All Articles Native Instruments
پردازش حلقه طبل با گیتار ریگ 5
Hollin Jones on Mon, September 17th 1 comments
Guitar Rig 5 by Native Instruments is an awesome multi-effect plug-in for guitarists ONLY, right? Wrong. Hollin Jones thinks laterally and shows how to use it to process drum loops.

سلام مدت طولانی است که فن از ریگ گیتار، با وجود اینکه بسیاری از گیتاریست. دلیل آن این است که خود را عالی چند اثر صرف نظر از آنچه که شما آن را در، بنابراین فقط به عنوان ضربه، خواننده ها و کلید های خوب خود را به عنوان آن را بر روی گیتار است. به عنوان نرم افزار بالغ شده است تعداد زیادی به دست آورده خود را از ماژول های جدید که آن را حتی بیشتر انعطاف پذیر برای طیف وسیعی از کاربردها، به ویژه به ماژول های کنترل کننده آن تشکر می کند. یکی از چیزهایی که من از آن استفاده کنید برای اغلب پردازش حلقه درام، که واقعا می تواند علاوه بر این برخی از اثرات صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره، تاخیر و سایر livened. شما می توانید با ایستگاه از پیش تنظیم البته شروع، یا ساخت سکوهای خود را از ابتدا.


مرحله 1 بار حلقه

یک حلقه به DAW خود را بار کنید و تماس بگیرید تا نمونه ای از ریگ گیتار. شما می توانید یک حلقه را به سکوهای گیتار خود ماژول looper، بار، اما برای اهداف ما آن را آسان تر را به انجام آن از مسیر DAW. شما می توانید از پیش تعیین شده با خدعه و فریب درست آغاز شود، اما قرار بود از ابتدا شروع.

start from scratch


خیره از ابتدا به شما اجازه می دهد تا اسباب پردازش خود را سفارشی کنید.

[صوتی شناسه = "14،026"]


مرحله 2 شروع به ساخت

برو به منوی اجزای گیتار ریگ و ماژول اول خود را را انتخاب کنید. من با ون 51 شروع از بخش آمپلی فایر، از آنجایی که این نیز با آمپر همسان می آید. هنگامی که بارگذاری می شود، آمپر دستگیره سود قبل از بخش در سمت چپ پانل جلو، که صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره سخت را کاهش می دهد به یک سطح ظریف تر را کاهش دهد. من همچنین می توانید با EQ و crossfade بین میکروفن در قسمت بلندگو پخش صدا به طوری سنگین خود را کمی بیشتر فوری و کمتر از سه برابر کردن شکل.

A Van 51


بلندگو آمپر و دسته کوچک موسیقی جاز، راه بسیار خوبی برای شروع یک ریگ، هر چند شما می توانید هر چیزی را در هر جهت اتصال اگر شما ترجیح می دهید.

[صوتی شناسه = "14،025"]


مرحله 3 فشرده سازی اضافه

حلقه طبل می تواند صدای خوب هنگامی که شما پمپ و کدو آنها کمی، و برای این ما می توانیم به بخش دینامیک از سکوهای گیتار ماژول ها بروید و یک کمپرسور را انتخاب کنید به کشیدن و رها کردن intop منطقه دندانه دار کردن. من برای واحد جربان سریع رفته و پس از آن هدایت می شود هر دو ورودی و آرایش دستگیره افزایش کمی برای فشار سیگنال خیلی سخت تا زمانی که آن را برای تلفن های موبایل اولیه و فوری است.

A little compression can pump up drum loops and make them sound great.

فشرده سازی کمی را می تواند پمپ حلقه درام و آنها را به صدای عالی.

مرحله 4 اضافه کردن یک تاخیر

بعد تا من به یک واحد تاخیر، اضافه کردن و من را انتخاب کنید تاخیر تراکتور با باتماس شمشیر بشانه شخصی لقب شوالیه باو اعطا کردن، از پیش تعیین شده، که به نظر می رسد بزرگ است. در ابتدا خود را کمی بیش از حد به تاخیر می اندازد تا شستی خشک / مرطوب پایین من به نوبه خود، بلکه همچنین دستگیره انتقادات و پیشنهادات تا کاملا بالا است. این به من می دهد کاملا یک تاخیر کوتاه است اما متراکم به نظر می رسد که بسیار عالی است.

Tempo synced delay sounds amazing on beats, but use less rather than more for subtlety.

تمپو تاخیر همگام سازی شده برای تلفن های موبایل شگفت انگیز بر روی ضربه، اما استفاده از کمتری به جای بیشتر برای ظرافت.

[صوتی شناسه = "14،024"]


مرحله 5 اضافه کردن Reverb استفاده

در نهایت من یک Reverb استفاده کنید، اضافه کردن و انتخاب واحد فعل فهرست و شماره گیری در ی Reverb بهار کمی برای اضافه کردن برخی از فضا. Reverb استفاده کوتاه مدت و زمان کم خشک / مرطوب نگه داشتن چیزهای خوب و اتمسفر را بدون اجازه دادن به صدا به طور کلی بیش از حد شل است. شما می توانید این تفاوت که این اثرات چند اگر شما نسبت به حلقه اصلی خشک ما را بشنود. خیلی چیزهای شگفت انگیز!

A touch of reverb can help a beat to sit in the mix more easily.

لمس Reverb استفاده می تواند ضرب و شتم را به نشستن در ترکیب آسان تر کمک کند.

[صوتی شناسه = "14،022"]Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • SiliconBeats - Masters of Drum L
    Believe it or not we've often used Guitar Rig to process our drum tracks and the results can sometimes be awesome. A subtle distortion can make a really effective compressor, especially on room mics.
    • 6 years ago
    • By: SiliconBeats - Masters of Drum L
    Reply
Guitar Rig and The Studio Processors
Native Instruments 211
Dream It. Do It.
Do you want to learn Guitar Rig and The Studio Processors?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: