All Articles Native Instruments
10 سعی و تراکتور های DJ نکات اپل تست
Hollin Jones on Thu, May 2nd 0 comments
It's just you up there, making the crowd groove... with just your iPad! Native Instruments' Traktor DJ for iPad is powerful indeed! In this Hollin Jones shares 10 excellent tips for Traktor DJ users.

کاملا چند برنامه های DJ موجود برای iPad وجود دارد اما هیچ شجره نامه NIS برنامه اپل برای اولین بار به طور کامل تکامل یافته، تراکتور DJ برای iPad . در نظر گرفتن نشانه های خود را نه از دو turntables قیاس استفاده شده توسط بسیاری از برنامه های دیگر، آن را به جای استفاده از سیستم عرشه شکل موج همانطور که در نسخه رومیزی از تراکتور. با دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع، EQ مستقل و اثرات آن در عرشه و هوشمندانه برش، داغ نشانه و ابزار تجزیه و تحلیل صوتی، جالبترین و لذت بخش ترین راه حل DJ را بر روی یک دستگاه تلفن همراه، در نظر من فروتن. اضافه شده است که با کمی تمرین شما می توانید مانند یک حرفه ای بر روی آن حتی اگر شما واقعا نمی صدا. اما چگونه، من می شنوم شما بپرسم؟ دفعات بازدید در تاریخ برای پیدا کردن چگونه از آن همه کار می کند


نکته 1

هنگامی که شما برای اولین بار با برنامه آغاز شده است، شما احتمالا کشف خواهد شد نحوه پخش آهنگ های بسیار به سرعت، اما برخی از تکنیک های پیشرفته تر در ابتدا نیاز به اشاره گر سریع به شما نشان می دهد که چگونه کار می کنند. شیر بر روی دکمه I کوچک در بالای صفحه نمایش به بخش راهنما را نشان دهد. شیر بر روی هر یک از افراد برای دیدن تصویر گرافیکی از چگونگی استفاده از انگشتان دست خود را به شیر و ضربه تند وشدید زدن برای رسیدن به روش های مانند حلقه، خلال راه اندازی و خیلی بیشتر.

Pic 1


نکته 2

این یک نکته عملی: با استفاده از تراکتور DJ بر روی iPad خود را به مقدار زیادی از قدرت باتری استفاده کنید. این امر تا حدی به دلیل قدرت پردازش مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل و کشش آهنگ، اما در واقع بیشتر به کار با این واقعیت است که زمانی که شما از آن استفاده کنید، شما در حال لمس کردن صفحه نمایش خیلی. با هر استفاده اپل، حتی صفری، تعامل با صفحه نمایش بسیاری از باتری استفاده می کند بسیار بیشتر از به سادگی تماشای یک ویدیو برای مثال، هنگامی که شما به سختی ضربه زدن روی صفحه نمایش در تمام. بنابراین اگر شما به gigging، خود را به خوبی به ارزش اتصال iPad خود را به یک منبع قدرت برای جلوگیری از مرگ غیر منتظره باتری. یکی از شاخص های قدرت در نرم افزار به شما کمک کند این نظارت وجود دارد.


نکته 3

برنامه واقعا خوب در حدس زدن ضربه و ایجاد شبکه های ضرب و شتم به صورت خودکار همگام سازی آهنگ ها است. اما به ناچار، خواهد بود وجود دارد در زمانی که این کاملا به درستی مش، شاید در مورد یک مسیر با امضای زمانی نامنظم، و یا وقتی برنامه ضرب و شتم برای اولین بار از یک نوار نادرست را حدس بزند. شیر در شبکه ضرب و شتم دکمه تنظیم فقط برای سمت راست آیکون همگام در هر دو عرشه قادر به صورت دستی تنظیم مجدد شبکه از طریق کشیدن شکل موج زیر نشانگر ضرب و شتم. با استفاده از این ابزار شما می توانید یک شبکه تجزیه و تحلیل اشتباه اصلاح و یا به سادگی ضرب و شتم برای اولین بار از نوار تنظیم مجدد. آهنگ به بازی ادامه خواهد داد که شما تنظیم است، بنابراین لازم نیست برای جلوگیری از پخش به عنوان شما را به اصلاح دارد. انگار حالت شیر ​​در اینجا، که برخی از افراد ممکن است پیدا کردن راحت تر استفاده کنید.

Pic 3


نکته 4

هنگامی که شما یک مسیر را در مرورگر را انتخاب کنید، این برنامه آهنگ های توصیه می شود که ممکن است مناسب با آن مخلوط بر اساس ضربان را نشان می دهد. انگار هیچ جایگزینی با این حال برای دانستن کتابخانه موسیقی خود را از عقب به جلو. آن به مراتب بهتر است بدانید که برای برخی از مسیر بعدی این است که رفتن به مثل از امید در BPM خود را که آن را مناسب صدا. شما می توانید لیست پخش ایجاد کنید و آنها را همگام بین iPad خود را و نسخه رومیزی تراکتور از طریق Dropbox به، به طوری که این دو کار نسبتا قابل معاوضه.

Pic 4


نکته 5

اگر شما بر روی دکمه انتخاب خروجی شیر، شما می توانید خروجی مستر نیز به عنوان ضبط خروجی از نرم افزار را تنظیم کنید. اگر شما انتخاب می کنید برای تقسیم خروجی، شما می توانید یک سیگنال را به مخاطبان ارسال و رزرو از دیگر برای مخلوط نشانه، به شما این امکان را به استماع و همگام عرشه بدون داشتن جمعیت آن را بشنوند. این کار بر روی هدفون، اما اگر شما یک رابط مخصوص صدا متصل شده از طریق USB با استفاده از کیت اتصال به دوربین. هر رابط سازگار کلاس باید کار کند، و شما را حرفه ای تر برای نظارت، نشانه و مدیریت خروجی های صوتی خود را به من بدهید.

Pic 5


نکته 6

شیر بر روی آیکون پرچم در هر دو عرشه را وارد کنید نشانگر / حالت نشانه گرم و شما می توانید در هر نقطه به شیر و اضافه کردن نشانگرهای به دندانه دار کردن. این پس از آن را می توان به سادگی با ضربه زدن بر روی دکمه مربوط به شماره و یا پاک با استفاده از دکمه X قرمز شروع به پریدن کرد. ایده این است که شما می توانید مناطق و نقاط پخش است که می توان مستقیما باعث ایجاد کنید، به طوری که یک مسیر دیگر به بازی در مد خطی، می توان آن را آلی تر است.

Pic 6


نکته 7

اگر شما حلقه یک مسیر و سپس بر روی دکمه یخ را فشار دهید، شما می توانید یک حالت را وارد کنید که در آن حلقه بازی خواهد کرد و با ضربه زدن بر روی هر برش خواهد که قطعه را آغاز کند، حتی به عنوان حلقه همچنان به بازی. اگر شما وارد حالت یخ برای اولین بار بدون فعال کردن یک حلقه، آهنگ نقش آزادانه اما برش می تواند باعث. اگر شما وارد حالت یخ بدون حتی پخش آهنگ، صوتی قطعه قطعه خود را مانند یک ابزار قابل پخش نمونه، موجب شده توسط شیپور خاموشی انگشت می شود.

Pic 7


نکته 8

شیر بر روی دکمه FX تماس بگیرید تا شبکه اثر برای هر دو عرشه و سپس بر روی آیکون قفل شیر. در حال حاضر زمانی که شما در اثر شبکه برای هر یک از اثرات ضربه بزنید، آن باقی خواهد ماند روشن با استفاده از هر گزینه را وارد کنید. بنابراین شما می توانید اثرات سپس پانچ انگشت خود را آزاد و آنها را هنوز در حال اعمال است. برای انتشار آنها، را ضربه بزنید دوباره دکمه قفل آن را غیر فعال.


نکته 9

در پنجره EQ شما می توانید از اسلاید البته کم، متوسط ​​و بالا لغزنده به تغییر تنظیمات اکولایزر برای هر عرشه. اما اگر شما در هر نقطه شیر در این صفحه نمایش شما می توانید نوار لغزنده مستقیما به آن موقعیت پرش. سعی کنید این کار را با دو انگشت در افزایش باس بلافاصله توسط یک برش باس برای مثال، برای خلاق تر به دنبال ضربه بزنید.

Pic 9


نکته 10

تغییر به طور پیش فرض اندازه حلقه ها با رفتن به بخش تنظیمات و راه طول حلقه. شما هنوز هم می تواند طول حلقه تغییر در پرواز با استفاده از یک انگشت دو شیر و سپس خرج کردن یا زوم، اما اگر به عنوان مثال شما به طور کلی می خواهم حلقه به هشت میله برای مثال، شما می توانید به راحتی این مجموعه اینجا.

Pic 10


بیشتر میخواهید؟ نگاهی به مهارت های DJing خود را به سطح بعدی و تماشای Hollin جونز ' تراکتور DJ برای درس های ویدیویی اپل .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Traktor DJ For iPad
Native Instruments 216
Dream It. Do It.
Do you want to learn Traktor DJ For iPad?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: