All Articles Reason
کلاهبرداری EDM اتوماسیون در عقل
G.W. Childs IV on Tue, March 4th 0 comments
Want to learn some neat tricks to help you make the most out of Reason's automation abilities? You've come to the right place. G. W. Childs shares automation tips and tricks great for producing EDM.

با پیشگامانه پلاگین بیرون می آید، مانند BreakTweaker

دلیل یکی از آن DAWs است که کاملا قادر به dishing از اثر نرم و صاف کردن همان و oddities ویرایش، به خصوص با خطوط اتوماسیون خود را بسیار جذاب و کانال های موازی است. در این آموزش، قرار بود از طریق برخی از این ویژگی های به با تاکید بر ایجاد یک آرایش برای موسیقی الکترونیک را از یک تن واحد، به طور مشابه به تمساح در عقل، اما در مقیاس بزرگتر. اجازه بدهید به شما نشان می دهد آنچه منظور من است! برو جلو و تنظیم سرعت خود را به 150، و اجازه می دهد تا رفتن!

مرحله 1 - ذخیره کردن کار زمین

قبل از هر اقدام دیوانه، ما باید برخی از تن به ساخت از. من دارم به استفاده از یک ثور سلام بر خورد یک مربع نوسان ساز موج اولیه. برای رسیدن به این تن، مطمئن شوید که به نوبه خود دستگیره عرض پالس به نماد مربع است. من هم که تبدیل اکتاو نشان می دهد پایین، یک بار و یا دو بار. کار با لحن عمیق تر برخی از نتایج کلی بزرگتر تضمین می کند.

Pic 1

در حال حاضر، در ترتیب سنج، گرفتن ضربه محکم و ناگهانی به نوار، و اجازه می دهد تا در قرعه کشی در برخی از یادداشت های کل بیش از چهار اقدامات.

Pic 2

مرحله 2 - برو موازی

خوب، سرگرم کننده آغاز می شود. کلیک راست کنید در ثور 1 میکس دستگاه فیدر و انتخاب ویرایش اتوماسیون. با این کار یک خط برای کانال ثور 1 میکسر ایجاد، به عنوان یک دستگاه، در ترتیب. ما می خواهم که قادر به دستکاری دوره، پان، و غیره، اما ما فقط به یک ظرف غذا با تن از ثور. با خودکار مخلوط کن، ما را ترک تن دست نخورده و باز کردن بعضی از امکانات بیشتر، در شرایط فشاری موازی.

Pic 3

در ترتیب سنج، بد استفاده از میانبر فرماندهی-E برای رفتن به حالت ویرایش. در اینجا، بد قرعه کشی در الگوی اتوماسیون، در حالی که حلقه دنباله ثور به مدت چهار اقدامات بارها و بارها، تا زمانی که من یک الگوی باس صدایی زیبا ساخته شده تا از زنگ های ثور و اتوماسیون فیدر کنید ...

Pic 4

برای دریافت واقعا پیچیده و ریتمیک، I کاهش ارزش ضربه محکم و ناگهانی من را به 16. پس از آن، بیمار به وضوح و حتی بالاتر است. اما، برای لحظه ای، مقدار پایین تر کمک می کند تا رنگ به طور گسترده تر، پس به صحبت می کنند. سعی کنید تجربه.

Pic 5

راه آسان برای رسیدن به یک الگوی باس تنگ است برای تنظیم حلقه خود اشاره برای اندازه گیری اول، و بعد راه خود را، اندازه گیری های اندازه گیری. با ماندن در حالت حلقه، آسان تر آن به شماره گیری الگوی در طول زمان، در مقادیر افزایشی، اندازه گیری های اندازه گیری. شما همچنین می توانید فقط کپی کنید و الگوی بیش از چند اقدامات، اگر شما می خواهم.

Pic 6

اگر که youd می خواهم بروم با برخی از wobbles DUBSTEP، قرعه کشی قله های دندانه دار و یا چند تپه کوچک مثلثی، مانند یک موج مثلث یا دندانه اره ای.

Pic 7

در حال حاضر، اجازه می دهد که برخی از فیلتر در جریان این! من کاملا می تواند استفاده از فیلتر Thors، اما دوباره، من می خواهم تن مصنوعی untainted. یکی دیگر از راه به راحتی فیلتر، بدون در آوردن چیزهای بیشتر و پیچیده چیز، می شود به استفاده از میکسر دلیل فیلتر پایین گذر. و آن چنان آسان به اعمال، در اینجا در ترتیب سنج. بد استفاده کردن منو آهنگ پارامتر اتوماسیون برای قرار دادن و پیدا کردن فرکانس LPF و آن را به عنوان یک خط.

Pic 8

به یاد داشته باشید، LPF نیاز به فعال باشد، پس فراموش نکنید برای آوردن LPF ON / OFF و راه را به سمت ON. هنگامی که LPF فعال باشد، من در واقع می تواند در چه فرکانس خوبی برای آغاز اندازه گیری برای تلفن های موبایل را جلب کند. من حتی می تواند در برخی سرد، اتوماسیون دیوانه فیلتر در ریتم قرعه کشی.

Pic 9

[شناسه های صوتی = "25434"]

مرحله 3 - چه در مورد یکی دیگر از کانال های موازی؟

ما می تواند در حفظ و ایجاد این الگوی باس برای ساعت، اما چرا اصلا ما ابزار دیگر اضافه کردن در و ساخت در آرایش؟ در واقع، به جای اضافه کردن یک ابزار، اجازه می دهد که اضافه کردن یک کانال موازی، با راست کلیک کردن بر روی دستگاه ثور 1 میکس و انتخاب اضافه کردن به موازات کانال.

Pic 10

بیمار قطع کانال ثور 1 مخلوط، به طوری که من می توانم خام، کانال موازی جدید که اضافه شده بود گوش.

Pic 11

به نظر می رسد درست مثل اولین کانال ما با کار می کرد، دقیقا. تقریبا مثل را دوباره شروع شد. برای این کانال، قرار بود برای انجام کاری کمی متفاوت است، هر چند. بد، دلپذیری ضربه الگوی درام حرکت بزرگ در خط سطح که من از کانال موازی جدید من ایجاد قرعه کشی.

Pic 12

هنگامی که من یک الگوی من دوست دارم، من ایجاد یک Pulveriser، به عنوان قرار دادن برای P1 (موازی کانال 1) ثور 1.

Pic 13

من مجموعه ای از پودر ساز تا نه تنها اسکواش (فشرده سازی) به موازات کانال من، به طوری که آن را به ایستادگی کردن، بلکه به افتراق بیشتر کانال موازی را از کانال اصلی. پس از بالا بردن اسکواش و خاک به سطح متوسط ​​(خاک است که اضافه کردن مو از اعوجاج، تنظیم به طعم)، من مجموعه ای از فیلتر از Pulveriser به شانه.

Pic 14

با فرکانس فیلتر کاهش می یابد، I لرزش، LFO از Pulveriser را قادر می سازد به طوری که من می تواند فرکانس فیلتر ترکیب زیر و بم. به این ترتیب، الگوی ساده بزرگتر، احساس growly-ER.

Pic 15

سعی کنید برخی از شکل موج های مختلف، تا زمانی که شما یک بافت شما واقعا دوست دارم پیدا کنید.

از کجا از اینجا بروید ...

از اینجا، من می خواهم در یکی دیگر از کانال موازی را اضافه کنید، و شاید حتی زمین تغییر آن را، پس از انجام برخی از مدولاسیون اضافی. یا، شاید استفاده از یک خط به سطح، در یکی دیگر از کانال های موازی به حجاری یک کانال با یک حمله آهسته تر، و اضافه کردن برخی از Reverb استفاده به آن احساس مانند پد بدهد. ها تن از روش شما می توانید به. و به یاد داشته باشید، آن همه به آسان به طور خودکار به اثرات آینده روشن، خاموش و از همه جا مدوله شده ... درست مثل یکی از آن جدید fangled پلاگین.

[شناسه های صوتی = "25432"]

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

FX, EQ, Automation and Mixing
Reason 7 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn FX, EQ, Automation and Mixing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: