All Articles Review
نقد و بررسی: آژیر صوتی بازخورد 2
G.W. Childs IV on Fri, April 24th 0 comments
Do you want to use audio delays more like an instrument than an effect? The Siren Audio's Feedback 2 is a piece of music software you'll want to spend some time with. G. W. Childs investigates.

اگر شما، مثل من، به اشتراک گذاشتن این باور است که تاخیر ابزار، و همچنین به عنوان یک اثر است، مطالعه کنید. به تازگی، من را به نشستن و برخی از پاپ با واقعا نرم و صاف، جدید اثر / ابزار / ایستگاه کاری شناخته شده به عنوان کردم Feedback2 ، از آژیر صوتی . در این بررسی، کد خواهم به شما روشن در راه از بازخورد، و همچنین به عنوان اشاره به همین دلیل شما ممکن است بخواهید به صرف برخی از زمان با آن، بیش از حد!

ویران کن

Feedback2 نوع متفاوتی از حیوانات است، از آنچه شما ممکن است به استفاده می شود. از کجا ترین اثر به طور کلی از یک کوچک، رابط کاربری ساده تشکیل شده، با یک زن و شوهر از تنظیمات، Feedback2 با 20 تاخیر های مختلف جمعیت. بنابراین، همانطور که شما می توانید تصور کنید، و همانطور که می بینید، تاپیک زیادی که در اینجا ...

Pic 1

خوشبختانه، گردش کار توصیه می شود برای Feedback2 ذاتی در طراحی رابط است. و چه گردش کار فوق العاده آن است. شروع از بالا، یا ممکن است شما را وارد یک فایل صوتی از انتخاب شما، انتخاب کنید و یا برای ثبت از ورودی بدون درنگ، از یک رابط صوتی، و یا ساخته شده در ورودی بر روی کامپیوتر شما. هنگامی که شما یک منبع ورودی، از اینجا، شما می توانید پیش بروید و شروع به ضبط قطعه مختلف صوتی به پشت در یکی از بازی می شود خود را ساخته شده است در بانک ها به تاخیر بیاندازد. هر بانک تاخیر می تواند به صورت جداگانه ضبط بخشی از صوتی، به طور مستقل از بقیه بانک ها. این جایی است که همه چیز می تواند واقعا جالب دریافت کنید، چرا که در هر بانک تاخیر، اقامت چهار تاخیر وجود دارد. بنابراین، با پنج بانک های مختلف به کار از، ساخته شده است در اثر، ساخته شده است در فیلتر و MIDI بسیار شهودی و استادانه درست شده بدانید امکانات، آن را ندیده را طولانی برای دیدن کاملا سوراخ خرگوش که SirenAudio با هم برای شما قرار داده است در اینجا.

buil-in fx

کاربرد عملی

Feedback2 به شما می دهد بسیاری از ابزار برای ساخت چیزی جدید، متفاوت و گاه بسیار زیبا از هر صوتی شما را در پرتاب. حتی از ساخته شده است در دستگاه پخش صوتی، شما می توانید بخش از قطعات خاص از یک فایل صوتی را به انجام عمل جراحی بر روی. و یا به سادگی در اطراف انتخاب خود را از صدا حرکت می کند، در سراسر فایل های صوتی وارد شده خود، ضبط بخش های مختلف به هر یک از بانک های تاخیر. شما همچنین توانایی برای اجرای صوتی از طریق بازخورد 2 در زمان واقعی داشته باشد. این جایی است که همه چیز می تواند واقعا باور نکردنی دریافت کنید، به عنوان با بسیاری از تاخیر، این واقعا باز می شود تا هر سیگنال صوتی ورودی به تبدیل شدن به علوفه برای آزمایش بازتاب خود را. و، دلیل این که شما اثرات اضافی موجود برای ورودی و خروجی ها 2 آنچه شما را در، قطعا بیرون رفتن صدایی کاملا متفاوت، بسیار به سرعت. شما حتی باید توانایی ضبط خروجی ها 2 را به یک پوشه مشخص شده از انتخاب شما، به طوری که جلسه خود را در بازخورد 2 نیازی از دست داده!

Output

نتیجه

بازخورد 2 قطعه قابل توجه از نرم افزار است. اما، آن بدون برخی از شرایط. شما نیاز به نصب و به روز رسانی جاوا برای دستگاه شما. و، شما ممکن است برخی از راه اندازی کمی در زمان گیج کننده، و همچنین. اما، پشتیبانی مشتری قوی است، و یک راهنمای جامع پوشش می دهد که هر دو استفاده، و همچنین به عنوان راه اندازی وجود دارد. بنابراین، اگر شما تمایل به هر دو ساخت تا مجموعه ای در حدود یک فایل صوتی. یا، نیاز به ایجاد بافت جدید، محیط، و یا حتی جهان از صدا، من به شدت نشان می دهد داشتن یک نگاهی به بازخورد 2.

Price: $26

مزایا:

منفی:

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Exploring Kontakt 5
Kontakt 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring Kontakt 5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: