All Articles Motion
حرکت: ظهور مانند یک ققنوس (از 2014 یوروویژن عملکرد Conchita است)
Iain Anderson on Mon, May 12th 0 comments
If you saw the 2014 Eurovision Song Contest last weekend, you'll undoubtedly have been stunned by the entry from Austria's Conchita (the eventual winner) for her motion graphics... and song of course!
Final Wings

معرفی

بسیاری از شما دیده خواهد شد که Austrias Conchita Wurst را از 2014 مسابقه آواز یوروویژن اخیرا در یک عملکرد باند، تم، و اگر که شما یک چشم برای حرکت های گرافیکی، شما به احتمال زیاد به مرحله باور نکردنی و گرافیک فوق العاده خود را پشت سر تحسین کرده اند. در حالی که بسیاری از اعمال به حال یک صفحه نمایش تصویری بسیار شگفت انگیز در جریان است، با استفاده از دو گسترده، صفحه نمایش گاهی اوقات شفاف در پشت صحنه و یا حتی بزرگتر راه آنهایی که در پشت آن، Conchitas ایستاده بود از این که بخش مهمی از اثر اصلی آن به رسمیت شناخته شده، و چگونه به آن را.

عملکرد برنده است که از این صفحه مرتبط:

اتریش برنده 59 یوروویژن مسابقه آهنگ

سازمان دیده بان از حدود 1:55 برای شعله ور بال ققنوس پشت سر خواننده، که پا زدن در فقط در زمان مناسب به فروش آهنگ. در حالی که به طور کلی تولید در یوروویژن عالی است، من نمی تونم به یاد داشته باشید زمانی که حرکت های گرافیکی به عملکرد بسیار اضافه شده اند، بنابراین سرعت. (به ارزش آن اشاره کرد که در اصل، عناصر شعله واقعی بر روی تصاویر مصنوعی مرکب شد، و البته، شما می توانید فیلم سهام خرید و یا شلیک خود را برای تکمیل آنچه که به خوبی انجام نمائید.)

(توجه داشته باشید برای کسانی که با یوروویژن نا آشنا: مسابقه آهنگ در سطح اروپا خود را که در آن دیوانگی پاداش است، که در آن پاپ بیش از حد است به سختی به اندازه کافی، که در آن تغییرات کلیدی اواسط آهنگ تقریبا اجباری، و که در آن از مفسران اصلا آن را بیش از حد جدی است.)

جریان حجمی

جالب توجه است، Conchita جریان حجمی در نشان دادن استعداد اتریشی به نام استفاده کرده است قبل از، مرگ گراس احتمال راه برگشت در سال 2011 [] (که در اینجا ) بنابراین من تعجب می کنم اگر طراح همان مسئول است؟

در هر صورت، در حالی که من دارم میرم در مورد نوشته شده است که چگونه جریان حجمی در اینجا قبل از این زمان به خوبی گرفتن نگاهی بسیار خاص در چگونه برای ایجاد یک نتیجه خاص است.

ایجاد یک شکل در یک پروژه جدید

پرونده

This is the kind of thing you want to draw—use the Paintbrush Tool if you prefer.

این نوع از چیزی که شما می خواهید به drawuse از ابزار قلم مو اگر شما ترجیح می دهند است.

شما به هم می خواهید مطمئن شوید که که شما با استفاده از یک عرض سکته مغزی نازک (4-8 پیکسل) و سفید به رنگ سکته مغزی.

ایجاد دو replicator موج

با شکل انتخاب کنید و L به تکرار به شکل، و سپس به بازرس سر و تغییر یک تن از تنظیمات. شما می توانید با شماره های کلیک کنید و سپس تکرار، و یا کشیدن وری بر روی شماره های آنها را تغییر دهید، اما اجتناب از slidersthey معتاد همیشه مقدار سمت راست برسد. تنظیم:

  • شکل دادن به نوع به موج.
  • نقطه شروع تا 50/0 و نقطه پایان به -1000/0this قرار می دهد موقعیت شروع فقط به سمت راست از مرکز و نقطه پایان روی صفحه نمایش به سمت چپ.
  • دامنه به 170quite موج بزرگ است.
  • فرکانس به 1.5increase تعداد امواج.
  • میرایی به 2this باعث می شود موج برجسته تر نسبت به پایان آن است.
  • امتیاز به 450to تعدادی از نقاط که ما نیاز به ایجاد یک جریان صاف به ما بدهد.

The replicator settings you’ll need.

تنظیمات دو replicator شما باید.

آتش آن را!

سلام یک شروع خوب است، اما ما باید آن را بیشتر شبیه شعله، و نیز نیاز به تغییر کنترل همراه است. یک شروع عالی است برای تغییر حالت رنگ به بیش از الگو، پس از آن از پیش تعیین شده سوخته اخگر را انتخاب کنید از منوی در سمت راست گزینه رنگ گرادیان. پس از آن، با کلیک بر روی افزودنی مخلوط را بردارید تا آن را همه را حس.

The flame gets started.

شعله آغاز شده می شود.

اگر شعله بیش از حد روشن است، شما می توانید شفافیت از رنگ Gradientopen آن را با مثلث افشای به سمت چپ خود را کاهش دهد، با کلیک بر روی جعبه سفید بالاتر از سطح شیب دار شیب، سپس کدورت زیر را کاهش دهد.

The flame dies back a little.

شعله می میرد بازگشت کم است.

حالا که شما می توانید از آن آینده و با هم، شما به احتمال زیاد خواهید برای تنظیم مقیاس اثر، آن را به شروع به کوچک، اما در نهایت بزرگ است. تنظیم مقیاس تا 10٪ است، اما مقیاس پایان دادن به 1800٪.

You should see something like this.

شما باید چیزی شبیه به این را ببینید.

حرکت شعله

ما باید دو رفتار پارامتر، آن را به جریان. کلیک راست کنید در زاویه کلمه (و نه ارزش) و اضافه کردن رفتار پارامتر را انتخاب کنید

Here’s how you add a Ramp to a value.

در اینجا چگونه شما یک سطح شیب دار اضافه به ارزش.

مجموعه ای از ارزش پایان رفتار رمپ که به 140 به نظر می رسد. همچنین راست کلیک بر روی کلمه زاویه پایان و اضافه کردن رفتار پارامتر را انتخاب کنید

Your behaviors should look like this.

رفتار شما باید شبیه به این.

انعکاس بال را به دو

در جدول زمانی و یا پانل لایه ها، انتخاب گروه که محصور دو replicator. در پانل گروه در بازرس، تیک ثابت حل برای آماده شدن برای مرحله بعد.

Fixed resolution will make this next part much easier.

وضوح ثابت این بخش بعدی بسیار آسان تر خواهد شد.

در سمت چپ صفحه نمایش، کتابخانه را کلیک کنید، و سپس فیلتر

Two wings, ready to flap.

دو بال، آماده فلپ.

را از کنارههای زمین، فلپ

به عقب با کلیک بر روی دو replicator خود را، و سپس گسترش پارامتر نقطه پایان با کلیک بر روی مثلث افشای آن است. کلیک راست کنید نام پارامتر Y (و نه ارزش) و اضافه کردن رفتار پارامتر را انتخاب کنید

Oscillation settings to make the wings flap up and down.

تنظیمات نوسان را به بال فلپ بالا و پایین.

تغییر شکل منبع

اگر آن را کاملا به نظر درست نیست، سعی کنید به شکل bzier مختلف به عنوان منبع برای دو replicator. چنگ زدن به ابزار Bzier، پس از آن به شکل متوسط ​​تا ده امتیاز یا بیشتر را جلب کند. انتخاب دو replicator، و سپس به پایین خیلی از بازرس رفته برای دیدن

Drag your new shape here to change the flames.

شکل جدید خود را به اینجا بکشید برای تغییر شعله های آتش.

شکل Bzier جدید خود را به خوبی کشیدن به تصویر، و سپس پنهان سازی تصویر اصلی توسط برداشتن علامت آن را در پانل Layers. دیدن شعله های آتش کاملا متفاوت اطاعت از قوانین خواهید.

نتیجه نهایی:

[شناسه ویدیو = "27031"]

نتیجه

این تنها یک نقطه شروع ناقص است، و شما می توانید با اثر تمام روز بازی کند. سعی کنید افزایش سرعت X و Y از موقعیت شروع و پایان، تعداد نقاط و رنگ، با رفتارهای پارامتر های مختلف، حتی حالت های مختلف دو replicator بازی. دریافت خواهید نتایج بزرگ در هر زمان، و یک لحظه رفتن به گزینه هنگامی که شما نیاز به یک پس زمینه متحرک. در حال حاضر همه شما نیاز به کسی برای در وسط صفحه نمایش ایستاده و آواز خواندن است. آسان، درست است؟

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Working in 3D
Motion 5 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Working in 3D?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: