبک با همه چیز مجموعه ای صاف، و یا فقط یک دسی بل در اینجا و آنجا بهینه سازی، و هنوز هم گرمی خوبی به tracksubtle اضافه شده است، اما بی شک آنالوگ زد سیگنال قرار دارند.

همه در آنهایی که

به عنوان یک جایگزین برای مونتاژ آنالوگ جلویی از unitswhich گسسته همانطور که می بینید، می توانید به چند هزار دلار easilyyou نیز می توانند از تعدادی از کانال های ضبط همه در یکی را انتخاب کنید اجرا شود. این جعبه که ترکیب قبل از میکروفون، کمپرسور، و تجهیزات به یک chassisjust تک اضافه کردن میکروفن و شما خوب هستند معمولا تک (و یا گاهی اوقات استریو). مزیت اصلی این است costsharing منبع تغذیه می تواند همان هزینه را پایین آورد، بطور قابل توجهی ($ 1000 $ 3000)، و شما گرفتن مجموعه ای از اجزاء است که شما می دانید که به خوبی با هم کار می کنند.

Fig 7) Some All-In-One “Recording Channels”.

شکل 7) برخی از همه در یک کانال ضبط.

بدیهی است، شما گزینه ای برای ترکیب و مطابقت قربانی، و شما ممکن است احساس کنید که داشتن تمام مراحل جلویی از همان شرکت می کند انواع ظریف به عنوان های زیادی را در کیفیت صدا ارائه نمی دهد، اما برای ضبط صدا در بودجه تنگ است، بسیاری از شرکت های مشابه که بهترین جدا نیز افزارهای خود را با این فرمت، بنابراین شما معتاد واقعا به اشتباه است.

خلاصه

هر کس قادر به راه اندازی یک استودیو بر اساس DAW-امروزه، اما گرفتن صداهای زنده است هنوز هم بخشی از فرآیند است که می تواند جوانب مثبت از آماتور هم جدا کنید. نصب و راه اندازی آنالوگ خوب جلویی یک راه عالی برای استحمام همه چیز را در آن گرما آنالوگ فوق العاده است که همه ما را خیلی دوست دارم، به عنوان آن پایین می رود، بدون نیاز به بستگی دارد بنابراین به شدت در پردازش آنالوگ شبیه سازی شده پایین جاده، در مخلوط است. آن همچنین یک راه برای گرفتن یک دسته بهتر در پیچیدگی های خاص از چرخ دنده های آنالوگ کلاسیک و پردازش، که قطعا به استفاده بهتر از شبیه سازی های دیجیتال منجر خواهد شد، نیز هست. با جلویی از سخت افزار آنالوگ با دقت انتخاب شده، برای سرمایه گذاری (نسبتا) متوسط ​​شما می توانید بهترین از هر دو جهان لذت می برند، و آن را ضبط کنید و مخلوط است که بسیار نزدیک به صدا در سر خود را!

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Gurner
  I've recently decided to upgrade my 'front end' - I've been using a Neumann TLM 103 into my Focusrite Saffire Pro 14 for years with good results - now I'm embarking on a blues project I've bought a GAP R1 MK2 ribbon mic - not really enough level, so I'm looking at putting a Warm Audio WA12 and 1176 on my front end, going into the Focusrite then to Logic X. Can anyone suggest any alternatives for a similar front end under £1,000 ?
  • 1 year ago
  • By: Gurner
  Reply
 • Just Kick on it
  Why has no man or Lady made a new professional stand alone tracking record er Muititrack direct with remote hardware like Studer A827 hardware Has any person asked Apple Window or any computer made by CPU = China Public UnderVoltage data. Why do you not pay professional recording Tax like Studer Ampex Solid State Logic Neve AMS Neve Neumann Reel to Reel Tape Dolby Labs Sony. Apple Windows statement facts will never support audio we are made for 24 stem thing mixing and public mastering under NSA Government guide lines. and micro thin usb ip base Dj short film not high Voltage analogue Sony Japan has questions why master before you record ? Tracking needs muititracking Voltage Rupert Neve Facts.
  • 1 year ago
  • By: Just Kick on it
  Reply
Layout, Signal Flow and I/O
Analog Mixing Consoles
Dream It. Do It.
Do you want to learn Layout, Signal Flow and I/O?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: