All Articles Review
چکیده: شکوه-101
Hollin Jones on Tue, January 29th 2 comments
If you haven't come across d16 (virtual instruments developer) before now, then be prepared to sample something very tasty indeed! Hollin Jones takes the LuSH-101 for a subtractive synthesis spin!

D16 یک توسعه دهنده لهستانی است که ساخت سازهای مجازی برای یک سال و آخرین آن ارائه شده است با شکوه-101 ، سینت سایزر پلی فونیک کاهشی با تاکید سنگین در موسیقی الکترونیک می باشد. این هشت لایه و هر یک از آنها اختصاص داده شده است که در واقع، سینت سایزر مستقل با تنظیمات خود و صداهای متعدد و گوناگون آن است. این ابزار می تواند به ورودی MIDI در یک کانال واحد دریافت، یا شما می توانید کانال های مختلف به لایه های جداگانه، و همچنین تنظیم آنها را به مناطق مختلف صفحه کلید پاسخ ارسال کنید، و آن را واقعا multitimbral. آن را بر روی ویندوز و همچنین مکینتاش (OS X 10.6 یا بالاتر) و نیازهای اجرا می شود

اگر به نظر می رسد مورد نیاز CPU بالا، D16 توضیح می دهد که آن را واقعا در مورد چگونگی استفاده از آن بستگی دارد. با توجه به لایه های بسیاری در دسترس و همچنین کیفیت تغییر حالت عادی به بالا، عملکرد تا حد زیادی می تواند بین تکه های مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال، من در حال اجرا بر روی 2.66 گیگاهرتز مبتنی بر پردازنده Core i7-2010 لپتاپ MacBook Pro که به نظر می رسید و آن را به مالیات CPU به خصوص سخت حتی زمانی که در حال اجرا تکه های هشت لایه با بسیاری از اثرات لود می شود. اگر شما شروع به ساختن هر لایه مقدار زیادی استفاده از صداها، همه چیز ممکن است تغییر کند.

هر لایه مستقل است و به آنها دسترسی داشته باشید شما با استفاده از قسمت لایه در بالا را انتخاب کنید. لایه ها می تواند انتخاب شود، قفل، soloed و خاموش از اینجا تا آن را مانند خاموش / روشن انتخاب سریع عمل می کند. هر لایه دارای کنترلهای گسترده و نگاه تلفیقی است یادآور synths سخت افزار های قدیمی و beatboxes. بر روی صفحه نمایش با وضوح بالاتر، می توان آن را بسیار سخت برای دیدن تمام متن و آیکون از آنجا که همه چیز کاملا کوچک است. D16 بیان می کند که یک رابط مقیاس پذیر است با توجه به در یک به روز رسانی می شود معرفی شده است، و این در حقیقت خواهد بود.

Up to eight layers are available, each independent and fully customisable with effects.

حداکثر تا هشت لایه در دسترس هستند، هر یک مستقل و به طور کامل قابل تنظیم با اثرات


برای هر لایه شما می توانید یک دایره زنگی را از لیست موجود انتخاب کنید و دستی ردیابی زمین، سرعت منحنی دینامیک و حالت صداهای متعدد و گوناگون را تغییر می دهند. صداها را می توان مجبور به مونو یا پلی فونیک است، و شما می توانید به مجموعه ای از تعدادی از صداها در دسترس و همچنین portamento، حالت صدا را انتخاب کنید و از یک لیست از عوارض قرار دادن در هر لایه است. کنترل های قدرتمند برای افزایش سرعت زیر و بمی، پالس، فیلتر، آمپر، پاکت نامه و LFOs ارائه شده است، و انگار arpeggiator بزرگ / gater با ایستگاه از پیش تنظیم در دسترس و همچنین کنترل دقیق موجود است.

به ترکیب هشت لایه با هم، شما می توانید یک بخش میکسر، و هر یک از نوار کانال خود را دارد پارامتری EQ و کمپرسور، به علاوه 3 استاد ارسال اثر و تا 11 خروجی استریو آزادانه تعیین و تخصیص اتوبوس به ازای هر نمونه از تلفیقی، بنابراین شما می توانید لایه های ارسال خارج به طور جداگانه به توسط شخص ثالث اثر به خوبی پردازش شده است. علاوه بر این، یک ماتریس مدولاسیون قوی برای هر لایه را آسان می کند برای ارسال منابع وزارت دفاع به تمام انواع از مقصد است. یه MIDI البته یادگیری و پشتیبانی از اتوماسیون برای DAW خود را.

Mix the layers together with the onboard mixer including send FX, compression and EQ per-channel.

مخلوط لایه ها را با هم با میکسر پردازنده از جمله ارسال FX، فشرده سازی و EQ در کانال.


چه با شکوه-101 احتمالا در پختگی گرافیکی فاقد آن می کند، را تشکیل می دهند با کیفیت صدا. basses چربی، منجر به چند لایه و برخی از تکه های مبتنی بر سرعت بسیار عالی در میان 1600 شامل وجود دارد. خیاطی صداهای ساده است، به لطف سیستم لایه و ایجاد را آن گونه که مایلید تغییر دهید بیش از حد دشوار است یا نه. من حاضر به شرط بندی هر چند که شما مدتی را صرف رفتن را از طریق الگوها و داشتن تفریح: در اینجا است که بسیاری برای هر کسی که موسیقی الکترونیک وجود دارد. سبک شناسی خود را بسیار گرا رقص اما شما می توانید یک طراح صدا گرفتن بسیاری از تلفیقی بیش از حد را ببینید. غیر منتظره، D16 باعث می شود نقشه راه خود را برای به روز رسانی و روشنی بر روی وب سایت خود را به طوری که ما می توانید ببینید که ویژگی های جدید می آیند، و انگار یه دمو دانلود است که شما می توانید امتحان کنید. شما متاسفم نخواهد بود که شما انجام داد.


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • dEaK
  "What LuSH-101 possibly lacks in graphical sophistication...". Actually it's one of the most graphically sophisticated synth. Sounds as good as it looks. Just professionally looking pro tool.
  • 8 years ago
  • By: dEaK
  Reply
 • Rounik Admin
  Yes, it does look good indeed! I don't think Hollin meant it doesn't look good... :)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Analog Synthesis in a Digital World
Synthesis 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Analog Synthesis in a Digital World?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: