All Articles Review
نقد و بررسی: SubPac S2، احساس باس هر جا که شما بنشینید
Sara Simms on Mon, July 27th 0 comments
If you crave for deep bass sound vibrations when listening to music sitting in a chair, then the SubPac S2 is going to appeal. Sara Simms puts this new tactile technology to the test.


اولین بار من سعی کردم یک SubPac در اوایل سال جاری در NAMM 2015 زمانی که من یکی از آنها تکرار شد که قدم زدن در اطراف با یک بسته نسخه ی نمایشی متوقف شد. از آن زمان، من دیده ام بسته پاپ تا در بسیاری از نقاط در سراسر شمال امریکا، از جمله در تور CNTRL ریچی Hawtin است. این شرکت به سرعت به دست آوردن حمایت و به رسمیت شناختن از صنعت موسیقی. نشانه آن است که آنها یک چیز خوب در رفتن دارم. اما یک بسته ارائه می شود که امواج باس واقعا چیزی است که می تواند به بهبود کار استودیو تولید کننده موسیقی کمک می شود؟ من تصمیم گرفتم برای پیدا کردن برای خودم و زدم بر درب دفتر تورنتو SubPac.

Sara Simms getting comfy in the SubPac S2.

سارا ماجول گرفتن راحت در SubPac S2.

آنچه در آن است، دقیقا؟

SubPac S2 یک تکنولوژی لمسی صوتی است که به بدن شما منتقل فرکانس های پایین به طور مستقیم است. این وعده به ارائه ابعاد فیزیکی جدید به تجربه موسیقی. SubPac S2 است به طور مشابه به یک کوله پشتی که تسمه بر روی صندلی خود را شکل می گیرد. یک جعبه کنترل مربوطه که به بسته که کاربران اجازه می دهد تا به ورودی منبع صدا متصل و گوش دادن به از طریق خروجی هدفون پخش وجود دارد. هنگامی که SubPac است به یک صندلی بسته، شما به سادگی در برابر آن و اونوقت احساس باس، می دهد که تجربه گوش دادن موسیقی به اوج. طراحی آن بسیار ناچیز است و مربوط به اینده است و با آرم نام تجاری، یک handprint مهر.

"I could have easily spent a few hours listening to tracks and promos at the SubPac headquarters!"

تجربه

Fully testing the SubPac S2.

تست کامل SubPac S2.

هنگامی که بر روی یک صندلی SubPac بسته شد، من آیفون من را به خط وصل و قرار دادن بر روی هدفون پایونیر من. من کاملا با کیفیت از ارتعاشات باس که از SubPac، که احساس قوی تر از من پیش بینی قرار گرفته بود. شدت ارتعاشات را می توان از جعبه کنترل، یکی از ویژگی های است که بسیاری از قدردانی خواهد کنترل می شود. ترکیبی از ارتعاشات از SubPac و فرکانس های از موسیقی منحصر به فرد، تجربه همهجانبه ارائه شده است. من می توانستم به راحتی صرف چند ساعت گوش دادن به آهنگ و پخش وله در مقر SubPac!

ویژگی های جدید

SubPac S2.

SubPac S2.

S2 ارتقا از اولین SubPac، M1، که یک بسته پوشیدنی است. S2 دارای راحت، طراحی ارگونومیک است که می تواند برای مدت زمان طولانی استفاده می شود. این شامل پد سمت کمک خواهد کرد که برای حمایت از کمر، زمانی که در حال استفاده است. یک سیستم تسمه قابل جابجایی سه نقطه که تسمه SubPac به صندلی خود را در نقاط مختلف و بند بالا آویزان واحد از پشت صندلی و قفل S2 در موقعیت وجود دارد. سیستم تسمه زنی می تواند در جیب عقب S2 است، مفید برای سفر است که پنهان.

"There's a three point removable strapping system that straps the SubPac to your chair at different points."

جعبه کنترل ویژگی های یک بند تنها از واحد اصلی S2 به جعبه کنترل. این اجازه می دهد تا به کاربران برای قرار دادن جعبه در واحد اصلی و یا هر جای همراه سیستم تسمه. یک بند صندلی الاستیک است که اجازه می دهد تا به کاربران برای قرار دادن جعبه در دست یا پا از صندلی، بسته به ترجیح وجود دارد. S2 همچنین ویژگی های بلوتوث 4.0 با A2DP و جریان قفل کنزینگتون است برای موقعیت های که در آن واحد در فضاهای عمومی مورد استفاده قرار ارائه شده است.

قدرت

The SubPac S2 in all its glory.

SubPac S2 در تمام شکوه آن است.

SubPac را می توان با قدرت باتری استفاده می شود و یا در حالی که آن را در حال عنوان شده است. S2 شامل آداپتور برق بین المللی و یک باتری قابل شارژ.

Sara Simms with Sarosh Khwaja, the head of R & D at SubPac.

سارا ماجول با Sarosh خواجه، رئیس R

برای تولید

SubPac S2 یک اختراع که تولید موسیقی الکترونیک و دی جی خواهد از سود است. تولید قادر به احساس محدوده فرکانس باس، تمام راه را از 5 هرتز و خواهد بود. در دفتر SubPac، من قادر به انجام آزمایش های گسترده بود و متوجه شد که S2 یک کار بزرگ از دقت انتقال پاسخ فرکانس 5 هرتز بین و 130 هرتز بود. این به این معنی S2 خواهد بود به ویژه به تولید که سخنرانان ممکن است دادن به آنها پاسخ دقیق در محدوده فرکانس پایین، به ویژه زیر 50 هرتز مفید باشد.

SubPac S2 قابل حمل است، بنابراین شما قادر به آن را با شما و نظارت بر باس در آهنگ های خود را بدون توجه به جایی که شما هستند. اگر محیط استودیو خود را صدا ناقص است، طراحی اتاق کمتر مهم خواهد کرد که شما قادر خواهید بود برای نظارت بر با SubPac پایان کم است. شما قادر خواهید بود به مرجع باس در آهنگ های خود را در برابر دیگر آهنگ و سفت کردن پایان کم در تولیدات خود را. شما همچنین قادر خواهید بود برای شبیه سازی بود که چگونه آهنگ های خود را به صدا در در محیط های باشگاه و تجربه احساس لامسه از باس.

"Producers may be inspired to create more tracks with deep bass when they begin to use the S2."

تولید ممکن است الهام گرفته برای ایجاد آهنگ های بیشتری با باس عمیق زمانی که آنها شروع به استفاده از S2. برای دی جی ها و صاحبان برچسب، SubPac دستگاه بزرگ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش تجربه گوش دادن تبلیغی است. باید کمک چیزی شما از طریق ساعت زمان صرف گوش دادن برای ضربه بعدی!

برای همه
Looks like you'll need more than one SubPac S2 when friends come to visit.

به نظر می رسد که شما نیاز دارید بیش از یک SubPac S2 هنگامی که دوستان می آیند برای دیدار.

SubPac S2 طراحی شده است نه تنها به توان با تولید و دی جی استفاده می شود، آن را برای هر کسی که گوش دادن به موسیقی لذت می برد ساخته شده است. این اجازه می دهد تا مردم را به احساس غنای باس و گرما در موسیقی، ساخت جلسات گوش دادن لذت بخش تر. Ravers و clubbers به ​​خصوص خوشحال خواهد کرد. احساس باس به عنوان آنها خواهید بود بلافاصله توسط تجربه همهجانبه به محیط زیست باشگاه / جشنواره که آنها آمده ام تا به عنوان خانه دانم منتقل می شود. نه تنها برای سینماروهای باشگاه، کسانی که لذت بردن از گوش دادن به ژانرهای مانند کلاسیک، جاز و راک نرم خواهد شد SubPac لذت ببرید. برای ژانرهای نرم تر، ارتعاشات باس می توان با افزایش شدت دستگیره شدت یافته است. از آنجا که بسته قابل حمل است، می توان آن را با شما گرفته هر کجا که شما بروید و زمان گوش دادن خود را تجربه و واقعا لذت بخش است. علاوه بر این، SubPac خواهد به پارسه، کسانی که لذت بردن واقعیت مجازی و افرادی که مایل به تماشای فیلم که موسیقی متن بزرگ تجدید نظر شود.

سایر کاربردها داغ

SubPac S2 است برای هر دو استفاده شخصی و حرفه ای طراحی شده است، و استفاده از آن بسیار زیاد است. SubPac S2 می تواند در احزاب انتشار آلبوم، دیسکو سکوت مفید و حتی در احزاب خانه و رویدادهای باشگاه شود. اگر شما یک تولید کننده موسیقی، DJ، و یا به سادگی کسی که گوش دادن به موسیقی لذت می برد هستید، SubPac S2 ارائه می دهد یک تجربه قوی. با S2، شما قادر خواهید بود به احساس موسیقی و مهمتر از همه، باس.

قیمت: 379 $ USD (شامل حمل و نقل رایگان به آمریکا، کانادا و انگلستان)

مزایا: طراحی با کیفیت و تولید، دقیق تولید باس در فرکانس 5 هرتز Hz130، لرزش باس که شبیه سازی محیط های باشگاه، سرگرم کننده برای استفاده.

منفی: کیفیت می کند در یک قیمت می آیند و آن را یک واحد گران قیمت را به خود است. من می خواهم برای دیدن نوع دیگری از ورودی های موجود در جعبه کنترل، به عنوان مثال، دو XLR یا 1/4 ورودی که من می توانم کارت صدا من به پلاگین. دیگر از آن، هیچ شکایتی!

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Acoustics
Audio Concepts 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Acoustics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: