All Articles Review
3 افزایش دهنده پایین فرکانس را به آهنگ های خود را سر و صدا
Darren Burgos on Mon, February 10th 0 comments
Sometimes, especially when producing EDM, you just want to add more bass to your tracks. Darren Burgos gets the low-down on 3 capable low frequency enhancer plug-ins, but which one wins?

گاهی اوقات بدون توجه به آنچه شما را به باس یا ضربه خود را برای تلفن های موبایل انجام دهید، آنها فقط به اندازه کافی چربی نیست. در تجربه من، اگر فرکانس های خاص کم موجود در صدای خود را به arent از همان آغاز، تاپیک تقریبا هیچ مقدار از EQing است که می تواند آنها را ضخیم به ویژه هنگامی که شما با خرید و فروش نمونه. خوشبختانه، چند اثر که اضافه کردن مواد با فرکانس پایین برای تلفن های موبایل شما وجود دارد. در این مقاله نیز نگاهی به:

  • امواج رنسانس باس
  • امتناع از نرم افزار Lowender و
  • منطق مزایا زیر باس

بیمار اول شما را به آنها معرفی، و سپس به خوبی به آنها نگاه برای استفاده در این سه شیوه رایج ترین: در مقابل ضربه، بر روی باس، و در یک ترکیب کامل.

اضافه کردن پایین به برای تلفن های موبایل: درست نیست و فوت و فن مدرسه جدید

مشخصات فنی این نوع اثر در واقع سینت سایزر فرکانس پایین از آنجایی که آنها تولید ماده ای که هرگز حتی در صدا برای شروع وجود داشته است.

این فرایند است به دور از جدید آن در حال انجام بود طولانی قبل از این پلاگین های جانبی زنجیری شدن در صدای موج سینوسی عمیق با دروازه سر و صدا موجب شده توسط صدای خود وجود داشته است. می گویند که این یک ضربه بود که ضربه تغذیه از طریق دروازه سر و صدا، آن را باز کرد، و اجازه ژنراتور سینوسی از طریق پانچ، در نتیجه افزایش صدای ضربه. خوشبختانه، در حال حاضر پلاگین که این انجام به طور خاص وجود دارد، و به طور مستقیم در مسیر خود را.

امواج رنسانس باس

نخست اجازه می دهد تا در امواج رنسانس باس نگاه کنید. این یک کلاسیک است و برای بیش از 10 سال استفاده می شود در حال حاضر در سوابق رقص های بی شماری برای دریافت کنید که بعد از صدای باس عمیق punchy پی. به اندازه کافی عجیب، رنسانس باس در واقع هر گونه مواد است که پایین تر از مواد ارسال های خود را از طریق آن را اضافه نمی کند. این می افزاید: هارمونیک های بالاتری که / باید در حال حاضر در صدا برای شروع است. با اضافه کردن این هارمونیک ها، مغز شما را در شکاف را پر می کند و شما را درک اساسی واضح تر و با باس بیشتر به ظاهر.

این پلاگین در ساده ترین از سه است. شما باید دکمه / خروج که پستی پایین ترین نرخ اصلی فرآوری نشده، یک نوار لغزنده شدت که به عنوان کنترل حجم صدا برای هارمونیک اضافه شده است کار می کند، یک نوار لغزنده فراوانی که به شما امکان تنظیم فرکانس سقف به پردازش، و کنترل حجم صدا برای خروجی نهایی سیگنال قرار دارند.

ضربات می باشد استفاده اصلی رنسانس باس نیست. نه یک تصادف آن است که به نام پلاگین است که به نام رنسانس باس. با این حال شما می توانید از آن استفاده کنید در ضربات برای اضافه کردن یک فرمت کم فرکانس زیرکانه تر. تنظیم دکمه ورود / خروج به خارج، فرکانس به حدود 50 هرتز، و تنظیم شدت بالاتر از صفر دسی بل به مزه.

ده ها تن از ایستگاه از پیش تنظیم فوق العاده را امتحان کنید وجود دارد، اما در باس من من استفاده از یک محیط با دکمه / خروج به حدود 60 هرتز، شدت مجموعه به حدود 3 دسی بل، و تنظیم خروجی به دسی بل -3 مجموعه ای به در، فرکانس . شما همچنین می توانید تفاوت زیادی با اضافه کردن آن را در زنجیره آخرین را به یک ترکیب کامل در نیاز به برخی از پایین ترین نرخ. در مخلوط unmastered من آن را زد، من یک نتیجه خوب با تنظیم بر روی دکمه ورود / خروج به در، نوار لغزنده فرکانس 50 هرتز، کشویی شدت به -7 دسی بل و من کشویی گین را به 0 دسی بل را ترک کرد.

وب سایت:

امتناع از نرم افزار Lowender

در حال حاضر اجازه می دهد تا در رد نرم افزار Lowender نگاه کنید. این فوق العاده پلاگین در زندگی خود به عنوان یک اثر دوچرخه سواری 74 Pluggo آغاز شده، و در حال حاضر اثر مستقل خود را دارد. این فقط به تازگی به 64 بیتی به روز شده بیش از حد.

Lowender ژنراتور سنتی موج سینوسی است، و با استفاده از دو باس سینت سایزر برای تولید فرکانس باس عمیق. سه تنظیمات دامنه وجود دارد: کلاسیک، گیتار و گیتار باس استفاده می شود که به تمرکز سینت سایزر را در فرکانس حدود 19 هرتز تا محدوده 56 هرتز. شما می توانید حجم هر گیتارباسترکیبگر کنترل، شما یک نوار لغزنده مخلوط، سطح خروجی کارشناسی ارشد، یک دروازه برای کنترل اثرات حفظ، درایو صدایی بزرگ و یک فیلتر پایین گذار.

Lowender در ضربات دیوانه خنک است. این می افزاید: تنها با لمس سمت راست باس عمیق را حتی scrawniest ضربه به نظر می رسد مثل یک هیولا. I نتایج بزرگ با تنظیم محدوده کلاسیک است. من هر دو ژنراتور جلد تنظیم طعم و مزه، مجموعه ای دروازه به کمتر از نیمه راه، دیسک مجموعه ای بسیار بالا و فیلتر پایین گذر به مجموعه ای 55 هرتز. I ترکیب در 50/50 و در خروجی مجموعه را به 0 دسی بل بود.

Lowender می کند یک کار بزرگ در باس خود را برای تلفن های موبایل بیش از حد. سعی کنید محدوده به باس، دو synths حجم تمام راه را، اسلاید مخلوط کن تمام راه را به مستقیم، سپس آن را اسلاید به آرامی به سمت موقعیت باس. رفتن با مقدار کمی اضافه می کند فقط دوز مناسب از ضخامت های آنالوگ و برای تلفن های موبایل فوق العاده. من یک طرفدار بزرگ با استفاده از Lowender در سراسر کل مخلوط حتی با دروازه در استفاده، خود را تنها بیش از حد، یا خیلی کم بسته به تنظیم.

دفعات بازدید: چگونه Lowender و RBass حیوانات بسیار متفاوت هستند

وب سایت:

منطق نرم افزار SubBass

اگر شما منطق نرم افزار کاربر، آخرین اثر من می خواهم به شما نشان می دهد که به نام SubBass. SubBass شبیه به Lowender است که در آن تولید فرکانس پایین اضافی واقعی زیر اساسی است. نوار لغزنده نسبت مجموعه عمق / جابجایی است که بر اساس این زمین آن را درک تولید می شود. مرکز کنترل اجازه می دهد تا شما را به تمرکز SubBass در محدوده فرکانسی قصد دارید پردازش و پهنای باند عرض تن باس در حال تولید کنترل می کند. تاپیک یک نوار لغزنده ترکیب برای هر ترکیب از دو ژنراتور، و یا با استفاده از هر دو به طور مستقل.

Logic SubBass

SubBass است که در واقع کاملا خوب در ضربات. شما انرا آن را با استفاده از آن ساخته شده در ایستگاه از پیش تنظیم هر چند می دانم. تنظیمات و پا زدن های عمیق باشگاه بسیار خوب است، اما هنوز هم نیاز دارد مقدار زیادی از تنظیمات. برای یک ضربه، به سادگی با استفاده از ژنراتور یک تن تنگ تر و دقیق تر (در حال حرکت نوار لغزنده مخلوط فرکانس تمام راه را به هر دو طرف خواهد انجام این کار) تولید کند. پهنای باند باریک از 0.20 اکتبر یا .26 اکتبر کمک می کند تا تعداد زیادی از این بیش از حد. تنظیم نسبت 2 به یک صدا یک اکتاو پایین تر از زمین شناسایی شده معرفی، و این به نظر می رسد بهترین کار به نظر من برای بسیاری از برنامه های کاربردی.

پردازش باس برای تلفن های موبایل به صورت جداگانه می تواند صدا ناسازگار با تنظیمات پهنای باند کم تولید با این حال، به ویژه اگر بخشی باس دارای مقدار زیادی از دامنه در سراسر کلید. آن را به عنوان اگر SubBass تلاش می کند به کاهش حجم عمدا برای رزین های عمیق تر به سطح خارج برای تلفن های موبایل حجم کلی. این کار در برخی از تلفن های موبایل، و در تمام نه بر دیگران. من می خواهم یک تنظیم پهنای باند وسیع تر از 0.93 اکتبر به 2.00 اکتبر برای تلفن های موبایل باس، سپس بیمار حرکت پارامتر مرکز در اطراف به طعم و مزه بسته به صدا. هر چیزی بیش از 100٪ برای مقدار مرطوب می تواند اعوجاج ایجاد کنید اگر کانال به حجم استاندارد تعیین می کنند، اما سعی کنید عقب حجم کانال های بسیار دور پایین، سپس نوار لغزنده تر تمام راه را برای صدا humungous که ممکن است به دست آمده است اینجا و آنجا.

در نهایت، پردازش و یک ترکیب کلی با SubBass آره، اجازه می دهد فقط ترک است که به رنسانس باس (و به MaxxBass نسبی خود را که برای ماده)!

وب سایت:

نتیجه

هر یک از سه اثر دارای نقاط قوت خود را. برای تلفن های موبایل ضربه، من مانند Lowender احساس و SubBass انتخاب های بهتری هستند. برای تلفن های موبایل باس واقعی، رنسانس باس تا به دیگران ضرب و شتم، اما Lowender هیچ طفره زن است که در حد متوسط ​​استفاده می شود و SubBass منطق زمانی که با پهنای باند وسیع تر استفاده می شود می تواند نتایج بزرگی بیش از حد تولید کند. برای ایجاد پایین ترین نرخ به طور کلی زیر کل یک ترکیب هر چند، دست پایین رنسانس باس.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Dubstep Production
Live 9 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Dubstep Production?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: