All Articles Mixing & Mastering
چگونه به ریمیکس : قسمت 2 : انتخاب بخش و تمپو تطبیق
Mo Volans on Sun, August 21st 1 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 2 of this "How to Remix" series, Mo Volans takes you through how to tempo match and select the parts to remix.

در این سری از آموزش ما می رویم به شما از طریق فرایند گام به گام برای ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سال های بسیاری از من شده اند و بد سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود.

شما می توانید پیدا کردن قسمت 1 از این سری توپی MPV Remixing .

این آموزش به نظر می رسد در مورد انتخاب قسمت ما می خواهیم برای استفاده و به دست آوردن آنها را کاملا در زمان است. در پایان این


مرحله 1 -- ارزیابی وضعیت

اولین چیزی که برای انجام در هر مرحله از مخلوط خود را به نظاره نشست و کار که در آن شما و آنچه باید انجام شود. اگر شما در حفظ و گردش خود را تنگ کل پروژه به سادگی باید بدون هیچ گونه مشکلات عمده جریان.

در مبحث گذشته ما تمام نقاط ما را به منطق وارد ، بررسی آنها و ترکیب نسبی خشن ، بنابراین ما می تواند تمام قطعات در ارائه بشنوند. کار بعدی ما این است که شروع به سازماندهی بخش ، تصمیم گیری آنچه که ما مایل به استفاده و گرفتن همه چیز در بازی برگشت در BPM ، ما با آن خوشحال هستند. بیایید بروید...

The project as it was at the end of the last stage.

این پروژه که آن را در پایان آخرین مرحله بود.


مرحله 2 -- سازمان های کلیدی است

اولین بار ، کمی از سازمان مورد نیاز است. اعطا این دقیقا همان راک اند رول ، اما بخش مهم آن را از هر گونه طرح های پیچیده ای نیست. قطعات و آهنگ مورد استفاده قرار گرفته ، مرتب سازی و سازماندهی مورد نیاز خواهد بود.

با توجه به این که این یک پروژه آوازی است و من قصد دارم به استفاده از تقریبا همه خواننده ها را با جدا کردن بخش های آوازی را از هر چیز دیگری های شروع شده. من نقل مکان کرد همه آنها را به یک دیگر مجاور و سپس آنها را از طریق زیر گروه خود را تغذیه. من حتی رنگ همه آنها را به صورتی بسیار زیبا!

The vocals are moved together and color coded.

خواننده منتقل شده با هم و رنگی است.


این چند حرکت ساده اجازه می دهد من نه تنها به سرعت شناسایی بخش های کلیدی آوازی بلکه منزوی آنها را از بقیه مخلوط با ضربه انفرادی در گروه آوازی جدید. این به این معنی من می توانم یک مخلوط جامد آوازی و واضحتر از خواننده ها چگونه با یکدیگر تعامل.

The vocals are then grouped and isolated using the solo function.

خواننده پس از آن گروه بندی شده جدا و با استفاده از تابع انفرادی.


با داشتن این گروه اولیه نیز بدان معنی است که من توانستم به سرعت قطع خواننده به منظور بازرسی بقیه قطعات. این است آنچه به خوبی در آینده نگاه کنید...

مخلوط آوازی در انزوا :

[صوتی ID = "7347"]


مرحله 3 -- از بین بردن صدا های ناخواسته

شناسه حال حاضر تصمیم گرفته من به بسیاری از خواننده ها که ممکن است در ریمیکس من اما آنچه در مورد بقیه صوتی شامل؟ چه باید استفاده می شود و آنچه باید binned؟ خب این شدیدا متفاوت از یک ریمیکس به دیگری و بسیار در نوع ریمیکس شما می خواهید برای ایجاد بستگی دارد.

شخصا من می خواهم برای ایجاد درام و قطعات خود من باس ، از ابتدا ، بنابراین این اولین قسمت از مخلوط اصلی را به رفتن بودند. در این نقطه نظر من هر چیزی رنگی من که قرار بود به استفاده از قرمز است. من نیز خاموش این آهنگ ها ، منطق فعال مخفی شود تابع (H بزرگ در بالا سمت چپ پنجره اصلی ترتیب) و آماده این قسمت رد می شود از نظر پنهان.

The audio to be put aside is marked.

صدا به کنار گذاشته شود ، مشخص شده اند.


این روش بسیار کمتر است مخرب تر از در واقع پاک کردن قطعات شما همچنین اصلا نیازی و بدان معنی است که شما به راحتی می توانید آنها را دوباره فعال در مرحله بعد در صورت نیاز. این می تواند مفید باشد به عنوان مرجع و یا به سادگی اگر ذهن خود را در مورد بخشی از تغییر.

بخش صوتی انتخاب شده را بازی می کند :

[صوتی ID = "7348"]


گام 4 -- زمان کشش قطعات فردی

بعد تا شما می خواهید شروع به فکر کردن در مورد BPM شما می خواهید برای کار در. پروژه اصلی به من داده شد فرار در دمای 130 ضربان است. این کمی برای سبک خانه من می خواستم برای ایجاد سریع بود و من احساس من می خواستم به حرکت حداقل 4 یا 5 BPM.

The original project was at 130bpm.

پروژه اصلی بود در دمای 130 ضربان است.


در این مورد من نیاز به سرعت از تعداد بسیار زیادی از فایل ها و تغییر بیمار به شما نشان می دهد آنچه که من در واقع در گام بعدی. اما به شما اجازه می دهد تا نگاهی به یک راه حل ساده و زیبا برای کسانی از شما کار با پروژه های کمتر پیچیده با کاهش تعداد آهنگ است.

ممکن است شما یک پروژه ساده ریمیکس با سه یا چهار بخش به کار با ، شما به سادگی می تواند سرعت پروژه خود را را و تغییر به صورت جداگانه هم کشش قطعات خود را. این سرعت های صوتی خود را بدون تحت تاثیر قرار قیر را تغییر دهید.

روش دقیق برای انجام این کار متفاوت از یک ادم کند و تنبل خود را به دیگری اما در منطق شما در واقع باید گزینه های چند. اگر دوست دارید به هر جنبه ای از خود را پردازش و سپس سر را برای زمان بیشتری سنتی و ماشین پیچ منطق در ویرایشگر نمونه نیشگون گرفتن و کشیدن. این ابزار کوچک به شما این امکان را می دهد به شما وارد BPM موجود و هدف صوتی و خروجی شما یک فایل که (امیدوارم) به پروژه جدید خود را کاملا متناسب است.

Logic’s Time and Pitch Machine.

زمان منطق و ماشین پیچ.


اگر شما چیزی کمی مستقیم تر را ترجیح می دهند و سپس شما همیشه می توانید زمان های درون خطی کشش ویژگی استفاده کنید. پایین نگه دارید گزینه تنظیم طول از منطقه های صوتی و شما باید تغییر آیکون به شکل موج کوچک را ببینید. کشش های صوتی خود را و هی تند ، آن زمان کشیده! زیبا و آسان است.

Cubase و ضبط ، ابزار Pro و Ableton همه عالی وقت کشش قابلیت ، بنابراین تغییر ضربان قطعات فردی خود را در این راه ممکن است کمی متفاوت ، اما باید در درون درک از ادم کند و تنبل مربوطه خود را.


گام 5 -- تغییرات تمپو جهانی

همانطور که من می دانستم که سرعت از فایل های اصلی من (130 BPM) و من تا به حال مقدار زیادی از صوتی من تصمیم به استفاده از منطق از ویژگی های عالی Varispeed. در اصل این زمان کشش جهانی ابزاری است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر سرعت یا قیر از پروژه خود را در زمان واقعی است. برای remixer این مورد به خوبی از آن میشود.


برای فعال کردن تابع شما Varispeed اولین تا اطمینان حاصل شود که کنترل آن در نوار حمل و نقل حضور دارند. برای این کار سمت راست کلیک کنید در هر نقطه در بخش حمل و نقل و و ضربه زدن به "سفارشی". این خواهد آورد تا لیستی از گزینه ها ، در حال حاضر مطمئن شوید که Varispeed فعال باشد.

Ensuring the Varispeed functions can be seen in the transport bar.

اطمینان از توابع Varispeed را می توان در نوار حمل و نقل دیده می شود.


با کنترل Varispeed خود را از شما هم اکنون می توانید جدید خود را BPM مورد نیاز را وارد کنید. برای این کار مطمئن شوید که تنظیمات Varispeed سرعت تنها و تمپو نمایش نتیجه. تنظیمات دیگر گام های صوتی خود را تغییر دهند و ما نمی که می خواهند.

Getting the Varispeed settings correct is important.

گرفتن


کل پروژه شما در حال حاضر باید در سرعت مورد نیاز خود را باشد و تنها به پخش قسمت شما می خواهید برای ریمیکس خود را استفاده کنید. در مبحث بعدی به خوبی نگاهی به اضافه کردن موسیقی عناصر خود ما ، ضربه و اثرات واقعا مخلوط خود ما را.

Our project is now at the correct tempo.

پروژه ما این است که در حال حاضر در تمپوی صحیح است.


پخش صدا در سرعت کندتر :

[صوتی ID = "7358"]


آهنگ های مورد استفاده برای این سری ریمیکس مهربانی بود ارائه کلیسای ویلیامز . لطفا او را با مراجعه به سایت خود حمایت.

Church Williams - Touch The Sun

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ چک کردن

ادامه مطلب :

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • spencersboy
    Very useful tip to pick up speed on any tempo changes to a Project. 
    • 9 years ago
    • By: spencersboy
    Reply
Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: