All Articles Logic Pro
به پخت Muddiness در پیچیدگی نمایندگان مستقل با استفاده از منطق طرفدار بازی EQ
Jay Asher on Tue, August 6th 2 comments
Logic Pro's Space Designer is an excellent convolution reverb. However, using IR's can add muddiness to your sound. Jay Asher shares a clever technique to help you achieve better and clearer mixes.

یادداشت سردبیر: اگر چه این مقاله با منطق طرفدار 9 در ذهن ایجاد شد. همان تکنیک های مشخص شده در زیر می تواند توسط منطق طرفدار کاربران X استفاده می شود. لذت بردن از!

اگرچه من خواهد بود که نویسنده این مقاله، خواسته های صداقت که من اعتراف می کنم که من نمی آیند تا با این ایده در خود من. این تمایز به آن تعلق دارد به یک آهنگساز با استعداد به نام بازی، Bengt نیلسون، که به لطف به من اجازه داده شده، گمراه آن را قرض بگیرند! او با Altiverb نمایندگان مستقل، که در حالی که بسیار خوب است، آیا تمایل به اضافه کردن muddiness. برای این مقاله، با این حال، من منطق جوانب مثبت فضا طراح Reverb استفاده پیچیدگی استفاده کنید، به عنوان روش همان است.


در PIC 1، شما می توانید یک ویولن سل ساده بخش ostinato من در با EastWest برای تلفن های موبایل رشته های پیوسته پچ ویولن سل بازی را ببینید. خوب، گرم، صدا کمی تاریک است.

Pic 1

عکس 1

در PIC 2، منطق طرفدار طراح فضای Reverb استفاده در اتوبوس را باز کرده اند و سیگنال را به آن از ویولن سل نوار کانال فرستاده می شود. من لود شده پاسخ ضربه، آخرت به یک IR آن را به عنوان است که معمولا به نام اشاره شده است. من را انتخاب کرده اند به نام 02.4s بزرگ عبارات ی Reverb (07 میراث

Pic 2

PIC 2


این کاملا یک صدای خوب اما کمی گل آلود است و من حتما به صورت معقول است که بعدا در زمانی که من بیشتر قطعات رشته ایجاد و ارسال به آن، از آن می گذرد می تواند مشکل ساز باشد به ترکیب به دلیل برخی muddiness در IR. من باید برای مقابله با این.

من یک نوار جدید کانال صوتی ایجاد و نمونه نوسان تست. مشاهده عکس 3.

Pic 3

عکس 3


در داخل رابط کاربری گرافیکی از نوسان تست، من از پیش تعیین شده برای نویز صورتی که نوسان تست فورا شروع به تولید بار. (این لزوما باید به صورتی سر و صدا، می تواند آن را سفید سر و صدا، و غیره) رجوع کنید به PIC 4.

Pic 4

PIC 4


منطقه ویولن سل قطع می کنم. در AUX است که میزبانی طراح فضا، من باز مزایا منطق در نظر گرفتن اکولایزر در درج دوم و سپس دور زدن طراح فضایی.

من باز گل EQ، به نوبه خود در آنالیز در سمت چپ بالای رابط کاربری گرافیکی و کلیک بر روی الگو آموزش را فشار دهید، شما می توانید ببینید که من آن را در PIC 5 انجام می شود.

Pic 5

PIC 5


من اجازه بازی EQ از طریق جمهوری اسلامی برای حدود ده ثانیه تجزیه و تحلیل صدای اسیلاتور تست، و سپس فشار الگو یادگیری بصورت دکمه در حالت دوم.

من را طراح فضا از حالت دور زدن، دکمه کنونی یاد بگیرید که شما در عکس 6 را فشار دهید.

Pic 6 Pic 6

باز هم، من اجازه بازی EQ تجزیه و تحلیل صدا برای حدود ده ثانیه، فشار کنونی بدانید و من مطمئن شوید که تطابق مواد روشن است. مشاهده عکس 7.

Pic 7

عکس 7


در حال حاضر در 8 PIC، شما می توانید ببینید که من یک منحنی EQ برای این IR خاص به اصلاح muddiness است به همان اندازه و یا کمی که من می خواهم با استفاده از نوار لغزنده درخواست.

Pic 8

PIC 8


ایده این است که جمهوری اسلامی reverbs هر باس یا فرکانس بالا و چیزهای دیگر را به مواد اضافه کنید. 100٪ EQ کاملا صاف نگه می دارد در حالی که 40٪ صدا ممکن است فقط خوب به گوش شما.

بعد از آن من می توانید این صرفه جویی به عنوان یک بازی EQ از پیش تعیین شده، همانطور که شما در عکس می بینید. 9 و / یا صرفه جویی در تنظیم کانال نوار، همانطور که در عکس 10.

Pic 9

PIC 9

Pic 10

PIC 10


این یک روش ساده و در عین حال موثر است که به شما کمک خواهد کرد که ترکیبی بهتر پایین خط دریافت کنید هر زمان که شما با استفاده از Reverb استفاده پیچیدگی های مورد علاقه خود را است. نمایندگان مستقل بکوشند.


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • DaveDeLizza
  Wow that is a very interesting tip Jay. Especially with some of the weirder IR's, muddiness and buildup becomes a problem, and I've just been trying to eq everything.
  • 7 years ago
  • By: DaveDeLizza
  Reply
 • Alex Sh
  Thanks for this tutorial! Can you explain one moment (i'm not sure for i get it): on 5 pic. step you analyze only alone pink noise signal or clear strings synth without reverb?
  • 6 years ago
  • By: Alex Sh
  Reply
RX 8 - The Video Manual
iZotope RX 8 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn RX 8 - The Video Manual ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: