All Articles Review
نقد و بررسی: Glitchmachines ربع
Toby Pitman on Mon, December 1st 0 comments
Imagine an audio effects plug-in which uses the modular synth paradigm as its base... Glichmachines are one step ahead with Quadrant. Toby Pitman checks out whether it's as cool to use as it sounds.

Glitchmachines برخی چیزهای جالب، نوع که youd چیزهای احتمالا می خواهید در REAKTOR که باعث می شود صداهای عجیب و غریب را. خوشبختانه Glitchmachines تبدیل این نوع از ایده های عجیب و غریب به پلاگین برای شما.

پلاگین خود ربع دیگر ایده بسیار سرد که طول می کشد پارادایم مصنوعی مدولار و آن را به اثرات اعمال است. در همان زمان می توان آن را به عنوان یک مصنوعی بیشتر تجربی مدولار استفاده آن را به عنوان شامل مجموعه ای از ژنراتور صدا نیز هست.

همچنین شامل یک کتابخانه از بیش از 1500 نمونه سخت افزار مصنوعی مدولار و حلقه است. آن همه شروع به صدا و نه خوب!

پردازش صوت

ربع همراه با پنج نوع اثر عمومی: تاخیر، فیلتر، زمین، با تحریف و کاهش کمی. همه این اثرات را می توان روت با این حال شما را مشاهده کنید مناسب توسط وصله کابل مجازی بین ماژول. همه اثرات همچنین می توانید به روش های مختلف با استفاده از چیزهایی مانند LFOs و پیروان پاکت مدوله. فقط آنها را تا وصله. همچنین میکسر، منابع وزارت دفاع و مجموعه ای از ماژول های ریاضی در دست بیش از حد وجود دارد.

Pic 1

شما می توانید اثرات ساده مانند کر، Flanging، تاخیر فیلتر، و غیره ساخت و یا به طور کامل آجیل و ایجاد تصادفی glitched از ضرب وشتم اعوجاج. انتخاب با شما است!

هنگامی که به عنوان یک پلاگین درج بارگذاری می شود، ربع مانند هر پردازنده اثرات دیگر عمل می کند. نکته جالب تاپیک واقعا هیچ راه مجموعه ای است. ربع به شدت وابسته به شما فقط تجربه و این بهترین راه برای رفتن با آن است. کتابخانه از پیش تعیین شده ارائه نسبتا حواس پرت است و شما معتاد بسیاری از تلفن های موبایل نرمال در آنجا پیدا کنید! :)

پس از مدتی شما از آن آویزان است و قبل از شما طولانی احتمالا چیزی سرد ساخته شده اند. این شکلگیری فیلتر پچ تاخیر در زمان چند دقیقه و تقریبا دارای یک ذهن خود را! :)

[شناسه صوتی = "30591"]

Pic 2

تاپیک مقدار زیادی از مواد را برای نابود کردن صدا و برخی از ماژول های ریاضی انجام برخی از کارهای دیوانه. سیستم کابل کشی آسان برای کار با است و اگر پچ خود را بیش از حد unwieldily می شود شما می توانید در حالت اتصال برجسته که روشن هر کابل شما با کلیک بر روی پیدا کردن جایی که رفتن آن تبدیل شود.

Pic 3

تنها چیزی که دوست دارم ماژول تر است واقعا به عنوان شما خودتان را در حال اجرا بسیار سریع می باشد. تاپیک MIDI بدانید تابع برای ترفند بیدرنگ هر چند لیست اتوماسیون (در منطق) است کمی مرموز.

تولید برای تلفن های موبایل

در سمت تلنگر از ربع است که نه تنها پردازنده اثرات آن است. همچنین می تواند به عنوان یک مصنوعی ساده مدولار استفاده می شود. شما در واقع نمی تونم یادداشت با آن را آغاز کند اما آن را بیشتر رسیدگی اجازه اجرای آن طرف تجربی برای تلفن های موبایل مدولار.

دو ژنراتور صدا اساسی در ربع وجود دارد. نوسان ساز FM دوگانه و یک ژنراتور سر و صدا. این صدا ممکن است اساسی اما شما می توانید تعداد زیادی فقط با این دو انجام دهد.

Pic 4

آن نیز بهترین در این حالت به عنوان یک ابزار نرم افزار استفاده می کند. در منطق این امر می تواند به عنوان یک اثر MIDI کنترل لود می شود.

Pic 5

این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ماژول MIDI برای کنترل پارامترهای طریق توجه شماره، فشار، سرعت و پیچ چرخ. غیر ممکن آن را برای دریافت نوسان ساز FM به نقشه به درستی به ارزش رنگی با استفاده از یادداشت ها و وجود ندارد چی بنابراین شما فقط باید به از صفحه کلید خود را فکر می کنم به عنوان یک نوار روبان غول پیکر! من بعضی چیز ها سری هارمونیک خوب اتفاق می افتد با صفحه کلید چند.

باز هم بهترین خود را به فقط در شیرجه رفتن و بازی با آن. شما می توانید برخی چیزهای عجیب و غریب بسیار سرد رفتن با ماژول های موجود اما مانند که قبلا هم گفتم من می توانم با چهار اسلات بیشتر انجام دریافت کنید!

در حالی که نوشتن این من ناگهان متوجه شدم کد شده افزایش سرعت پچ برای حدود نیم ساعت و واقعا لذت بردن از آن!

نتیجه

ربع قطعا کمی سرگرم کننده از نرم افزار است. آن احتمالا قصد ندارد که با توجه به ترین سبک های موسیقی اما اگر شما نیاز به دیوانه و سپس این یک برنده برای مطمئن است. آن را با یک کتابخانه بزرگ از نمونه مصنوعی مدولار که دوباره نسبتا روان در میآید. هر چند من شخصا کاملا با آن! :)

قیمت:

مزایا:

منفی:

Web: http://www.glitchmachines.com/products/quadrant/

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: