All Articles Logic Pro
با استفاده از Arpeggiator در منطق نرم افزار X، قسمت 2
Gary Hiebner on Tue, September 23rd 0 comments
In part 2 in this exploration of Logic Pro X's Arpeggiator MIDI plug-in, Gary Hiebner shows how to export Arp patterns, use the Grid mode, and use more than one arpeggiator together.

در آخرین مقاله ، من به شما نشان داد که چگونه شما می توانید Arpeggiator MIDI FX در ابزار نرم افزار خود را برای ایجاد سرعت و علاقه بیشتری به آهنگ های خود استفاده کنید. در این مقاله اجازه می دهد آن را یک قدم بیشتر و راه های دیگر به ترکیب arpeggiations به تولیدات خود را ببینید

صادرات الگوی آرپ

بنابراین که شما در یک الگوی ARP بزرگ برای مصنوعی خود را با برخی از تصادفی از طول توجه، سرعت، با محدوده اکتاو افزایش برنامه ریزی شده، با مقداری تغییر. در حالی که داشتن تنوع زیاد آن با الگوهای ARP خود را، گاهی اوقات شما می خواهید به یک الگوی ثابت که در آن شما می توانید انتخاب کنید که اشاره به نیشگون گرفتن و کشیدن.

اگر می خواهید برای انجام این کار پس بهترین راه این است که صادرات این الگو را به یک مسیر ابزار نرم افزار. شما یک دکمه بازی بزرگ در سمت چپ بالای رابط کاربری. توجه کنید که وقتی شما پخش الگوی ARP خود را که جعبه کوچک در کنار این دکمه بازی می رود از خاکستری به سفید. این دکمه ضبط نامیده می شود.

Capture Button

در حال حاضر این کار را انجام در حالی که ARP خود را در حال پخش است را به عقب. کشیدن این جعبه بر روی یک منطقه خالی بر روی آهنگ ساز خود، و ببینید که چگونه آن را به الگوی ARP تبدیل به یک منطقه MIDI.

Capture MIDI Region

تنها مشکل این است که آن را تنها صادرات از یک منطقه کوچک از arpeggiation. بنابراین برای مثال اگر شما در حال بازی یک سه گانه بیش از دو اکتاو، itll تنها صادرات از منطقه MIDI کوچک در حدود 10 یادداشت ها، بسته به چه منظور توجه داشته باشید که شما انتخاب شده است. برای به دست آوردن صادرات دیگر MIDI، تغییر الگوی از زنده به حالت شبکه.

با استفاده از جدولی

با حالت شبکه را به شما می دهد یک الگوی 16 مرحله (شما می توانید مراحل بیشتری دارند اما به آن کمی بعد دریافت کنید). در مرحله کلیک کنید و ببینید که چگونه آن را در یک نوار عمودی می کشد. ارتفاع این نوار را تعیین سرعت، بنابراین شما می توانید مقدار سرعت های مختلف برای هر مرحله قرعه کشی.

Using Grid Mode

و اگر شما به تعداد کلیک کنید، آن را غیر فعال که گام. شاید شما می خواهید برخی از استراحت در الگوی. قرعه کشی در یک الگوی است که شما می خواهید، در حال حاضر پخش الگوی و در حال حاضر کشیدن بلوک MIDI به ابزار خود را، و ببینید که چگونه آن را در حال حاضر یک منطقه دیگر MIDI صادرات.

Longer Capture

اگر می خواهید یک الگوی دیگر از 16 مرحله، شما می توانید دسته سمت راست در نوار اجرا می شود که در خط با دکمه های سفارشی برای گسترش مقدار از مراحل کشیدن. قبل از پخش MIDI مطمئن شوید برای دور زدن آرپ MIDI FX.

Longer Patterns

در حال ویرایش خود MIDI آرپ

حال اگر شما با دوبار کلیک کردن منطقه MIDI را به ارمغان می آورد تا ویرایشگر پیانو رول برای این منطقه است. شما هم اکنون می توانید به صورت دستی الگوی ARP نیشگون گرفتن و کشیدن بیشتر است. به این ترتیب است تصادفی کمتر وجود دارد، و الگوی ثابت است، بنابراین شما می دانید هر بار این الگو به عقب بازی می کند itll دقیقا همان باشد. شاید شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از دادن توجه داشته باشید. همچنین به دنبال الگوی MIDI به شما می دهد نشانه خوبی از چگونه ARP کار می کند. سعی کنید تنوع های مختلف در آرپ MIDI FX، و پس از آن صادرات از منطقه MIDI و ببینید که چگونه آن متفاوت است.

Edit MIDI Arp

با استفاده از بیش از یک آرپ

به طوری که به شما می دهد یک ایده خوب از چگونگی استفاده از arpeggiator در آهنگ های خود را. اما این رو شما را از با استفاده از بیش از یک متوقف کند. merrier بیشتر! سعی کنید این. تنظیم دستگاه با یک اثر MIDI ARP. استفاده از نرخ توجه داشته باشید 1/16 و پس از آن برنامه در یک الگوی گام در حالت شبکه. حرکت این ساز به سمت چپ.

در حال حاضر یک ابزار جدید ایجاد و اضافه کردن یکی دیگر از آرپ MIDI FX بر روی این آهنگ. سلام با استفاده از یک ابزار نرم افزار مشابه، اما آن را بهینه سازی کمی پس از آن برای تلفن های موبایل کمی به دستگاه دیگر متفاوت است. این بار با استفاده از نرخ توجه داشته باشید 16 دوباره، اما استفاده از یک الگوی تغییرات متفاوت است. برنامه در الگوی گام دیگری در حالت شبکه. سپس این ابزار را به سمت راست حرکت دهید. در حال حاضر پخش و شنیدن چگونه دو آرپس بازی کردن هر یک از دیگر ایجاد یک اثر ریتم جالب، به علاوه استریو با سوژه متحرک از روبرو.

یکی ARP:

[شناسه های صوتی = "29205"]

دو آرپس:

[شناسه های صوتی = "29204"]

بحث و نتیجه گیری

سلام چگونه به ادغام arpeggiations به تولید موسیقی خود را برای یک لایه اضافی اضافه شده است مورد توجه و پیچیدگی. پیدا کنم که آنها واقعا می تواند کمک به افزایش شدت و مسیر خود را. بنابراین شما می توانید آنها را به عنوان یک ساخت تا به یک بخش بزرگ در آهنگ خود استفاده کنید. و با استفاده از بیش از یک آرپ شما واقعا شروع به گرفتن برخی از نتایج استریو دیوانه. بنابراین سعی کنید از برخی از این تکنیک arpeggiation در تولیدات بعدی خود و دیدن و شنیدن چگونه آن را طول می کشد تا یک شکاف.

برای راهنمایی های بیشتر X منطق، لطفا مقالات زیر:

http://www.macprovideo.com/tutorial/logic-حرفه-200-MIDI-FX--arpeggiator

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

MIDI FX: The Arpeggiator
Logic Pro X 200
Dream It. Do It.
Do you want to learn MIDI FX: The Arpeggiator?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: