All Articles Logic Pro
با استفاده از اپل جوی انجمن در منطق نرم افزار X
Darren Burgos on Mon, February 9th 5 comments
There are some meaty and capable synths available for iPad. Don't keep the iOS music platform separate from Logic Pro X. With a little know-how, you can integrate iOS synths directly into Logic.

ها تن از سینت سایزر بزرگ برای اپل وجود دارد. برخی از مورد علاقه های شما هستند ماژلان توسط Yonac، Sunrizer توسط BeepStreet، و شبستان های والدورف. همه از این ابزار بزرگ هستند در iOS تنها، و در دسترس به عنوان واحد صوتی پلاگین برای استفاده مستقیم در منطق نیست. حتی آنهایی که در دسترس در هر دو سیستم عامل مانند Arturias iSEM هستند فقط سرگرم کننده برای استفاده و آسان تر به برنامه با رابط iPads ها تماس. در این مقاله، بیمار شما نشان دهد که چگونه برای شروع با استفاده از ابزار iPad خود را در منطق نرم افزار X درست مثل وقتی که با یک ابزار نرم افزار منطق، اما با جایزه اضافه شده که قادر به لمس پارامترهای جای کلیک بر روی آنها. خوانده شده در!

اپل MIDI رابط یا Wi-Fi / بلوتوث MIDI؟

چیزهایی اول اول رابط اپل MIDI دریافت کنید. می خواهم که قادر به بازی این ابزار در همان راه که شما بازی منطق خود پلاگین در کنترل MIDI خود را زندگی می کنند و حتی ضبط و ویرایش آنچه شما بازی شما. من اصلا توصیه با استفاده از MIDI روی Wi-Fi و یا حتی بیش از بلوتوث. فقط تاخیر بیش از حد وجود دارد در هنگام کار با این. اگر بازی شما برای تلفن های موبایل با حملات نرم تنها، پس شاید از Wi-Fi / بلوتوث می تواند برای شما کار می کنند. اگر شما یک درامر پد / صفحه کلید و یا شما بازی برای تلفن های موبایل با حملات سریع مانند پیانو، مصنوعی، و عضو، دریافت یا از رابط MIDI توصیه میکنم زیر و به عقب نگاه نکن.

IK Multimedias iRig MIDI 2

اگر شما مقدار زیادی از ورودی های موجود در رابط های صوتی خود را (متصل به منطق)، شما ممکن است بخواهید برای رفتن با IK Multimedias iRig MIDI 2. با iRig شما به سادگی اتصال کانکتور رعد و برق / 30 پین به iPad خود را، و سپس MIDI در / از کابل از iRig، به MIDI خارج / در بنادر در کنترل صفحه کلید خود را. شما همچنین نیاز به یک استریو 1/8 اینچ تا 1/4 اینچ چپ / راست است که شما پس از iPads ها پورت هدفون خود را وصل به دو پورت در دسترس بر روی رابط های صوتی خود را.

Pic 1

iConnectMIDI2

اگر ورودی های صوتی خود را محدود می شوند، سپس iConnectMIDI2 راه رفتن است. نکته حیرت انگیز در مورد MIDI2 است که آن را می فرستد نه تنها MIDI، بلکه صوتی! این را از طریق رعد و برق یا اتصال 30 پین انجام می شود. یکی دیگر از نکته مهم در مورد این اپل MIDI / رابط صوتی است که بر خلاف iRig بالا، MIDI2 را می توان به طور مستقیم به مک خود را از طریق USB در همان زمان متصل به آن به iPad خود را. این کاملا دور می زند نیاز به استفاده از پورت های کنترل صفحه کلید MIDI خود را به عنوان با iRig. یک کابل متصل به اپل، و یک به مک متصل می شود. از آنجا که MIDI2 است از لحاظ فنی یک رابط صوتی که مک به رسمیت می شناسد، شما هم می توانید از آن استفاده کنید به طور مستقیم در منطق به عنوان دستگاه ورودی صوتی اصلی خود را، و یا به عنوان سلام انجام می شود، یک دستگاه جمع را به هم گره رابط اصلی خود و MIDI2. این اجازه می دهد تا آنها را به عنوان یک رابط واحد در منطق تنظیمات صوتی پانل به رسمیت شناخته شود.

Pic 2

گرفتن ابزار اپل به منطق

هنگامی که شما یا از رابط های بالا خریداری شده، با استفاده از ابزار iPad خود را در منطق یک امر ساده است. منطق خارجی ابزار این کار را انجام کاملا. این نه تنها تغذیه صوتی iPads ها از طریق آن، بلکه اجازه می دهد تا شما را به بازی ساز اپل با کنترلر MIDI خود را فقط به عنوان شما را از هر گونه ابزار نرم افزار. اضافه کردن یک ابزار نرم افزار جدید، و یک نمونه استریو از انتخاب ابزار خارجی پلاگین در (در منطق 10.1 آن در حال حاضر تحت پوشه سودمند زیر قرار دارد). هنگامی که پلاگین در باز می شود، از MIDI مقصد منوی کشویی آن، انتخاب رابط MIDI متصل به اپل. در تصویر زیر، سلام انتخاب من

Pic 3

MIDI ضبط

حالا که همه چیز متصل است، و صوتی در حال آمدن است به منطق از ابزار خارجی پلاگین، می خواهم شما را به ضبط برخی از MIDI. هیچ چیز تغییری نکرده است که در اینجا از آن را با یک ابزار منطق استاندارد و یا شخص ثالث سینت سایزر واحد صوتی است. به سادگی بر روی دکمه ثبت را فشار دهید و بازی در بخشی خود را. شما به راحتی می توانید ویرایش و پلهای، در راه همان شما می توانید هر ابزار. ذهن خود را در مورد صدا از پیش تعیین شده تغییر دهید و یا می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن صدا؟ نشسته آن درست در مقابل شما بر روی iPad خود را به برای آن! در نظر داشته باشید که شما نمی طور خودکار پارامترهای مانند شما می توانید با منطق و شخص ثالث ابزار واحد صوتی نگه دارید. با این حال، بسیاری از ابزار اپل اجازه می دهد به شما اختصاص پارامترهای به کنترل MIDI به طور منظم مانند خم پیچ و وزارت دفاع چرخ روی صفحه کلید خود را. این داده ها می تواند همراه با یادداشت های MIDI خود را ثبت. به عنوان مثال، در تصویر زیر من استفاده از چرخ وزارت دفاع برای باز کردن و بستن فیلتر برش در صدا در مصنوعی Sunrizer (شما می توانید قله ها و دره پشت یادداشت کنید).

Pic 4

ضبط اپل ساز (ها) به عنوان آهنگ صدا

هنگامی که شما کامل قسمت شما می خواهید به آن را ضبط به عنوان های صوتی. ایجاد یک مسیر صوتی استریو جدید و تنظیم ورودی خود را به کانال های همان اپل در آینده در رابط خود را. برو به آغاز بخش اپل / ابزار خارجی، مطمئن شوید که آهنگ های صوتی جدید رکورد آماده است و سپس دکمه ثبت را فشار دهید. منطق را از طریق مسیر ابزار خارجی پخش مصنوعی iPad و تغذیه صوتی خود را از طریق به آهنگ های صوتی جدید.

Pic 5

راهنمایی

اگر شما گرفتن یک بیت از تاخیر، استفاده از حالت منطق کم پوشیدگی. اگر پس از ثبت مصنوعی اپل شما آن احساس کمی دیر و کمی خارج از زمان، استفاده از پارامتر منطق تاخیر (در منطقه پارامترهای) به جلو و ضبط کمی به عقب در زمان.

با تشکر برای خواندن و اصلا دریغ به سوال در اینجا اگر شما آنها را!

Related Videos
Comments (5)

You must be logged in to comment.

 • JT Red
  Thank you, Darren! This is heading to my reading list for future reference. Great stuff! Very helpful!
  • 5 years ago
  • By: JT Red
  Reply
 • Darren Burgos
  Glad you like it! :)
  • 5 years ago
  • By: Darren Burgos
 • LostinStars
  This is a great article, thanks!!!
  • 5 years ago
  • By: LostinStars
  Reply
 • Darren Burgos
  Thank you!!! :)
  • 5 years ago
  • By: Darren Burgos
 • Bill
  Thanks for the informative article. The iConnectMIDI2+ interface has MIDI I/Os on the back, so can you use it to connect to Logic in the same way as the iRig MIDI 2? Namely, iConnect connected to the Mac via USB, iPad connected to iConnect via Lightning/30-pin and the iConnect MIDI I/Os cabled to the keyboard controller's MIDI I/Os? Thanks.
  • 5 years ago
  • By: Bill
  Reply
Xtreme Sound Design
Logic Pro X 400
Dream It. Do It.
Do you want to learn Xtreme Sound Design?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: