All Articles Review
چکیده: iRig PRE متصل میکروفون حرفه ای برای دستگاه های iOS
Hollin Jones on Fri, August 31st 0 comments
The iPhone is great for the audio recording journalist and musician on the go. But wouldn't it be great if you could connect your existing studio mics too? Now you can with IK Multimedia's iRig PRE

به عنوان دستگاه های iOS تر و قوی تر است، ما آمده ایم تا انتظار داشته باشیم قادر به انجام کارهای بیشتر با آنها. موسیقی و ضبط برنامه های در حال گرفتن بسیار پیشرفته است، اما سخت افزار سیب هنوز هم تنها پایه ساخته شده در میکروفن و یا تسهیلات برای اتصال میکروفون از طریق کیت اتصال دوربین و یا اغلب موارد این روز، جک هدفون که نمیدانستند که بسیاری از مردم نیز می پذیرد صوتی ورودی می باشد.

ضبط بزرگ البته نیاز به میکروفن های بزرگ است. مشکل این است که بسیاری از میکروفون استودیو مدل های کندانسور و عملا تمام اتصال XLR. حتی بدتر از آن، از نقطه نظر از ضبط تلفن همراه، آنها تمایل دارند که نیاز به قدرت فانتوم است. تا به حال، گرفتن میکروفن استودیو متصل به دستگاه شما در iOS به معنای هر یک از راه حل رنجآوری یا چیزی شبیه به StudioDock ALESIS که، در حالی که یک قطعه عالی از کیت، نیاز به اتصال به برق است و می تواند در نظر گرفته overkill اگر شما می خواهید به انجام ضبط میکروفن کندانسور است.


پلاگین و بازی

وارد IK چند رسانه ای iRig PRE ، آخرین شرکت افزون طیف وسیعی از سخت افزار موسیقی برای در iOS است. این است که، در اصل، یک قطعه نسبتا ساده از کیت. پاپ در باتری 9V و اتصال جک کوتاه به آی فون خود، آی پاد لمسی یا iPads پورت هدفون. به طرف دیگر از جعبه، به برق وصل میکروفون استودیو خود را با استفاده از یک کابل XLR. افزایش با استفاده از شماره گیری احتیاج کوچک در سمت، تنظیم و نظارت از طریق پردازنده مینی جک هدفون پورت. اگر شما نیاز به قدرت فانتوم شما می توانید کلید اصلی به مقام سوم، تلنگر و نور اضافی بر می آید نشان می دهد که کار خود را.

iRig PRE is easy as pie to connect to your favorite iOS device.

iRig PRE آسانی به عنوان پای به اتصال به دستگاه های iOS خود را مورد علاقه.


و این است که تقریبا همه چیز اتصال آن را ضبط و به برنامه خود را از انتخاب است. IK باعث iRig ضبط و VocaLive، که هر دو در نسخه های رایگان و پرداخت می آیند، و البته ورودی با برنامه IKs دیگر مانند Amplitube، سیب GARAGEBAND و دیگر برنامه های ضبط صدا کار می کنند. من آن را مورد آزمایش قرار گرفته و کیفیت ضبط به کابل های بلند بین قبل و آی فون مفید است، زیرا به شما اجازه می دهد که همه چیز موقعیت کمی بیشتر از انعطاف پذیری و سوار من NT1 صدا بسیار شبیه به آن زمانی که من آن را ضبط از طریق دیگر، کامپیوتر رابط های مبتنی بر صوتی. انگار تسهیلات به ضمیمه پیش به یک میکروفون ایستاده با استفاده از تسمه نوار چسب عرضه است.

Connect your XLR mic, turn on phantom power and you're good to go.

اتصال XLR میکروفون خود، بر قدرت فانتوم به نوبه خود و شما خوب به آن بروید.


نظارت بر پردازنده

با استفاده از پیش با VocaLive جالب است بیش از حد. با تشکر به نظارت بر پردازنده می تواند صحبت می کنند و یا به MIC شما (آن را با میکروفن غیر فانتوم صفحه بیش از حد البته کار می کند) آواز خواندن، آن را از طریق اثرات مختلف در برنامه پردازش شده و سپس آن را بشنوند پشت، با تاخیر کم تحت نظارت است. از آنجا که جعبه از یک باتری استفاده می کند، وجود ندارد تخلیه باتری در iOS دستگاه شما، و باتری نسبتا ارزان هستند.


افکار نهایی

قبل از iRig فقط در مورد راه حل ضبط تلفن همراه شما می توانید از فکر می کنم از زمانی که با یک دستگاه اخیر iOS و میکروفون XLR متصل زوج است. توانایی به اشتراک قدرت فانتوم باعث می شود آن را واقعا مفید و کیفیت ضبط فوق العاده است. اگر شما در حال حرکت رکورد اما می خواهم صدا با کیفیت استودیو، در سایه کمتر از 30 یورو، قطعا ارزش چک کردن!

کشف بیشتر در مورد iRig PRE اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Exploring GarageBand For iPad
GarageBand For iPad
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring GarageBand For iPad?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: