All Articles Review
نقد و بررسی: یاد صدا LightLead
Toby Pitman on Thu, November 20th 0 comments
Never before have we been excited by the arrival of a new music cable! Find out what makes Iconic Sound's LightLead a game changer and something musicians are going to love in our review.

تا حالا من باید بگویم سلام بر داشت آن را بسیار سخت را برای دریافت در مورد سرب گیتار هیجان زده. افکار من در مورد این موضوع همیشه فقط دریافت یک خوب منم به درستی محافظت و نیازی به سقوط از هم جدا در عجله.

گاهی اوقات آن را آسان فراموش چقدر از تاثیر یک کابل گیتار می توانید بر روی تن خود را داشته باشد. بعضی ها خواهند گفت که اتصال الکتریکی از گیتار به آمپر جدایی ناپذیر به صدای شما می باشد و بدین کاملا درست است. گاهی اوقات در یک راه خوب، گاهی در راه بد. این را به فیزیک از چیزهایی مانند امپدانس، اندوکتانس وانت در مقابل خازن کابل، محافظ برق، مسائل زمین، و غیره

بلند و کوتاه از آن است که (با کیفیت و فقیر) دیگر کابل مشکلات بیشتر شما با تن (از دست دادن فرکانس بالا) و سر و صدا به طور کلی و تداخل است.

بنابراین، امروز قبل از من LightLead نمونه توسط دیوید هولمز و دانیل بارنت از یاد صدا که، در تلاش برای پیدا کردن یک راه پاک تر از گرفتن سیگنال گیتار را از یک مکان به مکان دیگر تحویل داده شد، و نه با یک ایده خلاق و رادیکال آمد تا که به سادگی کاهش از انسان متوسط. در این مورد مرد وسط کابل برق است! به جای سیگنال پایین یک کابل فیبر نوری انتقال از طریق نور، به طور کامل به دخالت غیر قابل نفوذ. و با پیچ و تاب!

چگونه کار می کند؟

اولین سوال من پرسید: دیوید بود، چه میزان نمونه؟ پاسخ من تا حدودی تعجب آور بود. آنالوگ آن است. در حال حاضر مطمئن نیستم که چگونه این کار می کند و من وسوسه فقط باور برخی در نوع خود از افسون. در واقع انگار هیچ دیجیتالی شدن سیگنال در همه، ولتاژ است که به سادگی به نور تبدیل شده و به ولتاژ در انتهای دیگر. همه آنالوگ! بدون تاخیر، بدون A / DD / A، فقط چیزهای قدیمی خوب طبیعی مانند ولتاژ و نور!

"I’m tempted to just believe it’s some kind of voodoo. No latency, no A/D D/A, just good old natural stuff like voltage and light!"

سرب دارای پایان فرستنده که شاخه به ساز خود. این بارهای وانت در 1M اهم بسیار شبیه به امپدانس ورودی تقویت کننده استاندارد. این که در آن گیتار خود را به طور موثر مدار را متوقف می کند. در خروجی گیتار خود را. کابل سیم عادی فقط فرمت از مدارات از گیتار خود را که شامل سیم پیچ ها از وانت و باعث می شود همه چیز را بیشتر مستعد به تخریب آن را به عنوان سفر دورتر پایین خط است. کمی شبیه به اینترنت با سرعت در سیم مسی در مقابل فیبر نوری!

Pic 1


هنگامی که سیگنال به نور تبدیل آن به پایین کابل های نوری و فورا دوباره به ولتاژ توسط گیرنده تبدیل شده است. این خروجی ورودی آمپر و ورودی سطح حتی خط بدون مشکل صرفا در واقع هیچ امپدانس تطبیق مشکلات به عنوان دستگاه های فیزیکی به arent فلزی متصل وجود دارد بر اساس تغذیه!

حل مشکل!

LightLead بسیاری از مشکلات برق که یک کابل فلزی کنوانسیون با آن به ارمغان می آورد را حل میکند. احتمالا مهم ترین موضوع پایه برق است. از آنجا که شما گیتار نیازی به لحاظ جسمی به AMP توسط سیم های فلزی (فقط پلاستیکی) متصل می اساسا الکتریکی جدا شده از تجهیزات خود هستید. بدون شوک! استفاده از راه اندازی آمپر دوگانه؟ خداحافظی به هر گونه مسائل حلقه زمین می مانند زمزمه های تند و زننده و بلند کردن زمین به طور بالقوه خطرناک!

"Say goodbye to any ground loop issues like nasty hum and potentially hazardous ground lifting!"

تاپیک نیز موضوع تطبیق امپدانس. از آنجا که مسائل بارگذاری وجود دارد که شما به طور موثر می تواند DI خروجی گیتار خود را مستقیم به یک خط در کنسول. به من اعتماد کن، من آن را محاکمه و کار می کند! برای تلفن های موبایل را دقیقا به همان! من حتی قادر به دوباره-AMP یک سیگنال از منطق از من خط UA آپولو را به آمپر گیتار بود. کار درمان!

Pic 2

مشکل اصلی LightLead می شود از شر واضح است که ظرفیت خازنی کابل. بدون تن بیش از مکیدن کابل های طولانی از ابزار. من می شنوم آن شده است در یک کابل 300 فوت با مسائل تست شده است. خیلی جالب! پدیده رزونانس در فرکانس قله ناشی از ترکیب های مختلف از سلف و خازن وانت کابل نیز به نظر می رسد از پنجره بیرون را بیش از حد!

کمی آن مانند لحیم کاری سوکت فیش خود را صاف بر روی آمپر خود را!

در استفاده از

LightLead انجام درست مثل هر کابل دیگر. شما پلاگین یک سر به گیتار و در انتهای دیگر به آمپر و شما انجام می شود. تنها تفاوت این است که آنچه از LightLead می آید صدای واقعی وانت خود را بدون هیچ گونه رنگ از خازن کابل برق و دخالت مستقیم به آمپر می باشد. صدای گیتار خالص!

خود را از سرب به صورت باتری در هر دو به پایان می رسد شده. مدل تولید خواهد شد دو باتری AAA را به اجرا.

اولین چیزی که به من زده بود که وقتی برتری رو آمپر با هیچ ابزار متصل شده بود متصل شد که عملا هیچ همهمه که شما معمولا در این سناریو وجود دارد.

"My Telecasters Bare Knuckle pickups sounded even more twangy with a more pleasurable high end sparkle."

با استفاده از LightLead من بلافاصله متوجه پاسخ فرکانسی بیشتری به ویژه در پایان بالا. این واقعا قابل توجه در هر دو تمیز برای تلفن های موبایل با آمپر واقعی و مستقیم به آپولو من به سیم آمپر بود. من وانت Telecasters برهنه بند انگشت حتی بیشتر twangy با لذت بیشتری در سطح بالا با درخشش صدا. همچنین بهبود قابل توجه در پاسخ گذرا وجود دارد. گیتار نیز به نظر می رسید برای تبدیل شدن به مقدار زیادی سخت تر برای تلفن های موبایل با تحریف و وضوح کلی به طور کلی. پاسخ باس کاملا دست نخورده باقی می ماند و فقط می شود punchy بیشتر و متمرکز شده است.

شنیدن آن را برای خودتان. اینجا یک زن و شوهر از آکورد را به آپولو من با استفاده از یک کابل به طور منظم 9 فوت کرد. این فقط صدا DI است. STRAT در وانت میانه:

[شناسه صوتی = "30577"]

در اینجا 15 LightLead درگذشت. بدون تغییر در تنظیمات:

[شناسه صوتی = "30576"]

کاملا تفاوت! در اینجا دو نمونه از

[شناسه صوتی = "30578"]

کابل در واقع تا به کنترل خازن FAUX که اجازه خواهد داد که شما را به رول کردن پایان بالا اگر پاسخ فرکانسی بیش از حد از یک شوک برای شما می باشد. همچنین آن مهم است که توجه داشته باشید LightLead کند وانت کویل تنها از دخالت برق حفاظت کند، شما هنوز هم باید با آن زندگی می کنند.

یکی از پیشرفت های بیشتر مشخص شده بود که من رو با گیتار باس استفاده می شود. به نظر می رسید فندر دقیق به تبدیل شدن به یک باس های مختلف همه با هم! مانند اضافه کردن یک مجموعه جدید از رشته!

آینده از کابل؟

کاربردهای بالقوه این فناوری هستند واقعا هیجان انگیز است. آن بسیار نادر است که شما در سراسر یک محصول است که به طور کامل در اطراف چیزی ساده مثل سرب گیتار تبدیل می آیند، اما من فکر می کنم یاد صدا ممکن است فقط صورت می گیرد!

در حال حاضر LightLead در مرحله نمونه اولیه است و به نظر می رسد مانند آن را به وردپرس به منظور بالا بردن پول آن را قرار داده و به تولید امیدوارم در برخی از نقطه در آینده نزدیک. نمونه اولیه بسیار بزرگ است، اما کاهش در اندازه های حدود نیمی از آن زمان منتشر شد را ببینید. و گفت که آن را به یک STRAT متناسب با سادگی و حتی IBANEZ S-سری بدون مشکل. قیمت خرده فروشی؟ نمی تونم در حال حاضر می گویند. من حدس می زنم آن را در تعداد تولید بستگی دارد.

"It’s quite rare that you come across a product that completely turns around something simple like the guitar lead."

من دارم مطمئن هستم که بسیاری از از از purists خواهد بینی خود را تا در این گفت آن حیله و یک سیگنال خالص، و غیره اصلا به شکل پردازش آنالوگ و به هیچ وجه در تمام دیجیتالی فراموش خود را روشن کنید. مقدار از مشکلات آن را حل میکند همچنین یک طرف بزرگ بشه! وجود دارد که در حال حاضر کاهش یافته است در شرکت های فک آمپر بالا است و یکی از شرکت کابل انتخاب بیش از بهترین کابل خود را در آزمون های کور!

من واقعا فکر می کنم که یاد صدا ممکن است تعویض بازی در اینجا و من امیدوارم که آنها موفق شوند. تغییر hasnt گیتار در 60 سال. خوب، شاید وقت خود را برای یک تغییر! آیا من خرید یک؟ شناسه خرید سه! قطعا محصول بیمار حفظ شود چشم در!

قیمت: 99.00 (قیمت قبل از سفارش). قیمت بعد از سال 2000 برای اولین بار به فروش 119.99 افزایش می دهد.

مزایا: تکنولوژی ابتکاری است که می تواند صنعت کابل انقلابی!

منفی: تنها سه در جهان در حال حاضر وجود دارد.

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Producing Lauren Balthrop
SongCraft 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Producing Lauren Balthrop ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: