All Articles Audio Software
Omnisphere کنترل از راه دور از بخش اپل 2 : گوی
Hollin Jones on Wed, October 19th 0 comments
There was a time when the jury was out on whether the iPad could be a useful tool for musicians. Then Spectrasonics released Omni TR for iPad. Join Hollin Jones in Part 2 as he delves deeper.

در قسمت 1 مینی سری از این Omnisphere ما تا به حال نگاهی به اصول چگونه Spectrasonics OMNI TR نرم افزار به شما اجازه می دهد تا کنترل از راه دور Omnisphere در مک خود را از iPad خود است. این بار رفتن به کنترل گوی شگفت انگیز چگونه می تواند کمک به چیزهایی شما را به سطح بعدی است. نرم افزار فراهم می کند دسترسی به گوی در حال اجرا در داخل Omnisphere خود را یک بار دیگر شما همچنین اصلا صدا از نرم افزار اپل خود تولید ، شما کنترل تلفن های موبایل که بر روی مک خود را ایجاد.


مرحله 1

شما نیاز Omnisphere بارگذاری شده و در حال اجرا بر روی مک خود ، و از نرم افزار اپل آن را به عنوان آخرین بار متصل است. در پنجره مرورگر ، سوئیچ Omnisphere برای زندگی به حالت. این کار اجازه دهید شما را در بین تکه های سوئیچ است. اگر شما از آن ترک در حالت Multitimbral ، هر وصله ها در هر لایه را در همان زمان صدا هنگامی که شما فشار یک کلید MIDI. گاهی اوقات شما می خواهید این کار ، گاهی اوقات شما همچنین اصلا.

Omni in Live Mode

مرحله 2

برو به قسمت پچ بار کنید و سعی کنید از بارگذاری چند ایستگاه از پیش تنظیم به برخی از نقاط. در اینجا ما لود شده اند چند کار را با چندین بخش ، فعال حالت Live و مجموعه ای از سطوح قطعات. به یاد داشته باشید شما داشته باشند را از یک صفحه کلید و یا با استفاده از قسمت ضبط MIDI برای تولید صدا به ماشه Omnisphere.

Set the levels of the parts

مرحله 3

رفتن به گوی نظر با فشار دادن دکمه ای است که به نظر می رسد مانند یک هدف را در قسمت بالا سمت چپ از صفحه نمایش و را انتخاب کنید اسلات 1. کشیدن نشانگر سفید در اطراف گوی با انگشت خود را به تغییر شخصیت از صدا. شما باید دریابید که این باعث می شود برخی از تغییرات بسیار شگفت انگیز دقیقا چه اتفاقی می افتد به این بستگی دارد پچ شما بار.

Orb view

مرحله 4

بخش دیگری را انتخاب کنید و سعی کنید همین. شما می توانید حرکات گوی های مختلف برای هر یک از هشت بخش در چند داشته باشد. به منظور قادر به بازی قسمت شما باید برای رفتن به صفحه نمایش انتخاب بخشی که یا اول یا چهارم از دکمه در سمت چپ بالای صفحه. با کلیک بر روی نام بخش آن را انتخاب کنید.

Click on a part name to choose it

مرحله 5

گوی کار با کنترل شعاع و زاویه ، با تعریف زاویه که مجموعه ای از پارامترهای تغییر یافته و تغییر شعاع ، به شدت از این تغییرات است. نزدیک تر است شما حرکت نقطه به لبه دایره ، شدید تر تغییر شکل دادن به صدا تبدیل خواهد شد. با استفاده از نوار لغزنده عمق مقدار تغییر به طور کلی ، و دکمه روشن به تنظیم مجدد گوی را تغییر دهید.

The Depth Slider


مرحله 6

با استفاده از دکمه در سمت چپ ، شما می توانید حرکات در گوی سابقه بوده است. شیر 'رکورد' و ردیابی یک جنبش با انگشت خود را. نرم افزار آن را به بعد انگشت خود را بلند می کنید از صفحه نمایش را تکثیر کند. شما می توانید که آیا این موقعیت affetcs ضبط آهنگ و یا پیوسته را انتخاب کنید ، و همچنین مجموعه ای از طول میله آن است که برای ثبت. اگر می خواهید امتحان کنید به چیزی کاملا تصادفی ، آمار دکمه تاس بازی ها و نرم افزار به تعداد زیادی از تنظیمات را در یک بار را برای شما تغییر است.

The Dice button


مرحله 7

تنظیمات گوی با یک پچ تا یک بار شما تعیین کرده اند همه چیز را تا ذخیره می شود ، و یا اگر شما ثبت یک حلقه اتوماسیون صدایی بزرگ ، آن را می توانید دسترسی و بازی دفعه بعد پچ را بارگذاری کنید. این کنترل اغلب نیز از ابزار نرم افزار خود را در دسترس است. گوی یک راه بسیار خوبی خلاقانه تغییر برای تلفن های موبایل خود را از راه دور است.

The wonder of the Orb


برو عمیق تر به Omnisphere برای مک

دانلود


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing and Automation
Cubase 10 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing and Automation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: