All Articles Logic Pro
منطق طرفدار X خودآموز: معرفی MIDI FX: Arpeggiator
Steve H on Tue, July 16th 1 comments
Arpeggiating in Logic 9 used to be tricky. Logic Pro X changes that with easy to use yet incredibly powerful new MIDI FX plug-ins! Steve H show how to use the new Arpeggiator and download free patches

برای بسیاری از کاربران، از با ساخت یک arpeggiator پیچیده در نسخه های قبلی از منطق به نظر می رسید نیاز به مدرک علوم کامپیوتر. سلام زیرا برای ایجاد چیزی موسیقی مفید، نیاز به یک مقدار زیادی از کار و برنامه نویسی با استفاده از انواع اشیاء مختلف محیط زیست از جمله ترانسفورماتور، Arpeggiators، تاخیر، مانیتور، سوئیچ ها و Faders است. سپس شما را مجبور به برنامه آنها را هر یک به صورت جداگانه، سیم آنها را با هم، آنها را عیب یابی، بسته بندی آنها را به یک ماکرو و سپس قرار دادن آن ماکرو درستی به مسیر سیگنال jacked. از آن زمان بسیاری از کار برای به دست آوردن آن را راست! این همان چیزی است که پیچیده و موسیقی رسا محیط زیست arpeggiator پچ های غیر بستهای ممکن است مانند نگاه:

Remember this? The old, complex way to setup a useable Arpeggiator in Logic 9.

به خاطر داشتن؟ قدیمی، راه های پیچیده برای راه اندازی یک Arpeggiator قابل استفاده در منطق 9.


منطق نرم افزار X و مجموعه خود را از MIDI FX پلاگین را وارد کنید. در حال حاضر، برای ایجاد یک arpeggiator اینا هیچ کدوم حتی قوی تر از هر چیز شما می توانید در محیط انجام دهید، شما به سادگی وارد Arpeggiator جدید پلاگین در یکی از اسلات های جدید MIDI FX درج در نوار ابزار کانال دوباره طراحی. تفاوت را مشاهده می کنید؟

Don't be fooled by the clean layout and lack of cables! Logic Pro X's Arpeggiator MIDI FX does more than you could create yourself in the Environment...

آیا نمی شود با طرح تمیز و عدم کابل فریب خورده! Arpeggiator MIDI FX منطق طرفدار X بیشتر از شما می تواند خود را در محیط زیست ایجاد می کند ...


MIDI FX: راه حل های هوشمند

سلام چگونه از آن آسان است. به عبارت ساده، برای ایجاد شگفت انگیز، رسا، arpeggiator حتی پیچیده با crescendos، اتفاقی، الگوهای پیچیده و کنترل خارجی شما فقط باید به قرار دادن جدید Arpeggiator MIDI پلاگین در.

و اینا هیچ کدوم فقط Arpeggiator! 8 FX دیگر گنجانده شده در این نسخه از منطق X، و در یک سر اشاره کردن به ما حرفهایها وجود دارد خارج وجود دارد، یکی از آنها Scripter جاوا اسکریپت مبتنی بر پلاگین است که اجازه می دهد تا شما رول خود را MIDI FX است!

اینجا جالبترین واقع از همه: حمل و نقل نیازی به در حال اجرا برای این FX به تابع. بنابراین، حتی FX مبتنی بر زمان مانند Arpeggiator و خط تاخیر MIDI، کار می کنند وقتی که playhead کاملا به هنوز! در مورد آن فکر می کنم. این است تمام انواع پیامدهای به خصوص برای طراحان صدا و نوازندگان زندگی می کنند که نیاز به ماشه از دنیای وسیع جنون MIDI تنها با لمس یک کلید! آن واقعا فوق العاده است.


نگاه دقیق تر: Arpeggiator

mothership از MIDI FX پلاگین، Arpeggiator است. این پلاگین قوی است بنابراین از ویژگی های بسته بندی شده که من یک دوره کامل آن را توضیح دهید. مطمئنا، به آن arpeggiates یادداشت ها در الگوهای معمولی مانند بالا، پایین، و بالا / پایین. این شهر همچنین دارای یک محیط نامیده می شود در خارج از / به و مورد علاقه من: تصادفی. حتی کسانی که انتظار می رود. با این حال، غواصی Arpeggiator بسیار عمیق تر.

هر الگوریتم سفارش توجه داشته باشید 4 مجموعه از تغییرات و محدوده اکتاو که در همه انواع از راه موسیقی و الهام بخش تعامل است. همچنین با یک مرحله ژنراتور 128 الگوی است که مانند طراحی طور مشابه، سرعت نوار توالی گام برنامه ریزی در Ultrabeat اجازه می دهد تا شما هر نوع الگوی ساخت شما می توانید تصور کنید می آید. اما اینا هیچ کدوم فقط آغاز ماجراست ...

The Arpeggiator allows you to build virtually any kind of pattern you can imagine.

Arpeggiator اجازه می دهد تا شما را به ساخت تقریبا هر نوع الگوی شما می توانید تصور کنید.


شما همچنین می توانید برنامه های موجود Arpeggiators کنترل برای به دست آوردن بیش از حد (و یا بسیار ظریف انسانی) طول توجه داشته باشید تصادفی و سرعت. و، اگر شما ترجیح می دهید، شما می توانید راه اندازی crescendos awesomely رسا / decrescendos های های که چرخش و متورم در زمان مناسب با مسیر. در صورتی که کافی نیست، این گزینه (و دیگران) را می توان از طریق یک کنترل کننده خارجی کنترل و خود را به همه به خود Arpeggiator ساخته شده است. و لطفا بهانه من برای تکرار خودم، اما آن را نشانی از همه این بدون محدوده حمل و نقل در حال اجرا منطق!

With lots of options available, Logic Pro X's Arpeggiator is likely to please new and old Logic users.

با تعداد زیادی از گزینه های در دسترس، Arpeggiator منطق طرفدار X است که به احتمال زیاد لطفا کاربران جدید و قدیمی منطق.


سپس انگار منطقه تقسیم صفحه کلید با یک بخش از راه دور است که شما را قادر می سازد به نقشه هر کلید بر روی کنترل خود را به تمام Arpeggiators توابع اصلی! شما می توانید صفحه کلید را به 3 قابل تنظیم تقسیم انشعابات به طوری که یک بخش برای از آکورد arpeggiated، از سوی دیگر برای کنترل از راه دور و 3RD در بازی منجر! (Geez. .. من دارم مجبور به گرفتن بازوی دیگر). این واقعا باعث می شود Arpeggiator یک اجرای زنده، دستگاه جنون بزرگ دی جی، تولید EDM و طراحان صدا به طور یکسان است. در اینجا نگاهی به گزینه های کنترل از راه دور:

Remote control? You read that right! You can now easily control the Arpeggiator's functions with your MIDI keyboard.

کنترل از راه دور؟ شما که حق! شما هم اکنون می توانید به راحتی توابع Arpeggiator را با صفحه کلید MIDI خود را کنترل کنید.


Arpeggiator و روی پشته

هنگامی که شما Arpeggiator با دیگر MIDI پلاگین ترکیب و ساخت یک مسیر پشته با دیگر MIDI اجرا درخواهد ابزار نوار کانال، شما می توانید منطق به انجام تمام آهنگ موسیقی تنها با یک ضربه ساده از یک کنترلر MIDI و یا با منطق برنامه اپل از راه دور است. این چیزهای بزرگ زمان است. تصور کنید که احتمالات. در واقع، شما اصلا چون من یک زن و شوهر بسیار سریع از پشته آهنگ برای شما ایجاد شده است!

برای اولین بار است که به نام رویای Subotnick. آهنگ آن پشته است که ترکیبی از از synths منطق EFM1 و دیگر با برخی از MIDI FX به تمدد اعصاب به تبادل نظر پرنیان از Buchla سنتز مدولار برای تلفن های موبایل از اواخر 70s، ساخته شده است معروف شده توسط مورتون Subotnick.

[صوتی شناسه = "22180"]


دوم، اقیانوس آرام فانتزی، مجموعه های جهان قرار می دهد به یک پشته آهنگ، مواجه نگردند با تاخیر و Arpeggiator به پلاگین به طوری که با یک شیر سریع اثر انگشت بر روی منطق G2 یک مسیر شبه قومی تمام شب طولانی بازی!

[صوتی شناسه = "22179"]


شما می دانید، زمان بیشتری من با منطق MIDI FX پلاگین صرف، بیشتر من امکانات بی حد و حصر را ببینید. اگر فقط من در زمان حال!

دانلود این مجموعه خاصی از منطق طرفدار X MIDI تکه های FX استیو H اینجا.


اگر می خواهید به شیرجه رفتن عمیق تر به Arpegiator جدید، چک کردن من

منطق MIDI FX: Arpeggiator البته کاوش .


شما را می بینم زمان آینده!


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Rounik Admin
    Nice job Steve!! The Arpeggiator really is my favourite addition to Logic Pro X so far... it's so much more playable than the raps we used to make in Logic's Environment... ... and yes: working with the Transport not running is so, so good!
    • 6 years ago
    • By: Rounik Admin
    Reply
MIDI FX: The Arpeggiator
Logic Pro X 200
Dream It. Do It.
Do you want to learn MIDI FX: The Arpeggiator?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: