All Articles Recording & Production
درام برنامه نویسی: 8 نکته برای بیت بهتر
G.W. Childs IV on Thu, January 15th 0 comments
Beats: we all create them'"some better than others'¦ Sound Designer, G. W. Childs is here to share 8 tips to help you create better beats for your tracks, whatever DAW you use.

ساختمان ضرب و شتم است که معمولا یکی از اولین عشق بزرگ، و یا یکی از بزرگترین موانع برای نوازندگان جدید الکترونیکی است. تاپیک یک مقدار عجیب و غریب از ناامنی، به عنوان همیشه فکر طولانی که ما را با تهدید، آیا آنها قادر به بگویم که من نه درامر واقعی و دیگر بی معنی است. آیا گوش دادن به این صدای! در عوض، اجازه دهید من لیست چند راهنمایی برای ایجاد برخی از ضربه برنامه ریزی شده است که در واقع ممکن است صدای دیگری برای گفتن تحریک، لعنت، شما برنامه ریزی که؟

1. یافتن تمپو راست

هنگامی که ساخت هر ضرب و شتم، به خصوص اگر شما ساخت از ضرب و شتم شما در سر خود را می شنوید، با سرعت سمت راست شروع می شود. این می تواند به اندازه کافی نمی توان گفت. اگر شما غیر روحانی کردن ضربه بیش از حد سریع، شما می تواند باعث آهنگ خود را به صوت با عجله. اگر شما غیر روحانی کردن برخی از ضربه بیش از حد کند، شما نه تنها خودتان را به خواب، بلکه شنوندگان خود را. من توصیه با استفاده از سرعت ضربه بزنید. فقط همراه به آنچه که شما در سر خود را به مدت سه یا چهار ضربه شنیدن ضربه بزنید. هنگامی که شما با سرعت احساس راست، شروع به ضبط. با استفاده از ضربه تمپو، شما ریتم احساس آلی بسیار بیشتر نگه دارید، و پایه و اساس آهنگ خود را جامد است.

Pic 1

2. خودکار پلهای، یا نه؟

خودکار پلهای می تواند ابزار منفور ترین شما، و یا بهترین دوست خود را، بسته به سبک الگوی درام می خواهید برای. سمت پایین خودکار پلهای این است: اگر شما در حال ضبط خود بازی یک الگوی، و شما به عمد بازی تنبل، و یا با یک شیار، خودکار پلهای همه چیز بسیار سفت و سخت، و دقیقا در ضرب و شتم می کند. یا، حتی ممکن است ضرب و شتم را تغییر دهید به طور کامل. در حرکت صعودی خودکار پلهای: هنگامی که فعال و قطعنامه خودکار پلهای مسابقات قطعنامه الگوهای خود را، سحر و جادو اتفاق می افتد، و شما دیگر لازم نیست برای رفتن به عقب و سفت کردن هر درام ضربه. بهترین توصیه من این است که صرف چند دقیقه پیدا کردن یک پیش فرض قطعنامه خودکار پلهای که منطبق سبک بازی خود را، و یا منطبق بر شما سبک بازی در حال حاضر برای آهنگ های خود را با استفاده از. حتی اگر فقط یک درصد از خودکار پلهای در اثر وجود دارد (در اکثر DAWs شما می توانید از طیف وسیعی از 1-100 را انتخاب کنید)، شما هنوز هم می تواند داشته کامپیوتر شما انجام یک کمی از سفت برای شما!

Pic 2
Tip: Not all DAWs call Auto-Quantize the same thing. For example: In Reason, it’s Q Record. 

3. شروع به کوچک و ساخت بزرگ

اگر شما یا برنامه نویسی، یا ضبط درامز خود را با یک کنترل، توصیه من ساخت الگوهای درام خود را از بخش های کوچک را مکررا و سپس ساخت، به عنوان الگوی تلفن های موبایل بیشتر به شهوت و میل خود را. من معمولا دو تا چهار میله شروع، صورت دستی، و یا ضبط شده بر روی یک کنترل، در یک پیش تعیین شده بخش لوپ. دلیل شما شروع به کوچک است زیرا طبل، به خصوص سلام کلاه می تواند روی حیله و تزویر به برنامه یا با دست، یا به صورت دستی به دلیل بسیاری از یادداشت ها وارد شده است. این می تواند بسیار خسته کننده! با شروع کوچک، شما به سرعت می توانید قطره، بازی و یا بازی در قطعات پیچیده، ساخت تا حلقه، سپس کپی حلقه خارج، در اطراف بقیه آرایش خود را.

Pic 3

4. شروع با اصول اولیه

همانطور که شما شروع به ساخت یک حلقه درام، من معمولا توصیه شروع با هر دام، و یا ضربه. هر دو قطعه در هر کیت درام حمل مقدار زیادی از نیروی، sonically، و انجام یک کار فوق العاده از ایجاد ضرب و شتم به یاد ماندنی. هنگامی که شما ضربه و دام صدایی که دوست دارید، بسیار آسان برای ریزش نم نم سقوط آن، سلام کلاه، طبل، نمونه و هر نمونه کوبه ای دیگر که شما می توانید از فکر می کنم.

Pic 4

5. آن را تغییر دهید تا!

راه بسیار خوبی برای ایجاد رئالیسم، سیالیت و لهستانی است برای اضافه کردن در برخی از دام و پا زدن embellishments هر دو تا چهار اقدامات. این تنها نیاز به اضافه کردن در دام اضافی در اواخر اندازه گیری به کشته شدن دام برای اندازه گیری، و یا انجام کاری جالب با ضربه ی خود را، به عنوان شما را به بخش های مختلف از آهنگ حرکت می کند. یک راه آسان برای انجام این کار است برای کپی کردن حلقه اصلی خود را، پس از اتمام آن، و ایجاد چندین مدل ها از حلقه اصلی درام خود را. فقط حلقه کپی بیش از چند بار، برخی از ویرایشهای سریع اساسی انجام دهید، و کپی های جدید که در آن آنها مناسب در آهنگ های خود را.

Pic 5

6. سرعت دوست شما است!

بسیاری از مردم تمایل به فراموش کرد که حتی اگر شما ساخت حلقه درام بر روی یک کامپیوتر، که شما هنوز هم می تواند ضربه طبل سخت تر، و یا نرم تر! تنظیم سرعت بازدیدها درام خود، در توالی خود را به سرعت و به راحتی از ضربه رباتیک clunky تغییر احساس از الگوهای درام خود، به جلا ریتم طرفدار صدایی. سرگرم کننده، راه آسان برای آزمایش با سرعت است به منظور جلب در الگوهای سرعت درام تکراری مانند سلام کلاه. اینجا سلام کلاه با هیچ ویرایشهای سرعت:

Pic 6

[شناسه صوتی = "31514"]

و، در اینجا یک تنوع از همان الگوی، همان نمونه است، اما با ویرایش سرعت.

Pic 7

[شناسه صوتی = "31513"]

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای استفاده از سرعت است که شما انجام بازدیدها دام چند به عنوان یک پر بزرگ است. فقط سرعت تا سطح شیب دار، برای شبیه سازی دام گرفتن بلندتر به عنوان رول به دام تکمیل می کند.

7. هرگز گرید را فراموش کرده ام

قطعنامه شبکه اغلب توسط نوازندگان کامپیوتر جدید نادیده گرفته، و این شرم آور واقعی است. شبکه، و یا تنظیمات ضربه محکم و ناگهانی در بسیاری از هر DAW به نظر می رسد. خطوط شبکه شاخص بصری از زمانی که ضربان و میله کامل در سرعت فعلی پروژه میزبان خود، و همچنین به عنوان دقت شبکه های مبتنی بر هستند. به عنوان مثال: این شبکه در حال حاضر نمایش با وضوح ضربه محکم و ناگهانی توجه داشته باشید 16.

Pic 8

[شناسه صوتی = "31516"]

با تنظیم قطعنامه شبکه، پس از ویرایش در 16 ضربان، در شبکه توجه داشته باشید 16، و اضافه کردن در چند بازدید بازی در یک محیط کمی سریع تر ضربه محکم و ناگهانی، مانند توجه داشته باشید 32، و یا توجه داشته باشید 64، من می توانم تغییر الگوی، و آن را شیار بیشتر و در زندگی از خود را دارد.

Pic 9

[شناسه صوتی = "31517"]

8. شکستن این پایین!

با مقدار متناوب از حلقه درام ثبت شده است که در خارج وجود دارد، من به شدت توصیه مصرف برخی از زمان، در هر حال حاضر و پس از آن، و تلاش دوباره برخی از حلقه ها که شما واقعا دوست دارم با آنچه شما در حال حاضر در اختیار خود داشته، می شود آن را یک ماشین درام، و یا کامپیوتر است. با ایجاد حلقه درام سرد، شما شروع به شکل از چگونه بچه های دیگر قادر به گرفتن اثرات خاص در الگوهای وجود دارد، در نتیجه ساختمان به طور دائم در خود کتابخانه ضرب و شتم داخلی خود را. با استفاده از ابزار DAW مانند Abletons تبدیل درام به جدید MIDI آهنگ یک راه عالی برای واقعا ببینید، در MIDI، آنچه در حال وقوع در کنار ریتم است!

Pic 10

نتیجه

این به هیچ وجه لیست قطعی راهنمایی برای ایجاد حلقه درام. اما، آن را ایجاد برخی از شیوه های دستی، به عنوان شما یادگیری به سفت کردن الگوهای درام خود را. در ابتدا، شما ممکن است خود را نا امید پیدا کنید. با این حال، با پشتکار، و با پیروی از برخی از راهنمایی فوق، متوجه تغییر عمده در لهستانی و صدا از حلقه خود را شما. و، قبل از اینکه شما آن را می دانم، شما مردم درخواست شما را به برنامه بر روی آهنگ های خود را!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Elektron 109 - Cycles Explored
Elektron 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn Elektron 109 - Cycles Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: