All Articles Review
نقد و بررسی: امواج BassRider
Darren Burgos on Sun, May 6th 4 comments
Mixing bass can be a struggle, especially when slapping a standard compressor on the track doesn’t even things out. Darren Burgos tests out BassRider as an alternative to manually riding faders.

نگهداری سطح سازگار حجم باس همواره حیاتی برای رسیدن به یک ترکیب بزرگ است. هست که فقط یک کمپرسور استاندارد هر چند می تواند انجام دهد. کمپرسور باند واحد پاسخ به همه چیز که به آن فرستاده می شود، حتی رشته سر و صدا و مصنوعات است. عمل مشترک در میان مهندسان و تولید کنندگان این است که به معنای واقعی کلمه سوار fader حجم. هنگامی که باس شروع می شود به کمی بیش از حد بلند به نظر برسد، شما در واقع حجم در fader نگه دارد و هنگامی که آن نیاز به صدای بلند، فشار fader. در این روز، شما می توانید این مستقیم به نوار انجام دهید، اما امروز آن کمی ساده تر با اتوماسیون را فعال کنید. شما همچنین می توانید در نمونه DAWs ویرایشگر خود را انجام دهید ... توجه داشته باشید توسط توجه داشته باشید. به این دلیل به تنهایی، شما می توانید زمان محافظ BassRider می تواند!

Bassride 1


BassRider امواج پلاگین نه تنها fader حجم برای شما سوار به طور خودکار کرد، اما با این نسخهها کار توجه داشته باشید اساس توجه داشته باشید، اجازه می دهد هر حمله و انتشار یادداشت های به بازی به طور طبیعی. تنظیم آن به طور خاص برای سازهای باس. این اثر بسیار شفاف، بدون پمپاژ قابل توجه شما را از یک کمپرسور سنتی را بشنود. اگر شما موسیقیدان الکترونیکی، آن آسان به اخراج این اثر به عنوان تنها مفید بودن برای سازهای باس سنتی. اما این درست نیست. Weve تمام گیتارباسترکیبگر با تجربه برای تلفن های موبایل که در آن توجه داشته باشید که بازی در یک سرعت یکسان برخورد چربی و سخت است، و فقط چند یادداشت بالا، وزن صدا بسیار ضعیف است. یا یکی توجه داشته باشید در خط باس خود چسبیده، و هیچ مقدار از EQ و یا فشرده سازی به نظر می رسد به آن داشته باشد. BassRider مناسب برای این شرایط است.

BassRider (در حال حاضر $ 99 USD)، آن را با دو پلاگین می آید. یک نسخه برای مخلوط کردن، و از سوی دیگر یک نسخه زمان تاخیر کم برای ضبط زنده است. انگار تنها تعداد انگشت شماری از پارامترهای در BassRider که من فکر می کنم فوق العاده است ... آن چه جریان موسیقی را مختل! یکی از این اثرات است که نیاز به تنظیم حداقل برای یک نتیجه شگفت انگیز.

متر مورد نظر اجازه می دهد تا شما را به مجموعه باس خود را برای تلفن های موبایل به حجم متوسط. همانطور که شما آن را تماشا کنید، یک نوار زرد رنگ با سطح باس های دریافتی خود را در زمان حرکت می کند. نوار لغزنده را در هدف تقریبا در سطح متوسط ​​و یا باس خود را تعیین می کنند.

Target Meter


دو پارامتر در بخش تشخیص حساسیت و پاسخ نامیده می شود وجود دارد. اگر BassRider صدا می کند درست مانند آن از باس درستی نیست، شما می توانید از Fader رایدر (fader بزرگ در مرکز پلاگین) ... تماشای آن در زمان با بخشی خود را در حال حرکت نیست، شما می توانید دکمه حساسیت را تنظیم تا زمانی که همه یادداشت ها در بخشی خود را تشخیص داده میشوند. همچنین شما می توانید برای تنظیم سوئیچ پاسخ (بسته به نوع باس (bass) شما ارسال از طریق BassRider) نیاز دارند. برای خطوط باس کندتر همراه با یادداشت های کمتر، پاسخ آهسته معمولا کاملا با این نسخهها کار. برای بخش باس سریعتر با بسیاری از یادداشت ها، یا خطوط synth arpeggiated باس، موقعیت سریع، انتخاب بهتری است.

Response switch


جهت نادیده گرفتن بخش است. اگر خط باس زنده ثبت شد، شما می توانید از دکمه نشت بنابراین تلاش BassRider به چشم پوشی از نشت سطح پایین را از دیگر ابزار تنظیم کنید. با توجه به سطح صدا از نشت، تنظیم سطح از پایین به بالا بر این اساس است. اغلب، صداهای باس شی ء، و یا صداها / گذرا که به ابزار خود ذاتی است. به عنوان مثال، شما اغلب squeaks از رشته ها بر روی باس الکتریکی و یا راست را بشنود. در synth صداهای باس، بسیار معمول است برای شنیدن اسیلاتورهای مجموعه را به فرکانس بالا برای کمک به اضافه کردن پانچ و سبک به صدا. اگر BassRider است به طور تصادفی در پاسخ به این دست ساخته ها، می توان آنها را با دکمه آثار نادیده گرفته شده است. می توان آن را از پایین به بالا بسته به مقدار از مصنوعات قابل شنیدن تنظیم شده است.

خواهید می دانم زمانی که شما نیاز به تنظیم پارامتر شی ء. نه تنها شما را با صدای رسا شی ء در حال تقویت می شنوند، اما خواهید Fader سوار در پاسخ به آنها نیز می بینیم.

Artefacts Parameter


در نهایت، به شما اجازه می دهد تا در محدوده، رایدر، و faders خروجی. شما می توانید از پویایی اثر BassRider را در صدای خود را با سر محدوده محدود. با تنظیم آنها، شما را یک کف و یک سقف در جنبش Faders رایدر. فلش کوچک بین دو محدوده لغزنده نامیده می شود فلش بیکار، مورد استفاده آن برای تنظیم سطح صدا پیش فرض زمانی که هیچ سیگنال تشخیص داده شده است. من به طور معمول در حالت پیش فرض آن را ترک کند، اما اگر صدای باس در حال پردازش است کف سر و صدا بالا می توانید ببینید، من این مانند یک دروازه استفاده می شود. رایدر Fader خود معنا نیست که به صورت دستی تنظیم کرد. این به طور خودکار سوار با توجه به پارامترهای پلاگین دیگر. بسته به نوع در موقعیت کشویی هدف، شما ممکن است نیاز به تنظیم نوار لغزنده خروجی یا افزایش و یا کاهش حجم. می توان آن را تنظیم کرده به اضافه یا منهای 12 دسیبل است.

Target and Output sliders


اگر شما هنوز نمی BassRider خود، دانلود نسخه ی نمایشی از امواج (در حال حاضر iLok لازم است)، شما آن را دوست دارم!Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • Pigudaa
  Note: Since version 9, Waves now use their own Waves License Center software for Mac and PC, so an iLok is no longer necessary.
  • 8 years ago
  • By: Pigudaa
  Reply
 • Cruzmeyers
  Thanks for the great article, I love this plugin and have been using it a lot in my work. I've mainly been flipping through the presets till I found a sound I wanted and tweaked it a little. I never fully understood exactly what each parameter was effecting I just tweaked until it sounded good. This article clarified a lot my questions so thanks, I should be able to find the sound I want much faster now.
  • 8 years ago
  • By: Cruzmeyers
  Reply
 • lostnthesound
  Thinking about picking this up. Would you say that it's more suited towards compensating for a real bass player, or does it work as effectively for electronic music, specifically with regards to Drum n Bass and the handling of sub/synth bass sounds?
  • 7 years ago
  • By: lostnthesound
  Reply
 • Darren Burgos
  I definitely use it on electronic/virtual bass when I'm mixing for clients, or on my own tracks. When I'm mixing my own tracks in logic, I can even out the bass level by adjusting the MIDI note velocities for sure, but sometimes certain instruments resonate unpredictably when played on different notes. For example I'll be playing the root key bass, then I'll drop to a lower note, (same general velocity), and the bass seems louder and more inconsistent ...this is when I break out BassRider. This can sometimes happen if the space you're in is not perfect (who's is?), so make sure it really is happening by listening on headphones.
  • 7 years ago
  • By: Darren Burgos
The Mix
(The) Art of Audio Recording 302
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Mix?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: