All Articles Cubase
تولید قطعات MIDI در CUBASE
Hollin Jones on Tue, July 9th 0 comments
Not as proficient with the keyboard as you'd like to be? Or perhaps just looking for compositional inspiration? Cubase has the cure with its MIDI generative tools. Hollin Jones jumps right in.

CUBASE یک ترتیب سنج MIDI بسیار عالی است، اما حتی اگر شما یک بازیکن انجام نیست شما هنوز هم باعث می شود که موسیقی به آن ساخته شده در ابزار تولید MIDI. نگران نباشید، آنها را به قلاب تا یک ابزار مجازی و دور می روید.

درج ضرب و شتم طراح

ایجاد یک پروژه و تنظیم سرعت. در حال حاضر بار یک ابزار مجازی: در اینجا من با استفاده از مصنوعی سرسبز-101 با پچ درام لود شده. در آهنگ بازرس پانل، به زبانه درج MIDI و پس از آن در یک اسلات کلیک کنید، انتخاب برای بارگذاری یک نمونه از طراح بیت.

Pic 1


ضرب و شتم خود را طراحی کنید

با کلیک در مربع شبکه برای ایجاد ضربه، و مطمئن شما در بازی به این پروژه، ترجیحا با حلقه روشن. شما می توانید هر یک از کانال ترتیب سنج گام به بازی هر توجه داشته باشید MIDI با کلیک کردن بر روی نام خود را به فاش کردن منو یادداشت ها در دسترس، و سپس انتخاب یکی از جدید جابهجا. از آنجا که بازدید طبل به کلید های MIDI نقشه برداری، شما می توانید نقشه برداری به راحتی سفارشی. اگر شما در حال برنامه نویسی الگوهای ملودیک، یادداشت به یادداشت های متداول مطابقت دارد.

Pic 2


قرار دادن ضرب و شتم خود را در پروژه

اگر شما برای الهام گیر، با کلیک بر روی منو در گوشه بالا سمت چپ طراح بیت و تغییر الگوی به اطراف و یا آن را معکوس کنید. شما همچنین می توانید انسانی با اضافه کردن اسلاید برای هر یک از کانال های شبکه با استفاده از لغزنده ایجاد کنید. برای تبدیل یک الگوی به داده های واقعی در مسیر ترتیب، یکی از گزینه های درج را انتخاب کنید. شما ممکن است به عنوان مثال می خواهید برای پر کردن حلقه فعلی با الگوی، که یک راه سریع برای از کار انداختن ضرب و شتم و یا bassline و گرفتن آن را به یک پروژه است.

Pic 3


طراح مرحله

شما می توانید یک چیز مشابه را با دقت بیشتر در استفاده از طراح مرحله انجام دهد. این می تواند در به همان شیوه که در مرحله قبل درج شده است، اما بهتر است به توالی های ملودیک مناسب، و پشتیبانی از CCS مانند سرعت. سعی کنید اضافه کردن مصنوعی و نقاشی در بعضی از یادداشت های به شبکه خود را به تولید یک الگو.

Pic 4


رول dices

برای الهام بخش شما می توانید سعی کنید دوباره دکمه تصادفی، و نیز در بعضی از منحنی ها در پایه پنجره قرعه کشی به منطقه CC. هر ابزار متفاوت به این پاسخ خواهد کرد، و شما می توانید چیزهایی مانند سرعت یا قطع فیلتر به راحتی با نقاشی ارزش شوید. کپی و چسباندن الگوهای بین ایستگاه از پیش تنظیم با استفاده از کنترل در پایه پنجره کنترل.

Pic 5


Arpeggiate

با اطلاعات MIDI در داخل یک کلیپ در یک مسیر ترتیب، شما به راحتی می توانید arpeggiation با رفتن به منوی درج MIDI و اضافه کردن یک نمونه از Arpache 5 یا Arpache SX، که هر دو از گزینه های مختلف برای تکرار یادداشت ها برگزار شد، در روش های جالب و پیچیده ای اعمال می شود.

Pic 6


پردازش داده های MIDI

اگر شما چیزی را در بازی کرده اند، اما خود را کاملا نه در زمان و یا در غیر این صورت نیاز به تغییر، البته شما می توانید آن را با تئوري و فرمول صفات و کیفیت چیزی را تعیین کردن. شما همچنین می توانید کلیپ ها را انتخاب کنید و سپس به منوی MIDI و از توابع مختلف وجود دارد، که می تواند مورد استفاده برای پردازش داده های MIDI با استفاده از مقررات خاصی به آن را انتخاب کنید. این است که کاملا مشابه به عنوان تولید MIDI در وهله اول ندارد اما اجازه دهید شما را با آن کار خلاقانه است.

Pic 7


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Songwriters/Musicians Toolbox
Cubase 7 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Songwriters/Musicians Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: