All Articles Recording & Production
MIDI ارکستر: الگو یا موقت؟
Peter Schwartz on Fri, April 17th 0 comments
When it comes to building a MIDI Orchestral template (or any style in fact) in your DAW, is it worth the time & effort building a template that could end up being temporary? Peter Schwartz finds out.

آنها می گویند هیچ چیز دائمی بیش از موقت است. من هر کسی مطمئن نیست کاملا می داند که چه کسانی هستند، اما می توان گفت theyve انگشت خود را بر روی نبض از نوازندگان که ساخت و استفاده از قالب کردم. قالب ارکستر، قالب گروه بزرگ و یا در غیر این صورت، هدف از ساخت قالب تقریبا می رود بدون گفت، اما اجازه می دهد تا همه را دور بریز روی میز: یک قالب است که به منظور ارائه فراخوان آسان از (به طور معمول) یک پالت زیادی از تلفن های موبایل که استفاده می کنیم ترین به طور منظم. طراحی قالب نیز معمولا نشان دهنده یک عدد عادلانه تصمیم گیری های مهم در مورد جریان سیگنال های صوتی در DAWdecisions خود را ساخته شده در پیش بینی که بگریم آنها ارائه مهندسی سازگار و آشنا / مخلوط کردن محیط برای خدمت به نیازهای بسیاری از پروژه های مختلف در طول زمان.

A multi-timbral, multi-output instance of Kontakt.

چند timbral، به عنوان مثال چند خروجی از KONTAKT.

هنگامی که شما همه از ترکیب که تصمیم گیری با تصمیمات حتی بیشتر در مورد طرح آهنگ، MIDI سیگنال مسیریابی، پیکربندی پلاگین، و انواع اثرات می خواهید به در آماده، آنچه شما را تا پایان با تقریبا دستور پت برای طراحی یک قالب.

یا، دستور العمل پت خود را برای ناامیدی. چرا؟ خب، با تصمیم گیری های بسیاری را، چگونه می دانید اگر شما رفتن به حق آن را دریافت، به ویژه پس از گذراندن (به طور معمول) مقدار قابل توجهی از زمان پیکربندی چیز؟ ساخت قالب مبتنی بر اطراف حتی یک کتابخانه نمونه تک است یک امر زمان بر در بهترین حالت، و آن غیر معمول نیست برای از در پیش خوب فکر الگو ترین به سقوط کوتاه در برخی از راه که آن را واقعا countssuch به عنوان زمانی که شما شروع یک پروژه جدید با مهلت تنگ است. آخرین چیزی که شما نیاز است در طول زمان بحران که شما فشار زیاد از حد کامپیوتر شما قدرت پردازش را به عنوان تلاش برای ایجاد یک موسیقی متن فیلم ممنوعه هماهنگ برای کشف. آن یک چیز برای ایجاد یک قالب لود شده با، بگو، هر صدا در دسترس از یک کتابخانه نمونه ارکستر داده شده است. اما به عنوان شما شروع به وظیفه کامپیوتر خود را به پخش آثار به طور فزاینده متراکم، شما ممکن است به خوبی به نقطه ای که چیزی نتواند مالیات مقدار موجود از CPU. عملکرد کامپیوتر می شود تحمل ناپذیری تنبل، پلاگین رها یادداشت ها، و همه چیز شروع به صدا uglyif ناتمام نیست!

فرآیند کشف

آزمون و خطا، و حتی محاکمه با آتش هستند عرف قالب سازی. و از آنجایی که سیستم everyones مدل differentcomputer، مقدار RAM، نوع و تعداد کتابخانه های نمونه مورد استفاده قرار گرفته است، و به همین ترتیب onyour دستور واقعی برای ساخت قالب تقریبا همیشه رفتن به منحصر به فرد است شماست. البته بسیاری از مردم شما می توانید برای مشاوره به نوبه خود، مانند کل اینترنت وجود دارد. اما در نهایت، چگونه شما تصمیم به طراحی و پیکربندی قالب خود را بر روی تمام متغیرهای فوق بستگی دارد.

Creating multi-timbral, multi-output instances does not necessarily save a meaningful amount of CPU, and makes template design quite complicated.

ایجاد چند timbral، موارد چند خروجی لزوما نجات نمی مقدار معنی دار از CPU، و باعث می شود طراحی قالب کاملا پیچیده است.

راهنما. من. لطفا ...

خوب، هیچ عرق! اینجا برخی از توصیه های برای اولین بار قالب سازندگان! هنگامی که شما شروع به ساخت یک قالب، به خصوص یک قالب بزرگ ارکستر، اصلا شروع بارگذاری تا هر صدا تنها در یک کتابخانه داده شده است. در عوض، ساخت قالب خود را تدریجی، با شروع با woodwinds و کار راه خود را به پایین به رشته. و یا آن را در معکوس و یا برخی از سفارش های دیگر. آن را به طور کامل به شما.

اما مهم ترین، ضروری ترین، ترین است هیچ کلمه ای برای توصیف چقدر مهم از جنبه های این مراحل را برای اولین بار است که در واقع برخی از موسیقی ارسال با قالب خود را به عنوان شما را در حال توسعه وجود دارد. حتی اگر که شما فقط برای تلفن های موبایل woodwind از کتابخانه خود را لود شده، در بروید و ارسال یک قطعه woodwind! ببینید که چگونه کامپیوتر خود را انجام تنها با کسانی که برای تلفن های موبایل به تنهایی. در حالی که شما در آن، آزمایش با اندازه بافر، کاهش آن را به عنوان کوچک که ممکن است برای کاهش بازی پوشیدگی اما کوتاه از تولید مصنوعات صوتی.

A situation where you’ll need two instances of the same instrument, or, perhaps two libraries to play both parts.

وضعیت که در آن شما نیاز به دو نمونه از همان ابزار، و یا، شاید دو کتابخانه را به بازی هر دو بخش است.

با نوشتن موسیقی با بخش جدا شده، شما به احتمال زیاد متوجه اگر شما در میانهی شب لود کردن مفصل به اندازه کافی برای بیان مقاصد موسیقی خود را، و یا شاید شما کشف کنند که برخی از وجود دارد برای تلفن های موبایل شما احتمالا هرگز استفاده (که بعد از آن شما می توانید خالی کردن برای صرفه جویی در RAM و قدرت پردازش).

سپس تدریجی اضافه برنج، کوبه ای، رشته ها، و غیره، نوشتن قطعه کوتاه برای تست سیستم شما در هر مرحله و ببینید که چگونه نمایشگاه کامپیوتر خود را با نیاز روزافزون برای پردازنده برای اجرای هر دسته جدیدی از پلاگین ها نمونه.

ساخت موسیقی با الگو در حال ظهور، به عنوان نظریه پردازی چگونه ممکن است کار و برای رفتن آن (به ویژه هنگامی که شما تحت فشار) مخالف بهترین راه برای تست سیستم شما می باشد. در این روند شما کشف آنچه نیازهای شما هستند، و حتی آنچه به خطر انداخته شما ممکن است نیاز به در طراحی و نمونه محتوای آن را.

Pic 4

بازگشت به سوال: الگو، و یا موقت؟

بیایید می گویند که شما در یک عملکردی وارد شدند، احساس خوب، کار می کند-بسیار-رفو-به خوبی الگو، اما پس از آن در حالی که مشغول کار بر روی یک پروژه شما متوجه است که آن را تا به کاستی های خاص. این می تواند از محدوده، من هیچوقت خودم موارد فلوت به اندازه کافی فرد را به من باید اول ویولون من تکراری برای کمک به ایجاد انتقال بین مفصل صاف. باید این اتفاق می افتد، به خوبی، انگار هیچ نیاز به گریه شیر ریخته (یکی دیگر از چیزی که آنها می گویند ظاهرا) در تلاش که شما در حال حاضر در قرار داده است. خودتان عرض جغرافیایی به رسمیت شناختن است که زمانی که آن را به قالب می آید، تغییر خوب است به. در واقع، آن را به خوبی ممکن است اجتناب ناپذیر باشد. همه ما عاشق ایده الگو (به عنوان در boilerplate) اما شما ممکن است دریابید که این واقعیت بیشتر شبیه به طور موقت به عنوان مورد نیاز خود را در طول زمان تغییر می کند. اما اصلا اجازه دهید که شما را خاموش. همه ما باید در جایی شروع با طرح قالب ما، و approachtesting افزایشی، تجربه، و نوشتن موسیقی در processis بهترین راه برای شروع کنید.

شما همه چیز شما نیاز به دانستن برای ساخت قالب ارکستر خود را در پیدا کردن البته MIDI OrchestraDesigning قالب .

در اینجا یک ویدیو پیش نمایش از دوره پیتر است:


Watch the entire course by Peter Schwartz at AskVideo here:

طراحی ارکستر MIDI قالب

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

The MIDI Orchestra - Designing Templates
Orchestration 302
Dream It. Do It.
Do you want to learn The MIDI Orchestra - Designing Templates?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: