All Articles Final Cut
فاینال کات طرفدار X: بایگانی استراتژی
Iain Anderson on Wed, November 20th 1 comments
The rise of digital cameras and editing suites means we're creating more video footage (& files) than ever before! Here's how to organise your precious shots & assets for FCP X users.

فایل های ویدئویی بزرگ است. انگار بدون گرفتن اطراف این واقعیت است که شما رفتن به نیاز به برخی از جدی فضای هارد دیسک قادر به نگه داشتن فایل های خود را به طور نامحدود. در حالی که برخی از مردم به پرتاب از پروژه های قدیمی دور، من یک موش بسته در این مسائل، و ایده آل شناسه شبیه به همه چیز را در دسترس نگه محتوا هستند. با این حال، اگر من اصلا نیاز به دسترسی فوری، بر روی یک درایو آرشیو آن می رود. و چگونه انجام این کار؟ سلام آنچه ما می خواهیم به دنبال در اینجا. اجازه می دهد که حفاری شوید.

توجه: آرشیو من به درایوهای سخت خارجی. آنها مناسب برای ذخیره سازی طولانی مدت، به قدرت آنها را از زمان به زمان برنامه ریزی برای جلوگیری از چسبیده، و کلون به هر دو سال یا جدیدتر درایوهای. همه درایوها در نهایت می میرند، فقط مطمئن شوید که شما اصلا هر چیزی مهم تنها در یک مکان داشته باشد.

همچنین توجه داشته باشید: این استراتژی به خوبی کار میکند برای دوربین که تولید رسانه ها شما می توانید به طور مستقیم کار می کنند. اگر شما با یک دوربین AVCHD کار می کنند، شما همچنین ممکن است مایل به ایجاد آرشیو دوربین برای ایمنی اضافی.


شروع در ساقه

برای حداکثر ایمنی، شما باید در اسرع وقت پس از تصویربرداری عقب تا فیلم های خود را. از آنجا که من در دوربین سینمای Blackmagic ساقه، این بدان معناست که کپی کردن فایل ها از SSD من به یک درایو دیگر، ایده آل در این زمینه، و یا در بدترین حالت، به محض به عنوان ساقه انجام شده است.

که نسخه اولیه در واقع واردات مستقیم به درایو های خارجی، در FCP X. در این مرحله، من به سادگی روگرفت فیلم به یک رویداد جدید، به من فرصت که برای این فایل نقد می نویسید، علامت و کلمه کلیدی فیلم، در طی و یا بلافاصله پس از واردات.

Here's an on-set drive and the Original Media folder you can dump files into.

در اینجا یک دیسک در مجموعه و پوشه رسانه های اصلی شما می توانید فایل ها را به روگرفت.


نکته: شما می توانید یک رویداد جلوتر از زمان ایجاد کنید، سپس روگرفت فایل های سازگار با خود را (از DSLR یا Blackmagic) به طور مستقیم به پوشه اصلی رسانه ها در این رویداد. دفعه بعد FCP X راه اندازی کرد، از آن خواهد شد که رویداد را اسکن و فورا واردات فیلم جدید.


در استودیو

اگر شما قادر به کپی کردن فیلم های خود را در این زمینه، شما باید تکراری که رویداد شما در این زمینه ساخته شده است به اصلی FCP X درایو کار خود را. اگر شما در میانهی شب فیلم خود را در تمام هنوز وارد، دکمه OK، آن را وارد به اصلی FCP X درایو کار خود را در حال حاضر.

Select your Event, then choose File > Duplicate, and pick your working drive.

رویداد خود را انتخاب کنید، سپس فایل را انتخاب کنید


نکته: مطمئن شوید که برای استفاده از FCP X به رویدادهای تکراری. هر رویداد دارای شناسه منحصر به فرد خود را، و در حالی که FCP X می دهد تکراری یک ID جدید، یاب ندارد، و شما باید مسائل اگر شما با استفاده از یاب تکراری.


شما امن است، بنابراین اضافه کردن ابرداده

فیلم شما در حال حاضر حداقل در دو مکان است. آن بر روی هارد کار خود را در رویداد کار خود را، خود را در رسانه ها دوربین اصلی خود را، و آن را همچنین بر روی درایو زمینه خود باشد. سلام یک شروع خوب است، اما این زمانی است به کلمات کلیدی و فیلم خود را علامت گذاری کنید. حداقل کلمات کلیدی اساسی برای تمام فیلم های خود را، و سپس قسمت های خوانده شده توسط شما را علامت گذاری خوب با من و سپس آنها را به عنوان علاقه مندی ها با F خوانده شده را علامت.

And here’s the event with many keywords and Favorites added.

و در اینجا این رویداد با بسیاری از کلمات کلیدی و علاقه مندی ها اضافه شده است.


بایگانی رویداد در حال حاضر

حالا که فیلم خود را سازماندهی شده است، تکراری رویداد خود را دوباره، اما این بار از نسخه کاری خود را بر روی هارد رسانه های اصلی خود را به هر کدام از درایو آرشیو خارجی شما می خواهید برای ذخیره این به طور دائم. پسزدن درایو و ذخیره آن را در جایی امن ترجیحا Offsite است، اما قطعا درست نیست در کنار کامپیوتر شما.


تکمیل پروژه و آرشیو که بیش از حد

ایجاد یک پروژه به طور معمول، پس از آن با ویرایش ادامه دهید. هنگامی که شما انجام می شود، شما باید یک پروژه نهایی واحد که منابع این رویداد در درایو اصلی رسانه ای کار خود را. اتصال درایو آرشیو خود را، پس از آن تکراری این پروژه به آن درایو. انتخاب نسخه جدید از پروژه در کتابخانه پروژه، سپس در بازرس نگاه کنید. شما باید ببینید دکمه مشخص شده تغییر منابع رویداد در پایین آن را فشار دهید.


منابع رویداد

در لیست شما اینجا را ببینید، باید دو نسخه از رویداد خود را کپی کار اصلی، و آرشیو شما مستقیم بعد از keywording شدن ساخته شده است، وجود داشته باشد. با آرزوی موفقیت برای هر، آنها باید رسانه های مشابه، اما ممکن است آنجا ممکن بود که چند شده اواخر مانند موسیقی داشته باشد. این مرحله اطمینان حاصل می کند ما اصلا از دست آنها است.

Make sure your archive drive is at the top of this list.

اطمینان حاصل کنید که درایو آرشیو خود را در بالای این لیست است.


کپی از رویداد کشیدن بر روی هارد آرشیو خود را به بالای لیست، و سپس OK را فشار دهید. هنگامی که شما این گفت و گو را ترک، بازرس باید به شما نشان می دهد که تنها بایگانی رویداد خود را در حال استفاده است. اگر رویداد کارگر را نشان می دهد تا با یک یا چند کلیپ هنوز در استفاده، شما نیاز به آنها را کپی کنید در حال حاضر فقط آنها را بکشید در سراسر رویداد کار خود را به رویداد آرشیو و کپی بگریم آنها.

Then verify that the Event on your archive drive is the only one in use.

سپس بررسی کنید که رویداد بر روی هارد آرشیو خود را تنها در حال استفاده است.


حذف!

اگر شما مطمئن شوید که آرشیو خود کپی کنید در حال حاضر خوب است و شستشو از طریق آن در مک های مختلف یک راه بسیار خوبی برای چک کردن و سپس شما می توانید رویداد کار اصلی خود را حذف است. شما هنوز هم یک کپی بر روی هارد آرشیو، اما اگر آنهایی کافی نیست، و سپس شما باید تکثیر که بیش از حد. آن نیز یک ایده عالی در صورتی که شما نیاز به دوباره فشرده سازی به فرمت دیگر نگه داشتن یک کپی از فایل نهایی صادر شده است. جایزه اضافه شده: نگهداری یک کپی از تمام صادرات نهایی خود را در درایو دیگری به شما می دهد یک برگ فوری.


به یاد داشته باشید مدیر رویداد X

در نهایت، راه اندازی مدیر X رویداد قبل از جدا کردن درایو آرشیو خود را. به این ترتیب، آن را یک رکورد از رویدادها و پروژه ها بر روی هارد نگه دارید، حتی پس از خارج شده است. و این چیزیه که خودت. برای ذخیره سازی واقعا طولانی مدت، نگاهی به نوار پشتیبان، آنلاین، و یا حتی سوختن به دستگاه پخش Blu-ray، اما برای ذخیره سازی فایل های بزرگ برای چند سال (به اندازه کافی برای مشتریان برای ایجاد تغییرات) و سپس دیسک های سخت هستند راه را برای رفتن.


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Iain Anderson
    A note for anyone who's read this far — the recent release of FCP X 10.1 with its new media structure changes this a little. Instead of creating an Event for a shoot, create a new Library instead, and put the media in an Event within that. The basic idea still remains, though; duplicate your media as soon as you can.
    • 6 years ago
    • By: Iain Anderson
    Reply
Managing Media
Final Cut Pro X 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Managing Media?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: