All Articles Review
چکیده : SampleWiz برای اپل
Richard Lainhart on Thu, July 7th 0 comments
Jordan Rudess (Dream Theater, iOS App Creator and macproVideo.com Trainer) has done it again. After the huge success of MorphWiz, Jordan has created a new iOS App for music creation, SampleWiz.

Wizdom موسیقی ، توسعهدهنده APP تاسیس توسط Jordan Rudess که منتشر synth عملکرد بسیار موفق MorphWiz نه خیلی مدت قبل ، منتشر کرده است فقط SampleWiz ، پلی فونیک نمونه بردار عملکرد چند لمسی اپل و آی فون است که اجازه می دهد تا ضبط صوتی زنده در پرواز و انجام با آن ، چه با نواختن آن را مستقیما و یا بریدن آن را به مرگ با ساخته شده در ابزار پردازش با یکی از سه رابط های عملکرد. و مانند MorphWiz ، آن پلی فونیک چند بعدی صفحه کلید تا به زمین خوراکی برای کمک به بازیکن در لحن بمانند ، در حالی که اجازه می دهد برای vibrato رسا و تکنیک های دینامیک در X و Y ابعاد است. دلار 9،99 ، آن را به ارزش تحقیق؟ بیایید نگاهی به.


برداشت اول

پس از صفحه نمایش چلپ چلوپ سرگرم کننده صوتی و تصویری ، شما صدای پیش فرض ، ویز هندریکس (در اندازه تا حدودی کاهش می یابد در اینجا نشان داده شده است) را ببینید :


شما می خواهید این یکی به اتمام است و شما قطعا می خواهید برای گوش دادن به آن با مناسب و معقول هدفون یا بلندگوهای فربه -- آن را صدا قاتل :

[صوتی ID = "7530"]


شما می توانید حمله و اسلاید صدا در اطراف در برخی از روش های قابل توجه در اینجا ، و همچنین سرعت پرش اکتاو -- مطمئن شوید که برای نگه داشتن توجه داشته باشید به اندازه کافی طولانی را برای آن به منظور توسعه و کشویی به صورت عمودی در امتداد کلید را به آن تغییرات در آینده.

در پنجره شکل موج است که شما می توانید به بهره برداری آیکون شکل موج در سمت چپ بالای صفحه اصلی ، در کنار آیکون صفحه کلید ، به شما اجازه می دهد تا نمونه را ویرایش کنید شما به طور مستقیم :


شما هنوز هم می تواند صدا را در این پنجره با کشیدن به صورت افقی و عمودی را در شکل موج بازی ، اما شما همچنین می توانید اساسا تغییر صدا اساسی خود را با کشیدن نمونه دسته از لبه ها را به ایجاد حلقه های کوتاه ، به عنوان بالا نشان داده شده ، برای تلفن های موبایل glitchy تهاجمی دیجیتال (هشدار -- این یکی از پر سر و صدا است) :

[صوتی ID = "7532"]


ضبط نمونه های خود شما

شما می توانید نمونه های خود را از میکروفن و یا خط ورودی فقط با ضربه زدن روی دکمه Start در بالای صفحه نمایش ضبط -- ضبط ثانیه (تا 10) چند صدای آواز شما و یا برخی از صدای دیگر ، و سپس توقف را کلیک کنید. نمونه ضبط شده را جایگزین نمونه های فعلی (شما می توانید از پیش تعیین شده تغییر شده را تحت نام خود را ذخیره کنید ، بنابراین شما هر یک از ایستگاه از پیش تنظیم کارخانه 40 بازنویسی ، البته) ، و شما می توانید بلافاصله بازی (در اینجا یک نمونه از ثبت vibes تک سکته مغزی) :

[صوتی ID = "7533"]


و حتی سردتر ، شما می توانید دکمه MIC زیر روی دکمه Start کلیک بر روی نمونه بردار را به حالت Resample قرار داده :


حالا شما می توانید ضبط آن چیزی که شما بازی ، به عنوان من اینجا هستید ، و بازی که به عنوان تمام نمونه های جدید ، بی تبلیغ. این دو نمونه استفاده از همان resampled حلقه vibes ، با بازی یک پنجم از هم جدا و اکتاو از هم جدا -- آن آسان به تغییرات رادیکال در صدا اولیه خود را با تحولات ساده است.

[صوتی ID = "7534"]

[صوتی ID = "7535"]


و شما باید سه سنتز حالت های مختلفی را برای کار با توانایی به ایمیل ایستگاه از پیش تنظیم به طور مستقیم به دیگران (در واقع ، در حال حاضر کتابخانه های شخص ثالث رایگان نمونه ، برخی از فلوت دوست داشتنی و سوت ، در اینجا در دسترس : http://musicapps.com وجود دارد. برزیلی ) ، توانایی بازی در مقیاس خاص و حالت ، بنابراین شما می توانید یک یادداشت اشتباه بازی نیست ....


نتیجه

من فکر می کنم SampleWiz است بسیاری از پاپ ، و synth عملکرد عالی را به عنوان -- من قصد دارم آن را در برخی از اجراهای آتی استفاده کنید. علاوه بر این ، من فکر می کنم SampleWiz ، با expressivity بزرگ و تعاملی آن (و به رغم نام آن تا حدودی مایه تاسف) است ، گام مهمی در جاده ها به ابزارهای چند لمسی واقعا بیانی.


[پیدا کردن در اینجا مصاحبه ای منحصر به فرد بر روی توپی MPV با خالق SampleWiz و عضو کلیدی در تئاتر رویا ، اردن Rudess است. - ED]

شما می توانید اردن دادن یک مرور کلی از SampleWiz زیر :در اینجا RnL
Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: