All Articles Native Instruments
با استفاده از سازهای بومی ابی جاده درام
David Earl on Sun, July 15th 1 comments
If you have Native Instruments' Komplete 8 and you haven't yet explored the Abbey Road Drum Series, David Earl (aka sflogicninja on YouTube) points out what you've been missing.

ابزار های بومی کمک و تاب از کتابخانه صدا را با نهایی 8 آغاز شد. وقتی که من در اصل آن را باز کرد به بالا و نصب شده است، من در ابتدا تاسف بود که هیچ وسایل جدید، و فی نفسه وجود دارد ... فقط کتابخانه ها، و بازیکن. کمی من می دانم آنچه که من در مورد به در این کتابخانه ها، ایستگاه از پیش تنظیم، و بازیکنان را کشف. ظرفی شبیه بشاخ یا قیف واقعی از کتابخانه ها با دقت طراحی شده است که بسیاری از ابزار جدید به جدول من به ارمغان آورد من تقریبا غرق شده بود. یکی از جریان ها (از بسیاری) مورد علاقه از کتابخانه های جدید KONTAKT 5 جاده ابی سری طبل است. بیایید نگاهی به آنچه که باید ارائه دهد.


مرحله 1 - انتخاب کتابخانه طبل مناسب برای این کار

سری جاده ابی همراه با طعم های مختلف: 60S درام، طبل 70S، 80s در طبل، و مدرن ها. هر کیت timbres منحصر به فرد و امکانات خود را ارائه می دهد. کتابخانه ها به طور خودکار پس از نصب بر روی سمت چپ خود را KONTAKT GUI را نصب کنید.

 • The 60’s kit is very open and natural sounding, bringing to mind pre-multitrack studio recordings. 
 • The 70’s kit is very tight and dry. Think Fleetwood Mac, and when it’s opened up and less dry - The Who.
 • The 80’s kits are indicative of the time when reverb was gated, and drums were just... HUGE.
 • The modern drums are simply well recorded kits that work well in many environments. Good, straight-up tones for modern productions.


مرحله 2 - بررسی رابط جاده ابی

هنگامی که با رابط جاده ابی مواجه می شود، تصویری از درام (drum) مجموعه خود را به ما داده می شود. همه عناصر درام حضور در اینجا هستند، و تنظیمات درام به صورت خودکار توسط توجه داشته باشید MIDI به عنوان پیش فرض انتخاب شده است. به خاطر داشته باشید که طول می کشد در حالی که برای نمونه برای بارگذاری است. آیا می شود دلسرد اگر برخی از درامز اصلا بازی حق دور.

The Abbey Road GUI


در سمت راست تصویر کیت درام، ابزار انتخابگر، تعادل میکروفون و تنظیم، و منو بیان را به ما داده می شود.


مرحله 3 - بررسی گزینه های ابزار و میکروفون

تنظیمات دستگاه درام خاص است. در مورد تصویر زیر، ما می بینیم که ما انتخاب کرده اید دایره زنگی 3. 2 snares دیگر وجود دارد که ما می توانیم با این بسته است که به کیت همسان شده اند استفاده کنید. اگر ما انتخاب دام 1 و 2، تصویری از دام تغییر خواهد کرد، و یک مجموعه جدید از نمونه دام استفاده می شود.

Mic and Instruments options


تحت نام ابزار، ما باید تنظیمات میکروفون. در مورد دایره زنگی، ما باید میکروفون MIC بالا و پایین. ما می توانیم ترکیب بین دو میکروفون را انتخاب کنید و همچنین می توانید شماره گیری را در چه مقدار از میکروفون بالای سر و اتاق استفاده می شود. دکمه تنظیم در اینجا نیز برای تنظیم خوب درام وجود دارد ... باید با چیزی شبیه به طبل ضربه. MICS خواهد شد به درام (drum) طراحی شده، و برخی از تنظیمات میکروفون برای هر درام متفاوت خواهد بود.


گام 4 - بررسی مفصل منو

در این منو مفصل، ما نمایش داده می شود لیستی از همه مفصل های موجود برای درام داده شده است. هر مفصل می تواند یک حمله را نگه دارید، و پاکت فروپاشی داشته باشد. ما همچنین می توانیم دوباره اختصاص درام (drum) به هر کلید بر روی کنترل کننده ما می خواهند. کیت راه اندازی نزدیک به استانداردهای عمومی MIDI به طور پیش فرض است. ما می توانند آزادانه از یک مجموعه محبوب MIDI را انتخاب کنید، تعیین در اینجا نیز با انتخاب از منو نقشه است. این یک نعمت غیر مترقبه برای کسانی که با استفاده از کیت های درام MIDI مانند V-درام است.

Articulations menuگام 5 - بررسی میکسر

دکمه مخلوط کن به ما می دهد میکسر زیبا ساله است که اجازه می دهد تا ما را به مخلوط درام کیت در KONTAKT. ما گروه های ترکیبی بزرگ، و می توانید آنها را، پان تنظیم حجم نسبی و افزایش و کاهش عرض از میکروفون های سربار استریو و میکروفون اتاق. در انتهای هر یک از کانال ما نیز با توجه به توانایی به مسیر کیت را به Kontakts داخلی مخلوط کن، که تنظیمات برای همه سازها در KONTAKT. توضیح داد که حکم مسیریابی یکی دیگر از مقاله!

The Mixer


پیدا ابی جاده درام کیت شگفت آور نیز راه اندازی در خارج از دروازه، و با افزایش سرعت کم، آنها دراز به راحتی به هر نوع موسیقی در من ایجاد. امیدوارم که شما از آن لذت ببرید به همان اندازه با آنها به عنوان که من دارم تجربه داشتن.

آه، اگر مانند صدا بریتانیا حتی بیش از youd می؟ فشرده کردن (compress) زندگی # $٪ ^ از آنها. هه.Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • A Peaceful Warrior
  Hello! I wonder - is there a way to play these kits in a practical way on my Roland V-drums? I mean for exampla so the Roland snare corresponds to the Abbey Road snare with articulations etc. It would be awesome to play these sounds on a drumkit. I don´t have that much knowledge in the area and would enormously appretiate any kind of help. Regards Tom
  • 7 years ago
  • By: A Peaceful Warrior
  Reply
EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: