All Articles iPhone App
را APP آیفون
Martin Sitter on Fri, March 19th 0 comments
Making iPhone Apps ... The New Frontier Yesterday we released a new stand alone iPhone app called "Logic Pro 9 Primer" ... this app is FREE, and it's available for download now in the iTunes App Store

ساخت نرم افزار آیفون... مرز جدید

دیروز ما منتشر شد موضع جدید به تنهایی برنامه آیفون به نام "منطق PRO 9 پرایمر... این برنامه رایگان است ، و آن را برای دانلود در دسترس در حال حاضر در فروشگاه APP آیتونز :

itms : / / itunes.apple.com/us/app/logic-pro-9-primer/id361076899 MT = 8

حالا ، ما نیز تصمیم گرفت را APP بیش از حد " مینی 101 رمپ " نامیده می شود... این برنامه به شما نشان می دهد که چگونه به جلسه یک سطح شیب دار مینی در اسکیت بورد شما... نرم افزار مربوط نیست اما خوب بار هر حال :

اما به منطق خودآموز APP آی فون... من باید اشاره این است که فقط نسخه آی فون از آموزش شما در حال حاضر می تواند بر روی وب سایت ما به نام "منطق 9 نگاه اول : بررسی اجمالی از منطق 9

من تصمیم گرفتم به آن آزاد به عنوان یک به تنهایی APP آیفون فقط برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد. به شگفتی بزرگ من ، بیش از 150 نفر از مردم آن را در 24 ساعت اول دریافت...

macProVIdeo.com هیچ غریبه ای به آی فون است. ما APP آموزش ما آی فون ، نام NEDi ، برای تقریبا یک سال بود در حال حاضر و بیش از 20000 دریافت ها وجود دارد شده است تا کنون. NEDi به شما اجازه می دهد تا جریان و دانلود فیلم های آموزش ما به طور مستقیم به آی فون خود را برای یادگیری درست برای موبایل. ما عشق NEDi و ببینید آن را به عنوان یک ابزار کلیدی برای توزیع و فیلم های ما آموزش است.

این "منطق طرفدار 9 پرایمر" برنامه نشان دهنده یک ماجراجویی جدید برای ما در غیر خطی. آموزش... بر خلاف NEDi که شیپور خاموشی را به کتابخانه خودآموز آنلاین به هر آموزش به شما اجازه تماشا می کنید ، این برنامه جدید به تنهایی بازیکن آموزش تک منظوره است. معامله یک شات. و مردم به نظر می رسد آن را دوست دارم...

صادقانه بگویم ، من با پاسخ ما را دریافت کرده ام هیجان زده ، و من می توانم به شما بگویم ، ما قصد داریم به آزادی آموزشهای بیشتر به عنوان به تنهایی برنامه ها به زودی. در واقع ، ما را اختراع ابزاری برای ساخت این ممکن است ... appOmator را به نرم افزار آیفون راه آسان !

اگر شما در حال حاضر نمی شنید ، appOmator نرم افزار کاربردی است که اجازه دهید به شما در ایجاد برنامه های کاربردی آیفون از طریق عملکرد ساده Drag و رها کردن فرایند است. ما ساخته شده "منطق نرم افزار 9 پرایمر" نرم افزار با استفاده از appOmator ، و ما قبلا هم شروع به تبدیل برخی از بهترین عناوین فروش برای آپلود به iTunes در فروشگاه App. به زودی شما قادر خواهید بود برای دانلود منطق ما نرم افزار 101 ، نرم افزار ابزار 101 ، فتوشاپ 101 ، و چند تن از آموزش های هسته ای ما دیگر به عنوان برنامه های تک منظوره.

appOmator قطعا یک سلاح مخفی را در زرادخانه آموزش ما... اما ما قصد داریم به طمع به چیزی داشتن و پنهان کردن را برای استفاده داخلی تنها نیست... در واقع ، ما قصد داریم برای اجازه به هر کس از آن استفاده کنید. این برنامه برای توانمند سازی مردم برای دریافت پیام خود را بر روی آی فون... و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید آنها با آن را.

به هر حال ، اگر شما این دور ، خواهشمند است نظرات و اجازه بدهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد داشتن برنامه های آموزش تک منظوره در دسترس برای آی فون... TIA!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: