All Articles Motion
حرکت: نکات گردش کار انیمیشن بزرگ
Iain Anderson on Tue, December 3rd 0 comments
Motion is one of the more CPU efficient video effects tools available. However, there will be times when you want to do more in real time with less stops and starts. Iain Anderson shows you how.

حرکت یک ابزار فوق العاده برای ایجاد بسیاری از انواع انیمیشن است، اما به ویژه برای در حال حرکت حروفچینی و یا infographics. همانطور که با استفاده از کارت گرافیک شما برای بلند کردن اجسام سنگین، شما اغلب می تواند بدون توقف کار، تماشای انیمیشن خود را در زمان واقعی به جای نیاز به استفاده از RAM پیشنمایش تمام وقت. [ https://vimeo.com/69563518 ] هر آنچه که شما انتخاب می کنید، هر چند، آن را به ارزش نگه داشتن چند نکته را در ذهن به تجربه انیمیشن خود را به عنوان صاف و مایع که ممکن است.


تقسیم تا قطعه خود را به تکه های قابل کنترل

نسبتا آسان است، این یکی. اطمینان حاصل کنید که شما اصلا همه چیز پرتاب در یک گروه واحد، اما به جای آن، جمع آوری اشیاء مربوطه به دو گروه جداگانه با انتخاب آنها و فشار دادن فرمان های Shift-G. البته، شما همچنین می توانید گروه در درون گروه به سازماندهی کار را داشته باشد. این ویژگی مخصوصا وقتی که شما تصمیم می گیرید که شما نیاز به شکستن یک شی موجود را به چندین بخش کوچکتر برای انیمیشن جداگانه شما هنوز هم می توانید آنها را دستکاری به عنوان یک کل به سادگی آنها را دسته بندی با هم.

Here, different scenes within an animation can be moved independently for easier retiming.

در اینجا، صحنه های مختلف در یک انیمیشن می تواند به طور مستقل برای retiming آسان تر نقل مکان کرد.


ایجاد آثار هنری بردار از هم جدا شده بر روی لایه ها

آثار هنری برداری در Illustrator ایجاد کنیم، ایده بسیار خوبی است. نه تنها می تواند آن را به شما در سایز بزرگ به هر اندازه (اگر شما غیر فعال کردن گزینه وضوح تصویر ثابت در صفحه رسانه، مورد بحث در اینجا ، شما می توانید آن را recolor، زوم آن را در، و یا استفاده از آن به عنوان یک ماسک برای دیگر کارهای هنری.

ساده ترین گردش کار این است: ایجاد هر یک از آیتم های جداگانه ای از آثار هنری در یک لایه جداگانه در تصویرگر. هر لایه نام و نام خانوادگی. سپس، با استفاده از این اسکریپت است که من تغییر به صادرات هر یک از لایه های خود را به یک PDF به نام به نام لایه است. در نهایت، واردات تمام کسانی که فایل ها را به تصویرگر. شما خوش آمد می گوییم.

اگر تا به حال تغییر فایل های PDF منبع خود را (و PDF به فرمت استفاده است) و سپس بگریم آنها بلافاصله در پروژه حرکت خود را به روز.

A source file in Illustrator with named layers, before exporting.

فایل منبع در Illustrator با لایه به نام، قبل از صادرات.


اشیاء سفید می تواند به آسانی رنگی

هر چیزی که در Illustrator را که که youd مایل به استفاده از در رنگ های تخت باید به رنگ سفید ایجاد شده، آن را راحت تر برای تغییر رنگ در حالی که در حرکت. شما می توانید فیلتر Colorize را با استفاده از یک شی سفید را به عنوان پایه ای برای دو replicator استفاده کنید، و یا. به این ترتیب، شما می توانید آن را در حالی که شما ویرایش کنید (و یا حتی تحریک و تشجیع کردن آن) به جای داشتن به بازگشت به تصویرگر را تغییر دهید.

Replicate (with built-in Colorize chosen) or the Colorize filter.

تکرار (با ساخته شده است در Colorize را برگزیده) و یا فیلتر Colorize را.


تبدیل تصویرگر به فتوشاپ به حفظ موقعیت لایه

یک مسئله با تصویرگر بر اساس لایه PDF واردات است که موقعیت اشیاء در حال حرکت نگه نمی دارد. اگر مهم است که موقعیت خود را حفظ است (و شما اصلا نیازی به آن را در مقیاس زیاد) پس از آن یکی رفع آسان است که از تصویرگر صادرات به PSD، از جمله لایه.

Make sure Write Layers is ticked, and use as much resolution as you need — within reason.

اطمینان حاصل کنید که نوشتن لایه علامت است، و استفاده از وضوح به اندازه شما در دلیل نیاز دارید.


ایجاد آثار هنری شطرنجی جدا شده بر روی لایه ها

وقتی که شما رو در آثار هنری فتوشاپ لایه خود را آماده، شما باید یک کپی جدید برای واردات حرکت را ذخیره کنید، و در آن کپی، شما نیاز به حذف ماسک لایه، لایه های تنظیم، و اثرات لایه. ساده ترین راه برای انجام این کار به انتخاب گروه لایه ها با هم، پس از آن فرماندهی-E را فشار دهید. (به سرعت پهن کردن یک لایه، یک لایه جدید خالی، و سپس فرماندهی کلیک بر روی نام لایه می خواهید صاف، پس از آن فرماندهی-E.)

این فایل به صورت محلی صاف و مسطح است مطلقا نه همان است که صاف در صادرات است، اما هنوز هم از دست می دهد مقدار زیادی از داده ها را از فایل پس نگه داشتن اصلی خود را در اطراف در مورد تجدید نظر.

Too many layers to name.

لایه های بیش از حد بسیاری به نام.


استفاده از رفتارهای که در آن امکان پذیر است

کتابخانهها رفتارهای

The Framing behavior is simply awesome.

رفتار سبک سادگی بسیار جذاب است.


استفاده از رفتارهای پارامتر بیش از حد

وقتی که شما نمی تونم پیدا کردن یک رفتار به طور منظم به انجام آنچه شما می خواهید، به جای استفاده از یک رفتار پارامتر. من دارم میرم نوشته شده است در مورد آنها را در اینجا قبل و معتاد روکش که همه در اینجا، اما آنها بسیار قدرتمند و زمان بهینه ساز بزرگ. بهترین راه برای جلوگیری از keyframing، بیش از حد.

Aaah, Oscillate.

Aaah، نوسان.


آنها از ساخته شده است در رفتارهای متن و سبک شکل برای شروع

برخی از ساخته شده در ایستگاه از پیش تنظیم بسیار پیچیده، و یک راه فوق العاده برای آغاز یک انیمیشن است. انیمیشن متن و سبک شکل به ویژه بسیار قابل استفاده و یک منبع بزرگ الهام می باشد. انتخاب یکی، سپس آن را نیشگون گرفتن و کشیدن. صحبت از سبک شکل، آیا تا کنون از keyframing کدورت از شما شیب با استفاده از برای رسم یک خط فکر می کردم؟ من نه.

Just a few nice things you can do to text.

فقط چند چیز خوب شما می توانید انجام دهید به متن.


میانبرهای صفحه کلید: I، O، شیفت، [و Shift-]

شما احتمالا در مورد I و O می دانید، برای تنظیم و خروج نقاط از یک شیء یا گروه. با این حال، شیفت، [و Shift-] ضروری است، برای حرکت دادن نقطه شروع یا پایان یک شی انتخاب شده به playhead. بسیار مفید واقع برای پوشش تا چند شیء، و اشتباه به عنوان شیفت، {در منوها و سردبیر فرمان نشان داده شده است.

Not sure why the shortcut isn’t shown as Shift-[

مطمئن شوید که چرا میانبر است که به عنوان شیفت-[نشان داده شده است


مراقب باشید از ایجاد تغییرات و عواقب کند

یکی ساده است: اگر شما با استفاده از اشیاء پیچیده مانند اثرات ذرات با تعداد زیادی از نقاط، اصلا تغییر این نقاط در حالی که playhead است راه را به پایین جدول زمانی. حرکت را مجبور به دوباره حساب هر حالت که جسم تمام راه را همراه، پس خود را بسیار سریع تر به حرکت به دور از شی (یا به شروع آن) و سپس آن را تغییر دهید.

Beware! Too many points!

مواظب باشید! بیش از حد بسیاری از نقاط!


موارد مرتبط را در گروه

آسان، این یکی: با هم نگه داشتن اشیاء مرتبط با انتخاب آنها، و سپس فشار دادن فرمان های Shift-G را به یک گروه جدید. حتی بهتر از آن، شما اغلب می توانید اشیاء رفتار به گروه حاوی آن حرکت می کند، سپس اشیاء اضافی در داخل آن گروه اضافه و بر همه آنها را.

You are naming your groups, aren’t you?

شما در حال نام بردن از گروه شما، شما به arent؟


استفاده از رفتارهای لینک اگر شما می توانید اشیاء با هم نگه دارید

گاهی اوقات شما باید برای نگه داشتن اشیاء جدا اما با هم تغییر شکل آنها. برای این منظور، استفاده از رفتار پارامتر لینک.

They’ll move or rotate together, wherever they are.

بگریم آنها حرکت و یا چرخش با هم، هر کجا که هستند.


با استفاده از دوربین برای تغییر دیدگاه خود را به جای حرکت به اشیاء

درمان فضای کاری حرکت خود را مانند یک مجموعه فیلم، و ایجاد دوربین های جدید که شما می خواهید برای کاهش به یک زاویه جدید. شما حتی می توانید با استفاده از یک دوربین پایه مداوم (یک شات عریض؟) و زوم با استفاده از دیگر دوربین های نزدیک که در بالا به آن بنشینم.

And I haven’t even mentioned the Framing behavior here.

و من در میانهی شب حتی رفتار فریم در اینجا ذکر شده است.


پس زمینه در گروه های 2D اما بقیه به خاطر 3D

اگر رنگ پس زمینه شما در حال رفتن به تغییر در انیمیشن خود، بهترین گروه جداگانه در پایین منظور انباشته، و نگه داشتن آن در 2D به آن جدا از تغییرات دوربین 3D.

That icon in the green circle means 2D.

این آیکون در دایره سبز به معنی 2D.


تکراری و رسانه های مبادله زیادی

برای تغییرات مختلف جسم همان، به سادگی کپی کنید (Command-D)، تغییر موقعیت در زمان، و سپس کشیدن رسانه های جدید به طور مستقیم در بالای شی از یاب. را تضمین می کند در همان موقعیت، مقیاس، و غیره است

I should probably have renamed these layers.

من احتمالا باید این لایه ها تغییر نام داده اند.


استفاده از لایه های کلون

اگر شما نیاز به بخشی از یک لایه به اثر اعمال، اصلا تکراری، فیلتر، پس از آن ماسک، کلون، فیلتر، پس از آن به جای پنهان کند. کلونها باقی می ماند تکراری زندگی می کنند از اصل، بنابراین شما معتاد نیاز به دوباره نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به عنوان شما را با موارد تکراری را انجام دهد.

Press K to clone a layer; this example shows part of a layer with refraction applied.

مطبوعات K برای کلون کردن یک لایه، این به عنوان مثال بخشی از یک لایه با شکست اعمال شده را نشان می دهد.


کار در استاندارد یا پیش نویس، خروجی در بهترین

برخی از ارائه تنظیمات واقعا می تواند به شما کم کردن سرعت Motion Blur رفته و عمق بهار درست به ذهن. در حالی که شما ممکن است بخواهید آنها را حفظ کردن در ویرایش، مطمئن شوید که شما این تنظیمات را بر صادرات را قادر می سازد برای بهترین نتایج.

Slow but very pretty.

آهسته اما بسیار زیبا.


نتیجه

حرکت بسته انیمیشن بسیار جذاب است، و در حالی که شما می توانید با آن درست مانند کار که youd با پس از بررسی اثر کار است، بهتر خواهید با یک رویکرد متفاوتی. مانند FCP X، مختلف آن و در عین حال قدرتمند است، و ارزش گرفتن وقت برای یادگیری. موفق باشید!


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Creating Content For Final Cut Pro X
Motion 5 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Creating Content For Final Cut Pro X?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: