All Articles Photography
نکات عکاسی عمق میدان در معرض
Francesco Schiavon on Sat, October 25th 0 comments
Whether you're a pro or hobbyist photographer, achieving good depth of field effects in your shots can transform a picture from being boring to brilliant. Francesco Schiavon shares his tips.

وقتی که من برای اولین بار از رفلکس تک لنز (SLR) دوربین من چند سال پیش خریداری شده، آن را به من طولانی نیست قبل از اینکه شروع کردم به آزمایش با تکنیک ها و تنظیمات مختلف است. یکی از این تکنیک های من مشتاق بود در گرفتن عکس با عمق میدان بود.

در اینجا یک مثال از آنچه "عمق میدان" به معنی است:

Pic 1

فقط عروسک در سمت راست است در تمرکز، و حتی، اگر شما توجه، چشم راست او است در تمرکز بهتر از چشم چپ خود را. تقریبا هر چیز دیگری که در تصویر تار و خارج از فوکوس است. به عنوان یک عکاس من واقعا مطمئن شوید که مخاطب من توجه به عروسک در سمت راست.

امروز هدف من این است که توضیح دهد که چگونه عمق میدان کار می کند بنابراین شما می توانید کنترل بیشتری بر خلاق عکس های خود را. اگر شما به عکاسی جدید، و یا شما کاملا مطمئن شوید که چگونه برای رسیدن به این نوع نگاه نیست، مطالعه کنید.

Photography is about light

در ابتدا، زمانی که من در اطراف عکاسی آموختن راه من، تمام آن را عمدتا توسط شانس و شانس بود. اما به عنوان متخصصین و اهل فن که من هستم، که برای من کار نمی کند. من نیاز به می دانم که چگونه به طور مداوم تکرار آنچه که من می خواستم برای رسیدن به. این زمانی است که من شروع به خواندن در مورد چگونگی استفاده از تنظیمات مختلف را بر روی دوربین. مشخصات فنی این موضوع می تواند در حالی که برای رفتن به دوره های کامل ساخت اطراف آن است. اما من سعی کنید به آن را نگه دارید به اصول، هنوز با تصویر بزرگ (جناس در نظر گرفته) همیشه در ذهن داشته باشند.

بسیاری از عوامل است که تعیین ظاهر یک عکس و یا قرار گرفتن در معرض وجود دارد. از آن مجموعهای از عوامل هستند 2 آنهایی که اصلی است که تعیین مقدار نور وارد شده به دوربین (بعد از همه، عکس همه چیز در مورد نور) وجود دارد:

 1. سرعت شاتر = چگونه به سرعت کرکره باز و بسته اجازه می دهد نور به سنسور در دوربین های دیجیتال (یا فیلم در دوربینهای آنالوگ)، و

  برای عمق میدان خواهیم کار با دیافراگم، اما قبل از ما انجام این کار، اجازه دهید من به طور خلاصه در مورد سرعت شاتر صحبت کنید.

  What are Shutter Speed and Aperture

  ببینید، وقتی شما را یک عکس، لنز اجازه می دهد نور به ضربه سنسور در دوربین های دیجیتال است. به همین دلیل عکس نیز "مواجهه" نامیده می شود. به این دلیل که فیلم یا سنسور در معرض نور قرار در حالی که عکس است که گرفته شده است. بنابراین، سرعت شاتر را برای مدت طولانی خواهد شد که چگونه نور سنسور ضربه را تعیین خواهد کرد. سرعت سریع شاتر خواهد کرکره باز، اجازه دهید مقدار نور ضربه سنسور، و به سرعت نزدیک است. سرعت کم شاتر برای مدت طولانی باز می ماند، اجازه می دهد قرار گرفتن در معرض آن زمان بیشتری برای ضبط طول می کشد.

  از سوی دیگر، دیافراگم تعیین چقدر بزرگ افتتاح کرکره خواهد بود. به عبارت ساده تر، چقدر بزرگ سوراخ است که اجازه می دهد نور به سنسور ضربه خواهد بود. باز بزرگتر نور بیشتری به شما اجازه ضربه سنسور از یک باز کوچکتر در سرعت شاتر همان. و این جایی است که فیزیک واقعا جالب است. اگر ما یک دیافراگم بزرگ (باز بزرگ)، ما نوری که بازدید سنسور به پراکنده تر می شود. در یک دیافراگم کوچکتر، اشعه های نور موازی تر و کمتر پراکنده می باشد.

  که در آن است! من فقط لوبیا برای شما ریخته! برای به دست آوردن عمق میدان شما می خواهید برای دریافت به عنوان بزرگ به عنوان دیافراگم لنز شما اجازه خواهد داد.

  Real Life Aperture

  نگاهی به دو عکس زیر است. در یکی از اولین دیافراگم به عنوان گسترده ای است که لنز می توانید انجام دهید، مقدار زیادی از نور پراکنده اجازه ورود به دوربین و سنسور ضربه. این دیافراگم بزرگ منطقه یا عمق میدان مبهم تر خارج از تمرکز ایجاد می کند. در عکس دوم، شما به وضوح می توانید یک دیافراگم کوچک ایجاد شده توسط تیغه های شاتر لنز را ببینید.

  Large aperture


  Small aperture

  Aperture Settings

  خوب، به اندازه کافی نظریه، اجازه دهید این را به عمل.

  اول، آنچه که ما انجام شده است تغییر دهید دوربین ما را به "اولویت دیافراگم". در مورد دوربین های کانن، شما "AV" تنظیم در شماره گیری و یا در منوی پیدا کنید. اگر شما یک دوربین نیکون، دوربین دیجیتال برای سرمایه "A" در شماره گیری کنید. اگر شما نوع دیگری از دوربین، جستجو آنلاین برای "اولویت دیافراگم" و با نام تجاری و / یا مدل دوربین.

  این شماره گیری از یکی از دوربین های کانن من است:

  Pic 4

  در اولویت دیافراگم خواهیم دیافراگم کنترل و دوربین سرعت شاتر را بر اساس شرایط نور را محاسبه نمود. من به شدت توصیه شما استفاده از یک سه پایه برای جلوگیری از هر گونه لرزش دوربین.

  حالا اجازه دهید خم دیافراگم را به حداکثر.

  Big aperture setting

  توجه داشته باشید که "AV" برای "اولویت دیافراگم" و "F1.8" نشان می دهد تنظیم دیافراگم.

  در اینجا است که بسیاری از مردم را سردرگم. واقعا اشتباه، چرا که تولید کنندگان دوربین اشاره به عنوان "توقف F" که به معنی _ratios_ فاصله کانونی و دیافراگم. ضربه زن این است که نسبت بین فاصله کانونی لنز و قطر دیافراگم واقعی است. بنابراین، هنگامی که شما یک دیافراگم از f را ببینید / 1.8 به این معنی که دیافراگم است تقریبا نیمی (1 / 1.8 = 55٪) از فاصله کانونی. مقایسه کنید که به دیافراگم از f / 22 است که تنها در حدود یک بیستم فاصله کانونی (01/22 = 4.5٪). به هر حال، من استفاده از این اعداد به این دلیل که لنز من استفاده می شود دارای حداکثر دیافراگم F / 1.8 و یا F1.8 آن را به عنوان بر روی صفحه نمایش در دوربین من، و حداقل دیافراگم از f / 22 یا F22 به نظر می رسد. بسته به نوع لنز محدوده دیافراگم متفاوت خواهد بود.

  خوب، خوب، خوب من کمی بیش از حد فنی به اینجا رسیدیم. اگر شما واقعا در فیزیکی از آن همه علاقه مند هستید، انجام جستجو برای "فاصله کانونی" یا "F-تعداد" و یا "F-توقف". اما اگر شما که کنجکاو و هنوز هم اشتباه گرفته شود به سادگی معکوس اعداد. معنی 1.8 به شما یک دیافراگم _larger_ بسیار از 22. بنابراین F رقمی توقف کوچکتر در تنظیمات دوربین خود را به معنی دیافراگم بزرگتر، که به طور خودکار به عمق درست ترجمه می دهد.

  Practical Aperture

  من که این مفهوم هنوز هم ممکن است گیج کننده باشد، اما من امیدوارم که مقایسه های زیر به شما کمک می لحاظ فیزیکی مربوط به چه خبر است.

  different aperture settings

  ردیف بالا دو عکس بسیار مشابه است. آنها با لنز همان، گرفته شد با توجه به همان، هر دو را با "اولویت دیافراگم". یکی در سمت چپ من مقدار دیافراگم را به "F1.8" را به عنوان آن را در ردیف پایین از صفحه نمایش در دوربین من می خواند. حداکثر دیافراگم F1.8 لنز که می توانید انجام دهید. "F22" را به عنوان در صفحه نمایش دوربین نشان داده شده است: سپس عکس را در سمت راست با کوچکترین دیافراگم لنز که می تواند همان دست گرفته شده است. عکس در سمت چپ دارای یک عمق بسیار کم عمق میدان. فقط چند سانتی متر در اطراف گل کبود در وسط شوت تمرکز هستند در حالی که مسائل را از گل کبود پشت که به دوربین نزدیک و بیشتر خارج از فوکوس است. ایده من پشت این عکس است را برای شما به توجه به که گل کوچک در میان دیگر گل صورتی.

  از سوی دیگر، عکس در سمت راست راه گل بیشتر در تمرکز. بنابراین، حتی زمانی که من با تمرکز بر گل کبود، بسیاری دیگر از گل صورتی نسبتا ترد.

  در حال حاضر، توجه به ردیف دوم از عکس های. در اینجا من به شما همان لنز دقیق من استفاده می شود نشان می دهد، با دیافراگم مشابه استفاده می شود برای هر یک از عکس ها. یکی در سمت چپ است باز بسیار بزرگ (دیافراگم) و یکی در سمت راست نشان می دهد یک سوراخ کوچک (دیافراگم).

  چیزی که باید اشاره کنم این است که دوربین را محاسبه سرعت شاتر به طور خودکار بر اساس محیط زیست روشنایی. عکس سمت چپ شاتر فقط برای 1/40 ثانیه در حالی که یکی در سمت راست تا به حال به باز ماندن کامل 4 ثانیه به تصرف خود در همان مقدار از نور باز بود. چرا چنین است؟ خوب، نگاهی به آن دیافراگم. F / 1.8 در سمت چپ اجازه می دهد تا مقدار زیادی از نور در، بنابراین شاتر مجبور به باز کردن بیش از حد طولانی باقی بماند، در حالی که F / 22، با دیافراگم کوچک آن، نیاز بسیار، بسیار طولانی قرار گرفتن در معرض.

  فقط به بسته بندی کردن، لنز های مختلف برای دهانه های بزرگتر و یا کوچکتر بسته به لنز خود را اجازه می دهد. بنابراین، مگر اینکه شما با استفاده از یک لنز شبیه به یک من استفاده می شود، شما به احتمال زیاد maximun مختلف و ارزش حداقل دیافراگم بر روی صفحه نمایش دوربین خود را دریافت کنید.

  برای مرجع، من استفاده می شود "ارزان" 50MM EF F / 1.8 II ثابت و یا لنز نخست به عنوان تصویر زیر.

  EF 50mm f/1.8 II

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

The Cinematographer
Film Craft 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Cinematographer?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: