All Articles Game & Film Audio
موسیقی بازی متصل آمدن به لندن، انگلستان
Rounik Sethi on Sun, July 14th 0 comments
Are you a musician/composer in Europe? Then you should check out Game Music Connect at London's Southbank Center on 9th September 2013.

اتصال موسیقی بازی

از ویژگی های بارز آهنگسازان برنده چند جایزه جهانی چنین بازدید از سرنوشت، HALO، TOMB RAIDER، ASSASSINS CREED، فضای مرده، بازی های Killzone، l بیا و اثر توده.

این یک فرصت عالی برای کشف آنچه که در پشت صحنه می رود و چگونه آنها انجام کار خود را به همراه مایکروسافت و سونی صحبت کردن در مورد سازمان خود را چگونه با آهنگسازان PLUS مدیران صوتی در روند راه اندازی کار می کنند.

Game Music Connect


می خواهم اطلاعات بیشتر؟ اینجا آزادی مطبوعات اصلی است:


موسیقی GAME اتصال به جشن و کاوش موسیقی از بازی های ویدئویی

آهنگسازان A-فهرست و مدیران صوتی برای اولین سمپوزیوم رویداد در Southbank در مرکز لندن در تاریخ 9 سپتامبر 2013 اعلام کرد

ویژگی های استاد از سرنوشت، هاله، TOMB RAIDER، ASSASSIN'S CREED، فضای مرده، هری پاتر، بازی های Killzone، l بیا، اثر توده، فرماندهی

لندن، بریتانیا - بازی اتصال و هنر با مسئولیت محدود ارائه یک سری رویداد زندگی می کنند، موسیقی بازی جدید اتصال ایجاد شده برای طرفداران موسیقی در بازی ها، آهنگسازان مشتاق و حرفه ای با تمام پیشینه و کسانی که علاقه مند به یادگیری در مورد هنر و علم ایجاد لبه برش ویدئو امروز بازی موسیقی متن. این برنامه شامل مصاحبه و میزگرد با برخی از آهنگسازان پیشرو جهان و مدیران صوتی در صنعت بازی های ویدئویی، اولین بازی موسیقی اتصال رویداد برنامه ریزی شده است را به محل در اتاق پورسل Southbank در مرکز لندن در تاریخ 9 سپتامبر 2013. بلیط برای edutainment این روز منحصر به فرد در فروش از طریق در حال حاضر www.gamemusicconnect.com .

برتر سری رویداد انگلستان اختصاص داده شده به جشن و بررسی هنر و صنعت موسیقی بازی های ویدئویی، موسیقی بازی اتصال خواهد میزبان یک خط برجسته انگلیسی و بین المللی لیست استعداد آهنگساز برجسته مارتین ادانل (سرنوشت، سری بازی Halo)، جیسون گریوز (توم ریدر، سری فضای مرده، مقاومت: از سوزاندن آسمان)، Jesper KYD از (سری کیش یک آدمکش، سری هیتمن، سری سرزمین های مرزی)، جیمز Hannigan بود (فضای مرده 3، فرماندهی

مدیران پیشرو صوتی از هر دو توسعه دهندگان و ناشران مستقل و عمده عبارتند از: پل Lipson (آهنگساز و موسیقی / کارگردان صوتی - استودیو مایکروسافت)، الستر لیندسی (مدیر تولید موسیقی - سونی کامپیوتر سرگرمی اروپا WWSE)، مارتین ادانل (مدیر صوتی / آهنگساز - استودیو Bungie می)، استیو پروردگار (رئیس صوتی - Jagex)، و همچنین مستقل صوتی مدیران نیک Laviers (فضای مرده 3، وحی کیش یک آدمکش) و آدل برش (بنیانگذار SoundCuts و EA مدیر سابق صوتی).

برنامه نویسی روز خواهد شد بحث در عمق با این آهنگسازان مشهور و کارگردانان های صوتی، از جمله دیدگاه های خود را در مسیرهای شغلی خود را متنوع و تجارب به ثمر رساند و همچنین تظاهرات عملی موسیقی تعاملی و پیش نمایش نمرات اصلی نسل بعدی را تشکیل میدهند. آن روز خواهد پانل آهنگساز کاوش تکامل موسیقی بازی های ویدیویی و یک بحث فلسفی از هنر و آینده آن از ویژگی های. جزئیات کامل جلسه روز، شامل مخلوطی از آهنگسازان و کارگردانان صوتی، در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

بازی موسیقی اتصال توسط برنده جایزه بافتا و پنج بار موسیقی معرفی آهنگساز جیمز Hannigan بود و کهنه بازی مدیر صوتی، آهنگساز، طراح صدا و مفسر صنعت جان Broomhall، ایجاد شده، به موسیقی از بازی های ویدئویی و استعداد فوق العاده ای در پشت آن را جشن می گیرند و اکتشاف است. بازی موسیقی اتصال میکرو حوادث نیز در حال توسعه هستند برای جلب توجه مشاغل آهنگسازان فردی و آثار کلیدی.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای موسیقی بازی اتصال، دیدار www.gamemusicconnect.com .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Creating Music For Games
Game Audio 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Creating Music For Games?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: