All Articles Recording & Production
نکات تولید موسیقی: استفاده از متر های مختلف
Gary Hiebner on Fri, September 12th 0 comments
It's common practice to play with the BPM to achieve a different pace in our songs. But how often would you alter the time signature, and should we be exploring new meters when composing?

چند بار باز می کنید تا آهنگ های خود را و نگه داشتن BPM در پیش فرض آن (معمولا 120 BPM در اکثر DAWs) و نگه داشتن آهنگ در سعی و آزمایش 4/4 زمان امضای؟ دست های خود را قرار دهید تا، من می دانم که من به جرم این. با استفاده از BPMS های مختلف احتمالا راه شما ایجاد تغییر خواهد کرد، اما آنچه که من واقعا جالب است در تلاش است از امضا زمان های مختلف و یا متر در تولید موسیقی من. با استفاده از این متر مختلف می تواند عطر و طعم متفاوت به آهنگ های خود اضافه کنید. من نمی گفت: شما باید به همه تجربی با امضا های زمانی مختلف در سراسر یک آهنگ، تبدیل آن احتمالا به چیزی listenable نیست. اما پرتاب در یک یا دو واقعا می توانید ادویه تا تولیدات خود را. اجازه می دهد تا نگاهی به برخی از چیزهایی که شما می توانید امتحان کنید.

نکته 1Moving دور از 4/4

اجازه می دهد تا بیش از برخی تئوری موسیقی سریع به اینجا قبل از غواصی در. تقسیم بندی موسیقی می توان به بارها و ضربه شکسته. بیت بودن قطعنامه های بهتری از این دو. شما دریافت می کنید زیر مجموعه های موسیقی بیشتر است، اما اجازه می دهد تا چوب به این دو. امضا زمان در X / Y قالب نوشته شده است. X بودن نمایندگی نوار و Y به عنوان نمایندگی ضربه. شما می توانید از ضرب و شتم به عنوان یک پالس و یا اندازه گیری فکر می کنم. یک مثال خوب زمانی است که شما شمارش همراه در حالی که شما بازی ساز، به عنوان مثال: "1

Pic 1

در اینجا 4 یادداشت چهارم در یک نوار با امضای 4/4 زمان می باشد.

نکته 2Try از 3/4

، و یا بهتر شناخته شده به برخی از به عنوان یک والس 3 ضربه در یک نوار است. در حال حاضر حتی اگر والس بسیار از ویژگی های موسیقی قدیمی از قرن 19 است، شما می توانید به هر سبک از موسیقی ترکیب.

بیایید می گویند که شما پیشرفت وتر بسیار ساده نوشته شده در 4/4 شامل C، F، دیابت، G و شما بازی 4 ضربه از هر وتر.

Pic 2


Pic 3

تغییر امضا هم از آهنگ های خود را به 3/4. من برای انجام این کار در منطق تا بیمار باز کردن جهانی آهنگ برای نشان دادن زمان امضا، و روی آن کلیک کنید و تغییر دهید و آن را به 3/4. اگر شما بیش از حد مطمئن در مورد نحوه تغییر امضا هم در DAW دیگری نیست، نگاهی به کتابچه راهنمای و چگونه آنها را توضیح دهد تا آن را انجام دهد.

Pic 4

سعی کنید آن را در حال حاضر با 3 ضربه از هر وتر. فورا آن را تغییر کردن راه شما بازی آهنگ و پیشرفت وتر. شگفت انگیز است که چگونه یک چیز ساده مثل این می توانید تغییر دهید تا تولید خود را، و تصور کنید این در چارچوب تولید. راه شما برای درام خود را آهنگسازی، باس و دیگر سازهای نیز تغییر خواهد کرد و همچنین، به آهنگ شما احساس بسیار متفاوت است.

Pic 5


Pic 6

سعی کنید آن را با آهنگ های EDM، یا شاید یک کشور آهنگ گیتار نواختند. چه تفاوت امضای جدید بر روی آهنگ.

و شما مجبور به استفاده از 3/4 کل زمان در آهنگ های خود را، شما می توانید آن را به مخلوط کردن، و اغلب کار می کند بهتر در این راه. بازی آیه و کر خود را در 4/4 و در هنگام برخورد پل شکستن آن را به 3/4 و سپس آن را برای آخرین کر خود را به 4/4.

Pic 7

نکته 3 متر ترکیب

یکی دیگر از راه کار با امضا هم متفاوت است با ترکیب آنها. بیایید می گویند شما می خواهید به ترکیب 4/4 و پس از آن این به نوار دوم خود را احساس ناتمام است. این بی ثبات بودن از بخش نگه می دارد شنونده بر روی صندلی خود در حال انتظار برای بخش ثبات بعدی، که می تواند کر خود را که آن را به ارمغان می آورد به ثبات 4/4.

Pic 8


[شناسه های صوتی = "29101"]

سعی کنید این و ببینید که چگونه آن را برای تلفن های موبایل. این می تواند صدا کمی مترقی و متفاوت است، اما گاهی اوقات می توان آن را فقط به آنچه شما برای یک بخش در آهنگ های خود را نیاز دارند.

برای شنیدن این امضا هم جدید شما نیاز به گوش دادن را برای لهجه از ضرب و شتم. و بهترین راه برای دریافت با این آشنا است با گوش دادن به چه مترونوم و یا خود را برای تلفن های موبایل کلیک کنید در DAW خود را هنگامی که شما تغییر امضا هم. ضرب و شتم 1 خواهد شد لهجه و سپس بقیه از ضربه در نوار لهجه خواهد بود. سعی کنید این را با 3/4، و یا حتی 5/4 و 7/4 و شنیدن کلیک لهجه و لهجه با مترونوم.

[شناسه های صوتی = "29102"]


[شناسه های صوتی = "29100"]

نکته 4 متر مختلط

یا شما می توانید متر مخلوط با ابزار های مختلف در یک آهنگ استفاده کنید. یکی از راه من می خواهم به کار با این است که درام بازی یک زمان امضا در حالی که دیگر ابزار دیگر بازی کند. به عنوان مثال اجازه می دهد می گویند طبل بازی مستقیم 4/4، در حالی که باس و synths بازی 3/4. سعی کنید این. برنامه کاملا یک ضربه و دام الگوی ساده با 4/4 زمان بندی راست.

[شناسه های صوتی = "29103"]

در حال حاضر در باس و synths شما بیش از یک امضای 3/4 زمان ارسال. سپس پشت گوش دادن و شنیدن چگونه آن را برای تلفن های موبایل مانند ضرب و شتم را دور می زنند. گاهی اوقات ضربه است در ضرب و شتم برای اولین بار از نوار، پس از آن بار دیگر دام در ضرب و شتم برای اولین بار از ضرب و شتم است. یک راه عالی برای اضافه کردن برخی از تمایز در آهنگ های خود را.

[شناسه های صوتی = "29104"]

بحث و نتیجه گیری

برو در و سعی کنید از برخی از زمان امضا / متر مختلف در تولید موسیقی خود را. Theyre یک راه عالی از دادن یک بخش در آهنگ های خود را احساس و جهت های مختلف. من که به خصوص به خوبی کار در پل / متوسط ​​8 بخش، و متر ترکیبی می تواند در آیات کار واقعا خوب به آنها احساس کمی ناتمام، و پس از آن هنگامی که شما ضربه کر با 4/4 آن را احساس ثبات تر و قوی تر خواهد از آیه. نوشتن ترانه ها همه چیز در مورد ایجاد این پویایی های مختلف بین بخش، بنابراین استفاده از این پیشنهادات به عنوان راه را به پویایی های مختلف به آهنگ های خود را.

برای آموزش نوشتن ترانه بیشتر بررسی از موارد زیر است:

http://www.macprovideo.com/tutorial/songcraftpresents-آهنگسازی با خم-شوم

http://www.macprovideo.com/tutorial/songcraft-ارائه، آهنگساز، با بن-sollee و ارین-mckeown

https://www.askvideo.com/course/songcraft-ارائه، آهنگساز، با، تورین، ترمز

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Songwriting with Turin Brakes
SongCraft Presents 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Songwriting with Turin Brakes?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: